Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
maha
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 104
З нами з: 29 березня 2018, 14:56
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 43 рази

Повідомлення maha »

Подскажите, пож.
Заблокировали рк 2019 минусовки по п 5
Вопрос-если я поакажу их в додатке 1 к декл за май, они мне уменьшат обязательство по НДС в деке. НО ведь по правиламя только зарегистрированные могут уменьшить обязательство, иначе, я так понимаю, штраф.
Может, не показывать их в декларации? Тогда я не уменьшу себе обязательство
Как думаете?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

maha писав:
02 червня 2021, 14:40
Подскажите, пож.
Заблокировали рк 2019 минусовки по п 5
Вопрос-если я поакажу их в додатке 1 к декл за май, они мне уменьшат обязательство по НДС в деке. НО ведь по правиламя только зарегистрированные могут уменьшить обязательство, иначе, я так понимаю, штраф.
Может, не показывать их в декларации? Тогда я не уменьшу себе обязательство
Как думаете?
Ви продавець? Пз будете зменшувати тільки в разі реєстраціі, в той період в покажете.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

buh_vika писав:
01 червня 2021, 15:00
Налоговую разблокировали. Подскажите, пожалуйста, я указала ее в деке за апрель дод.1.1 Теперь ничего не надо делать? Или подавать уточненку или что?
Нічого не потрібно робити, якщо в місяць виписки відрбразили іі як не зареєстровану

buh_vika
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 858
З нами з: 02 вересня 2010, 01:19
Дякував (ла): 555 разів
Подякували: 30 разів

Повідомлення buh_vika »

Nelli-Nelli писав:
02 червня 2021, 15:17
buh_vika писав:
01 червня 2021, 15:00
Налоговую разблокировали. Подскажите, пожалуйста, я указала ее в деке за апрель дод.1.1 Теперь ничего не надо делать? Или подавать уточненку или что?
Нічого не потрібно робити, якщо в місяць виписки відрбразили іі як не зареєстровану
Відобразила в дод.1

Dgiva
Гуру
Гуру
Повідомлень: 83
З нами з: 21 червня 2013, 10:52
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Dgiva »

добрый день, а у кого-то есть пример пояснения к заблокированным рк? можете поделиться, первый раз заблокировали

Євгенія@
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 16 лютого 2021, 16:34
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Євгенія@ »

1. Подати таблицю платника пдв по цьому коду з описом діяльності та додатками. Хто додатки додає по договорам аренди, 20-опп. У мене торгівля то таблиця приймалась тільки з описом діяльності.
2. Подаєте документи на розблокування. Теж із описом та додатками під свою операцію. Я завжди подавала після того, як вже на руках були всі доки з відвантаженням. По деяким навіть пн від постачальника не прикріплювала.
Доброго дня, фірма в якій я працюю теж торгівля.Вхідни та вихідний код однакові.Подала таблицю, але прийшла відмова.
Додала до неї 20-ОПП, договора, виписки і т п, не розумію, що їм не вистачає. А по цьому коду працюю часто.Вже така купа заблокованих.

Євгенія@
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 16 лютого 2021, 16:34
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Євгенія@ »

Dgiva писав:
04 червня 2021, 11:32
добрый день, а у кого-то есть пример пояснения к заблокированным рк? можете поделиться, первый раз заблокировали
Я писала так,але ще не відправляла. Може це і невірно,але сподіваюсь на краще.
Такого-то числа фірма А ЄДРПОУ 123456 реалізувала фірмі Б ЄДРПОУ 123456 товар В у такій-то кількості згідно видаткової накладної№ від такого числа сума така в т ч ПДВ та ТТН до неї.У зв'язку з чим була складена податкова накладна та надіслана для реєстрації ЄРПН. Договір поставки №...Оплата за товар від фірми Б була здійснена шляхом безготівкового розрахунку на поточний рахунок фірми А згідно платіжного доручення №....Оплата за товар була здійснена у повному обсязі.
Реалізований товар був куплений у фірми ...ЄДРПОУ... згідно видаткової накладної від такого-то числа на суму та ПДВ. та ТТН (якщо була).Оплата була здійснена з поточного рахунку компанії А...згідно платіжного доручення .....у повному обсязі. На момент реалізації товару...залишок становив.... ОСВ по рахунку додається. Якісне посвідчення на товар додається.
Для повноцінного зберігання товару фірма...має складське приміщення за токою-то адресою з фірмою....ЄДРПОУ...договір...Щомісяця компанія....отримує рахунки на оплату оренди складу та акти про надання послуг з оренди.Далі я вказувала рахунки акти за той місяц у якому товар був отриманий і реалізований. Тобто отримали у квітні, а продали у травні за ті місяці і вказуєте рахунки. Опишіть коли були оплачені рахунки з оренди (число, сума, платіжне доручення).По кожному документу , який будете описувати потрібен скан.
Далі я описувала як отримали товар (перевізник, чи яким способом) по тій самій схемі.Договір на перевезення з такою-то компанією,рахунки, акти і т.п.

Далі як доставляли товар клієнту власне авто чи орендоване.Якщо власне, то договір на покупку,орендоване договір оренди та рахунки і акти з оренди авто.
Також слід додати, що документи стосовно данної операції зі сторони Покупця підписані директором тобто особою, яка обирається (призначається) до органу управління юридичної особи, що уповноважена представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами та яка має право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності. Скан статуту,наказ на призначення директора.

Отже, просимо зареєструвати податкову накладну№ сума ПДВ в ЄРПН


До пояснення додаються такі документи:
1,
2.
3...

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Спойлер
Євгенія@ писав:
04 червня 2021, 15:08
[
Спойлер
quote]1. Подати таблицю платника пдв по цьому коду з описом діяльності та додатками. Хто додатки додає по договорам аренди, 20-опп. У мене торгівля то таблиця приймалась тільки з описом діяльності.
2. Подаєте документи на розблокування. Теж із описом та додатками під свою операцію. Я завжди подавала після того, як вже на руках були всі доки з відвантаженням. По деяким навіть пн від постачальника не прикріплювала.
Доброго дня, фірма в якій я працюю теж торгівля.Вхідни та вихідний код однакові.Подала таблицю, але прийшла відмова.
Додала до неї 20-ОПП, договора, виписки і т п, не розумію, що їм не вистачає. А по цьому коду працюю часто.Вже така купа заблокованих.
[/quote]
Ну ви можете попробувать у них вияснить що ім не вистачає :mocking:
Але навряд чи це допоможе....
Я таблиці 2-чі намагалась подавати - не прийняли (
Якщо у вас одні вхадна/вихідні коди то яку вони вам причину пишуть при блоках ?
Ну намагайтесь подати подавати ще ) як мінімум

Vortana
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 03 травня 2021, 10:18

Повідомлення Vortana »

Уважаемые коллеги! Очень нужна Ваша помощь! Не подали скаргу,
после получения Рішення про відмову у реєстрації податкових накладних .Как выйти из данной ситуации?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Vortana писав:
10 червня 2021, 20:12
Уважаемые коллеги! Очень нужна Ваша помощь! Не подали скаргу,
после получения Рішення про відмову у реєстрації податкових накладних .Как выйти из данной ситуации?
Тепер лише суд.

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”