Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Св85
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 28 липня 2015, 10:32
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Св85 »

Добрый день. Подскажите пожалуйста как и что нужно сделать для разблокировки корректировки к налоговой за 2019 год. Заблокировали впервые. Арендатору вернули часть аванса за услуги и пришло вот такое:
"Розрахунок коригування на зменшення податкових зобов’язань до податкової накладної, складеної та зареєстрованої постачальником товарів/послуг на неплатника податку на додану вартість, складений та поданий на реєстрацію у термін, що перевищує 14 календарних днів з дня складання податкової накладної, зареєстрованої в Єдиному реєстрі податкових накладних без порушення граничних строків реєстрації, що відповідає п. 6 Критеріїв ризиковості здійснення операцій.Пропонуємо надати пояснення та копії документів щодо підтвердження інформації, зазначеної в ПН/РК для розгляду питання прийняття рішення про реєстрацію/відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних. Додатково повідомляємо: показник "D"=49.4543%, "P"=74628.79"

Заранее спасибо

novichok
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1861
З нами з: 22 серпня 2012, 07:44
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 890 разів

Повідомлення novichok »

Арендатор неплательщик? Подаете все; договор аренды, копии платежек оплат предыдущих, акты, письмо на возврат и в пояснении все это описываете

АленаИгоревна
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 181
З нами з: 20 січня 2015, 17:27
Дякував (ла): 83 рази
Подякували: 49 разів

Повідомлення АленаИгоревна »

Є 3 податкових накладних заблокованих на попередні оплати на послуги з перевезення, акт складався у останній день місяця і на різницю між оплатами та актом зроблено теж податкову накладну, яка теж заблокована.
Підкажіть як краще зробити: всі 4 ПН у одному повідомленні на розблокування показувати або на кожну податкову робити окреме повідомлення на розблокування?

НовеМісто
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 09 серпня 2021, 15:44

Повідомлення НовеМісто »

Добрий день. Підкажіть, будь ласка, який код ДПІ вибирати, коли відправляєш апеляцію на зупинення реєстрації ПН? Місцевий рівень вже пройшли.

Євгенія@
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 16 лютого 2021, 16:34
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Євгенія@ »

АленаИгоревна писав:
20 серпня 2021, 15:31
Є 3 податкових накладних заблокованих на попередні оплати на послуги з перевезення, акт складався у останній день місяця і на різницю між оплатами та актом зроблено теж податкову накладну, яка теж заблокована.
Підкажіть як краще зробити: всі 4 ПН у одному повідомленні на розблокування показувати або на кожну податкову робити окреме повідомлення на розблокування?
Я подавала на кожну заблоковану окремий пакет документів, хоча дівчата писали, що я кщо документи одні і ті самі, то можна подавати разом.Я лише пишу за свій досвід

НовеМісто
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 09 серпня 2021, 15:44

Повідомлення НовеМісто »

Добрий день. Підкажіть, що робити. Нам зупинили реєстрацію ПН. Ми подали документи на реєстрацію. Нам прийшла відповідь про відмову реєстрації у зв'язку з ненаданням усіх документів (додатково попросили документи на купівлі матеріалів). Відправляю повторно документи, а мені приходить відповідь про відмову прийняття пакету документів тому що "в ЄРПН відсутній факт зупинення реєстрації ПН".
Що це може означати?

OlenaNik
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 103
З нами з: 10 лютого 2021, 10:10
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 39 разів

Повідомлення OlenaNik »

НовеМісто писав:
25 серпня 2021, 09:32
Добрий день. Підкажіть, що робити. Нам зупинили реєстрацію ПН. Ми подали документи на реєстрацію. Нам прийшла відповідь про відмову реєстрації у зв'язку з ненаданням усіх документів (додатково попросили документи на купівлі матеріалів). Відправляю повторно документи, а мені приходить відповідь про відмову прийняття пакету документів тому що "в ЄРПН відсутній факт зупинення реєстрації ПН".
Що це може означати?
Ви сьогодні, 25 серпня відправили? Можливо, просто треба буде відправити пізніше - я тільки-но відкрила наш ЕК, а там реєстр операцій СЕА ПДВ та всі розділи ЄРПН пусті-пустісінькі, наче досі нічого ми не реєстрували і не отримували. Чи там щось трапилось, чи знову якісь "регламентні роботи".

НовеМісто
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 09 серпня 2021, 15:44

Повідомлення НовеМісто »

OlenaNik писав:
25 серпня 2021, 10:33
НовеМісто писав:
25 серпня 2021, 09:32
Добрий день. Підкажіть, що робити. Нам зупинили реєстрацію ПН. Ми подали документи на реєстрацію. Нам прийшла відповідь про відмову реєстрації у зв'язку з ненаданням усіх документів (додатково попросили документи на купівлі матеріалів). Відправляю повторно документи, а мені приходить відповідь про відмову прийняття пакету документів тому що "в ЄРПН відсутній факт зупинення реєстрації ПН".
Що це може означати?
Ви сьогодні, 25 серпня відправили? Можливо, просто треба буде відправити пізніше - я тільки-но відкрила наш ЕК, а там реєстр операцій СЕА ПДВ та всі розділи ЄРПН пусті-пустісінькі, наче досі нічого ми не реєстрували і не отримували. Чи там щось трапилось, чи знову якісь "регламентні роботи".
Перший раз - в п'ятницю, другий раз - сьогодні. Перевірила свій реєстр операцій та усі ПН - пусті.
Дякую.
Спробую ще ввечері відправити.

Антоніна Г.
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 27 серпня 2021, 12:09
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Антоніна Г. »

Доброго дня!
Сьогодні отримала відмову в реєстрації таблиці платника (горох), причина "Не вірно заповнено таблицю, відсутній код постачання 0713109000"
Не можу зрозуміти, де він відсутній :unknown: В таблиці цей код указаний і в графі на придбання, і в графі на постачання
Хто знає, де шукати помилку?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Антоніна Г. писав:
27 серпня 2021, 12:24
Доброго дня!
Сьогодні отримала відмову в реєстрації таблиці платника (горох), причина "Не вірно заповнено таблицю, відсутній код постачання 0713109000"
Не можу зрозуміти, де він відсутній :unknown: В таблиці цей код указаний і в графі на придбання, і в графі на постачання
Хто знає, де шукати помилку?
та все зараз глючне в дпс-ників.
моя порада - відправляти знову

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”