Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
ylia1111
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 540
З нами з: 17 червня 2015, 08:48
Дякував (ла): 227 разів
Подякували: 16 разів

Повідомлення ylia1111 »

Добрый день ! подскажите пожалуйста заблокировали налоговые.. отправляла повидомлення у нас грузоперевозки..прикрепила почти все что могла.. получилось 62 файла , и все равно отказ недостатно первинних документив щодо постачання, придбання товарив , зберигання навантадження, ролзвантаження продукции, складских документив, инвентаризациооной описи, рахункив , актив приймання-передачи товарив.... А вот мне знакомые говорят что прикрепила 16 файлов и все разблокироли... что посоветеуте , что им надо добавить , предприятие только в декабре начало работать , я прикрепила почти все что было из первички .. :? :? :?

Нататуся
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 163
З нами з: 25 листопада 2010, 07:44
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 33 рази

Повідомлення Нататуся »

Добрий день. Питання по таблиці. Буду відправляти таблицю другий раз, першу не прийняли.Перший раз прикріплювала до таблиці крім пояснення кучу сканкопій.Подзвонила в податкову хотіла вияснити причину неприйняття- нічого не вияснила.Але інспектор каже, що треба прикріпити тільки одне пояснення, а сканкопій документів не треба, їх всеодно ніхто не дивиться.Так треба чи ні сканкопії? Поділіться своїм досвідом.

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

ylia1111 писав:
06 квітня 2021, 10:41
Добрый день ! подскажите пожалуйста заблокировали налоговые.. отправляла повидомлення у нас грузоперевозки..прикрепила почти все что могла.. получилось 62 файла , и все равно отказ недостатно первинних документив щодо постачання, придбання товарив , зберигання навантадження, ролзвантаження продукции, складских документив, инвентаризациооной описи, рахункив , актив приймання-передачи товарив.... А вот мне знакомые говорят что прикрепила 16 файлов и все разблокироли... что посоветеуте , что им надо добавить , предприятие только в декабре начало работать , я прикрепила почти все что было из первички .. :? :? :?
ого 62 файла - это по одной НН по одной поездке ???
помимо уведомления вы должны подать документы по поездке. например
счет, акт выполненных работ, ЦМР, Договор с контрагентом, заявка на поездку, машина ваша или в аренде(если последнее, то 20ОПП, тех паспорт на машину/прицеп, акт передачи, договор аренды), права водителя, приказ на прием, штатное, договор с паливной компанией(если таковая у вас есть) и чем больше тем лучше лишнего не надо

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Нататуся писав:
06 квітня 2021, 11:24
Добрий день. Питання по таблиці. Буду відправляти таблицю другий раз, першу не прийняли.Перший раз прикріплювала до таблиці крім пояснення кучу сканкопій.Подзвонила в податкову хотіла вияснити причину неприйняття- нічого не вияснила.Але інспектор каже, що треба прикріпити тільки одне пояснення, а сканкопій документів не треба, їх всеодно ніхто не дивиться.Так треба чи ні сканкопії? Поділіться своїм досвідом.
я делаю сканкопии

Oska1302
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1199
З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 326 разів

Повідомлення Oska1302 »

Нататуся писав:
06 квітня 2021, 11:24
Добрий день. Питання по таблиці. Буду відправляти таблицю другий раз, першу не прийняли.Перший раз прикріплювала до таблиці крім пояснення кучу сканкопій.Подзвонила в податкову хотіла вияснити причину неприйняття- нічого не вияснила.Але інспектор каже, що треба прикріпити тільки одне пояснення, а сканкопій документів не треба, їх всеодно ніхто не дивиться.Так треба чи ні сканкопії? Поділіться своїм досвідом.
А що в причині відмови вказали? В мене не приймали таблицю хоч з документами, хоч без подавала, поки в ній не залишила тільки ті коди, по яким на момент подачі були "заблоковані" ПН/РК. Щоправда, як прийняли, так і скасували в той же день. :(

ylia1111
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 540
З нами з: 17 червня 2015, 08:48
Дякував (ла): 227 разів
Подякували: 16 разів

Повідомлення ylia1111 »

