Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Oska1302
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1199
З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 326 разів

Повідомлення Oska1302 »

Маруся10 писав:
01 квітня 2021, 16:55
баффало-99 писав:
01 квітня 2021, 15:20
Пожалуйста, помогите. Впервые с этим столкнулась- у меня 17 налоговых заблокировано с идентичными услугами. Мне нужно подать таблицу на эту услугу+ повидомлення на все сразу эти 17 налоговых, или по отдельности повидомлення на каждую налоговую?
конечно на каждую отдельно
Якщо по 1 контрагенту декілька податкових чи РК, то можна в 1 повідомленні

STO Iryna
Гений
Гений
Повідомлень: 311
З нами з: 05 червня 2020, 17:35
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 103 рази

Повідомлення STO Iryna »

Oska1302 писав:
01 квітня 2021, 18:40
Маруся10 писав:
01 квітня 2021, 16:55
баффало-99 писав:
01 квітня 2021, 15:20
Пожалуйста, помогите. Впервые с этим столкнулась- у меня 17 налоговых заблокировано с идентичными услугами. Мне нужно подать таблицу на эту услугу+ повидомлення на все сразу эти 17 налоговых, или по отдельности повидомлення на каждую налоговую?
конечно на каждую отдельно
Якщо по 1 контрагенту декілька податкових чи РК, то можна в 1 повідомленні
Можно и одно пояснення ко всем, но если хотя бы к олной из них появятся сомнения и ее не разблокируют, то не разблокируют все из этого пакета
Мы так не рискуем, отправляем по одной, так при отказе в регистрации хотя бы скаргу удобнее писать на одну нн, да и исправить недочет для следующих

Нататуся
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 163
З нами з: 25 листопада 2010, 07:44
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 33 рази

Повідомлення Нататуся »

Допоможіть, вже їде криша!!! Як відправити СКАРГУ в Медку? Чи потрібну міняти код інпекції, чи робимо і все так як подавали Повідомлення до регіональниї комісії на свою ДПС а вони там перенаправляють. Я міняла код своєї ДПС на код ДПС України не приймається.Термін піджимає.

Констаха
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 19
З нами з: 27 січня 2016, 13:04
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Констаха »

Подскажите из опыта пожалуйста! При проверке НН перед отправкой, формируется достаточно позиций товаров, которые подпадают под СМКОР. Перед отправкой на регистрацию Вы первоначально подаете таблицу данных плательщика НДС по этим кодам УКТЗЕД, и если да, то какие документы прикрепляете? Спасибо за ответы

STO Iryna
Гений
Гений
Повідомлень: 311
З нами з: 05 червня 2020, 17:35
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 103 рази

Повідомлення STO Iryna »

Нататуся писав:
02 квітня 2021, 08:51
Допоможіть, вже їде криша!!! Як відправити СКАРГУ в Медку? Чи потрібну міняти код інпекції, чи робимо і все так як подавали Повідомлення до регіональниї комісії на свою ДПС а вони там перенаправляють. Я міняла код своєї ДПС на код ДПС України не приймається.Термін піджимає.
Я отправляла туда же куда и повидомлення про разблокировку, все скарги приняты

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Констаха писав:
02 квітня 2021, 11:35
Подскажите из опыта пожалуйста! При проверке НН перед отправкой, формируется достаточно позиций товаров, которые подпадают под СМКОР. Перед отправкой на регистрацию Вы первоначально подаете таблицу данных плательщика НДС по этим кодам УКТЗЕД, и если да, то какие документы прикрепляете? Спасибо за ответы
У мене іноді проскакують такі коди. Але я стараюсь їх реєструвати вже після того, як на мене зареєструє постачальник (торгівля). Можна, звичайно, і таблицю кодів подати, якщо Ви постійний постачальник такого коду, тоді взагалі до Вас питань не буде (якщо не вирішать скасувати врахування таблиці :( )

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

баффало-99 писав:
01 квітня 2021, 15:20
Пожалуйста, помогите. Впервые с этим столкнулась- у меня 17 налоговых заблокировано с идентичными услугами. Мне нужно подать таблицу на эту услугу+ повидомлення на все сразу эти 17 налоговых, или по отдельности повидомлення на каждую налоговую?
Я б спочатку надала таблицю платника ПДВ із описом діяльності і максимальним пакетом документів. Хоча в торгівлі (тьху-тьху) подавала тільки пояснення і проходило . Її розглядають 5 робочих днів. Далі вже б подавала на розблокування із закритим циклом постачання (від договору до підписання і сплати акту)

Ірина 1979
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 14
З нами з: 08 січня 2021, 18:11
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Ірина 1979 »

STO Iryna писав:
02 квітня 2021, 20:51
Нататуся писав:
02 квітня 2021, 08:51
Допоможіть, вже їде криша!!! Як відправити СКАРГУ в Медку? Чи потрібну міняти код інпекції, чи робимо і все так як подавали Повідомлення до регіональниї комісії на свою ДПС а вони там перенаправляють. Я міняла код своєї ДПС на код ДПС України не приймається.Термін піджимає.
Я отправляла туда же куда и повидомлення про разблокировку, все скарги приняты
Доброго вечора. Підскажіть, що писати у "Інформації про причини незгоди..." Яка може бути текстовка?

Нататуся
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 163
З нами з: 25 листопада 2010, 07:44
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 33 рази

Повідомлення Нататуся »

Ірина 1979 писав:
04 квітня 2021, 19:55
STO Iryna писав:
02 квітня 2021, 20:51
Нататуся писав:
02 квітня 2021, 08:51
Допоможіть, вже їде криша!!! Як відправити СКАРГУ в Медку? Чи потрібну міняти код інпекції, чи робимо і все так як подавали Повідомлення до регіональниї комісії на свою ДПС а вони там перенаправляють. Я міняла код своєї ДПС на код ДПС України не приймається.Термін піджимає.
Я отправляла туда же куда и повидомлення про разблокировку, все скарги приняты
Доброго вечора. Підскажіть, що писати у "Інформації про причини незгоди..." Яка може бути текстовка?
Я писала :ВВвжаємо оскаржене рішення незаконним , оскільки Комісія регіонального рівня не дослідила детально надані документи.

STO Iryna
Гений
Гений
Повідомлень: 311
З нами з: 05 червня 2020, 17:35
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 103 рази

Повідомлення STO Iryna »

Нататуся писав:
05 квітня 2021, 09:06
Ірина 1979 писав:
04 квітня 2021, 19:55
STO Iryna писав:
02 квітня 2021, 20:51

Я отправляла туда же куда и повидомлення про разблокировку, все скарги приняты
Доброго вечора. Підскажіть, що писати у "Інформації про причини незгоди..." Яка може бути текстовка?
Я писала :ВВвжаємо оскаржене рішення незаконним , оскільки Комісія регіонального рівня не дослідила детально надані документи.
Я писала конкретно, что из ришення комисия отказала по причине ",,,,,,,,," и просто причину переписывала из решения комисии, перед этим правда описывала полностью заново ситуацию с акцентом, на причину по которой комисия отказала. Например в одной из не было ттн на доставку товара, я написала что да действиетльно в поянении было упущенно ттн, вот теперь я ее докладываю что свидетельствует про действительность операции. На основании выше перечисоеного прошу отменить решение комисии

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”