Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

це якесь знущання :x
Таблицю не відхиляють і не приймають - сьомий день пішов. По повідомленням теж тягнуть до останнього. Чи є якась можливість поговорить з "живим" податківцем на цю тему, кому можна зателефонувати?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Ребекка писав:
27 липня 2021, 09:29
це якесь знущання :x
Таблицю не відхиляють і не приймають - сьомий день пішов. По повідомленням теж тягнуть до останнього. Чи є якась можливість поговорить з "живим" податківцем на цю тему, кому можна зателефонувати?
Це майже нереально. І точно не варте докладених зусиль. Спробуйте знайти контакти саме обласної комісії по розгляду заблокованих ПН. Мені свого часу це вдалося. Але вони також не впливають на київську. І вони, приміром, можуть врахувати документи і рекомендувати затвердити, а Київ - відхилити.
На початку блокування чітко діяла схема:
день відправлення не враховується, 5 робочих днів розгляд, результат розгляду - наступного дня після закінчення 5-го робочого дня датою цього дня. Тобто відправка - 09.07, рішення - 19.07 але з датою 16.07.

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

сьогодні відправила таблицю ще раз - її знову прийняли до розгляду, а по попердній так і немає результату :dash:

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Ребекка писав:
27 липня 2021, 10:07
сьогодні відправила таблицю ще раз - її знову прийняли до розгляду, а по попердній так і немає результату :dash:
Стоп. До прийняття рішення по таблиці наступні з цими ж кодами до розгляду не приймаються, приходить квитанція з відхиленням. Отже попередня, швидше за все, не врахована. Спробуйте пошукати у "Кабінеті" у листуванні з ДФС. Можливо загубилася квитанція.

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

marina11 писав:
27 липня 2021, 10:48
Ребекка писав:
27 липня 2021, 10:07
сьогодні відправила таблицю ще раз - її знову прийняли до розгляду, а по попердній так і немає результату :dash:
Стоп. До прийняття рішення по таблиці наступні з цими ж кодами до розгляду не приймаються, приходить квитанція з відхиленням. Отже попередня, швидше за все, не врахована. Спробуйте пошукати у "Кабінеті" у листуванні з ДФС. Можливо загубилася квитанція.
немає ніякої відповіді по таблиці, я вже весь кабінет заклікала. Може ще десь у дорозі кв. з відмовою

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Ребекка писав:
27 липня 2021, 10:56
немає ніякої відповіді по таблиці, я вже весь кабінет заклікала. Може ще десь у дорозі кв. з відмовою
Прийде рішення прийняття/неприйняття в кабінеті у вхідних. До мене раніше 18-00 нічого не приходило.

Sancho Panza
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 613
З нами з: 02 серпня 2013, 22:17
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 341 раз

Повідомлення Sancho Panza »

Направте дилетанта в розблокуванні ПН в потрібне русло.
ПН виписана в листопаді 2020. ДПС заблокуала її і поставила підприємство в ризикові. Документи і таблицю на комісію подавали. З ризикових зняли, але ту ПН уже сказали не розблокуємо. Строки судового оскарження пропустили (6 міс).
Питання - чи можу я подати на ту (листопадову) поставку таку саму ПН (можливо з тимм самим номером або новим), ну типу реєстрація з запізненням. Які шанси що зареєструють ?
Чи все таки потрібно розблоковувати тільки ту первинну ПН ?

Юльча
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 27 липня 2021, 14:14
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Юльча »

Доброго дня. Про розблокування РК багато читала, слухала поради. І от зайнялася розблокуванням і всі пояснення (J1312603) просто "Не прийнято", або порушено цілісність пакету", Я подавала копії документів, які стосуються виключно цього РК (реалізація, оплата, лист, повернення товау та платіжка на повернення коштів). Я заплуталась :stars: :cry: , Підкажіть з чого взагалі починати, якщо причина "сума компенсації перевищує залишок такого товару". Чи може мені окремо на цей вид товару таблицю подати? Таблицю ми жодного разу не подавали. Кажуть, що потрібно і договори оренди і з контрагентами і копії реєстраційних даних,,,,, :stars:

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Юльча писав:
27 липня 2021, 14:45
Доброго дня. Про розблокування РК багато читала, слухала поради. І от зайнялася розблокуванням і всі пояснення (J1312603) просто "Не прийнято", або порушено цілісність пакету", Я подавала копії документів, які стосуються виключно цього РК (реалізація, оплата, лист, повернення товау та платіжка на повернення коштів). Я заплуталась :stars: :cry: , Підкажіть з чого взагалі починати, якщо причина "сума компенсації перевищує залишок такого товару". Чи може мені окремо на цей вид товару таблицю подати? Таблицю ми жодного разу не подавали. Кажуть, що потрібно і договори оренди і з контрагентами і копії реєстраційних даних,,,,, :stars:
"Не прийнято", або порушено цілісність пакету" - це технічні проблеми при формуванні підтвердного пакету. Або "не так зійшлися зірки", або у Вас погане програмне забезпечення.
Починати варто у будь-якому разі. Що робити раніше, що пізніше - вирішувати тільки Вам. Начебто врахована таблиця полегшує розблокування. І начебто зараз внутрішнє розпорядження таблиці не враховувати. Як пощастить Вам не знає ніхто.

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Sancho Panza писав:
27 липня 2021, 12:21
Направте дилетанта в розблокуванні ПН в потрібне русло.
ПН виписана в листопаді 2020. ДПС заблокуала її і поставила підприємство в ризикові. Документи і таблицю на комісію подавали. З ризикових зняли, але ту ПН уже сказали не розблокуємо. Строки судового оскарження пропустили (6 міс).
Питання - чи можу я подати на ту (листопадову) поставку таку саму ПН (можливо з тимм самим номером або новим), ну типу реєстрація з запізненням. Які шанси що зареєструють ?
Чи все таки потрібно розблоковувати тільки ту первинну ПН ?
Зробивши таку спробу Ви можете у чомусь виграти, а можете отримати подвійну порцію проблем. Адже ДФС вважає, що Ви зобов"язані відобразити у звітності усі ПН, надіслані Вами на реєстрацію. І у результаті Ви можете мати: дві заблоковані ПН, необхідність збільшити свої зобов'язання за листопад 2020 р. з дуже примарною надією хоча б коли-небудь їх відкоригувати(підтверджувати 2-у ПН нічим, так як наявні документи вже подано у підтвердження першої, зробити РК до "зайвої" ПН до її розблокування неможливо)...

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”