Маруся10 писав:
06 квітня 2021, 11:50
ylia1111 писав:
06 квітня 2021, 10:41
Добрый день ! подскажите пожалуйста заблокировали налоговые.. отправляла повидомлення у нас грузоперевозки..прикрепила почти все что могла.. получилось 62 файла , и все равно отказ недостатно первинних документив щодо постачання, придбання товарив , зберигання навантадження, ролзвантаження продукции, складских документив, инвентаризациооной описи, рахункив , актив приймання-передачи товарив.... А вот мне знакомые говорят что прикрепила 16 файлов и все разблокироли... что посоветеуте , что им надо добавить , предприятие только в декабре начало работать , я прикрепила почти все что было из первички .. :? :? :?
ого 62 файла - это по одной НН по одной поездке ???
помимо уведомления вы должны подать документы по поездке. например
счет, акт выполненных работ, ЦМР, Договор с контрагентом, заявка на поездку, машина ваша или в аренде(если последнее, то 20ОПП, тех паспорт на машину/прицеп, акт передачи, договор аренды), права водителя, приказ на прием, штатное, договор с паливной компанией(если таковая у вас есть) и чем больше тем лучше лишнего не надо
Так все єто прикрепляю... и плюс первичку приходные накладные, договора на Дизтопливо , покупку запчастей, 20 ОПП , договора оренды на авто...

Нататуся
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 163
З нами з: 25 листопада 2010, 07:44
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 33 рази

Повідомлення Нататуся »

Oska1302 писав:
06 квітня 2021, 12:00
Нататуся писав:
06 квітня 2021, 11:24
Добрий день. Питання по таблиці. Буду відправляти таблицю другий раз, першу не прийняли.Перший раз прикріплювала до таблиці крім пояснення кучу сканкопій.Подзвонила в податкову хотіла вияснити причину неприйняття- нічого не вияснила.Але інспектор каже, що треба прикріпити тільки одне пояснення, а сканкопій документів не треба, їх всеодно ніхто не дивиться.Так треба чи ні сканкопії? Поділіться своїм досвідом.
А що в причині відмови вказали? В мене не приймали таблицю хоч з документами, хоч без подавала, поки в ній не залишила тільки ті коди, по яким на момент подачі були "заблоковані" ПН/РК. Щоправда, як прийняли, так і скасували в той же день. :(
Підстава 2.Виявлення невідповідності...ПН заблокована з одним кодом, подала скаргу, чекаю.Щоб не блокували слідуючі ПН вирішила подати таблицю з 3 кодами в т. ч. і заблокований.

Констаха
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 19
З нами з: 27 січня 2016, 13:04
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Констаха »

Всем доброго дня, если он добрый! Не принимают таблицу и все, хоть стреляйся, несоответствие ОС КВЕДу 45.20 (Техническое обслуживание и ремонт транспортных средств). С таблицей подавала и договор аренды помещения, инструменты, которые необходимы для осуществления ремонтов, всю первичку по покупке инструмента, сотрудники, поставщики услуг по этому же кведу, договора с клиентами, тендерную документацию и т.д. и все равно нет. Может кто то работает с этим КВЕД и был в подобной ситуации, подскажите, что они от меня хотят??? (Причем останавливают регистрацию не каждой налоговой, а через одну). :help:

баффало-99
Оракул
Оракул
Повідомлень: 228
З нами з: 12 лютого 2014, 12:00
Дякував (ла): 84 рази
Подякували: 15 разів

Повідомлення баффало-99 »

Подскажите -подаю впервые Повідомлення и у меня в поле "пояснення" не влезает мое пояснение, решила что прикреплю бухсправку как сканкопию, ночто туда тогда писать в это поле?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

баффало-99 писав:
07 квітня 2021, 15:04
Подскажите -подаю впервые Повідомлення и у меня в поле "пояснення" не влезает мое пояснение, решила что прикреплю бухсправку как сканкопию, ночто туда тогда писать в это поле?
У полі "пояснення" напишіть коротко: ПН складено на операцію постачання/оплати контрагенту ХХХ. Якщо товар - товар було закуплено у постачальника ААААА. а у довідці розпишете усе, що вважаєте за потрібне.

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”