Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

oksanasmm писав:
28 січня 2022, 14:36
Доброго дня підкажіть будь ласка , відправила сьогодні РК, прийщла відповідь: Сума компенсації вартості товару/послуги
0000, зазначеного у розрахунку коригування на зменшення суми
податкових зобов’язань, перевищує величину залишку такого товару
(різниця обсягу придбання постачальника та обсягу постачання
отримувача такого товару/послуги,

перевірила усі пункти податкової та коригування, усе вірно.

а ще Додатково
повідомляємо: показник "D"=3.0816%, "P"=22362.42

З чого почати розблокування??? Чи не звертати на все це уваги, і почати як завжди, таблиця, документи...... Дякую за підказку
Почати як завжди… якщо Ви постачальник.
Хоча прийняття/неприйняття таблиці не впливає на розблокування/нерозблокування Пн чи РК. В мене, наприклад, взагалі всі прийняті таблиці анулювали, я повторно ще не подавала, а пн розблоковувались.

Buh0420
ПрофиПрофи
Повідомлень: 37
З нами з: 28 листопада 2021, 18:27
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Buh0420 »

Доброго дня. Підкажіть будь ласка в грудні заблокували рк на зменшення зобов'язань(-8450), в грудневу декларацію не включала. В січні її розблокували її, але виникла сума перевищення. Щоб зняти цю суму потрібно подавати уточнюючу? :angry: Буду дуже вдячна за пораду)

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Buh0420 писав:
01 лютого 2022, 15:17
Доброго дня. Підкажіть будь ласка в грудні заблокували рк на зменшення зобов'язань(-8450), в грудневу декларацію не включала. В січні її розблокували її, але виникла сума перевищення. Щоб зняти цю суму потрібно подавати уточнюючу? :angry: Буду дуже вдячна за пораду)
Сама маю таке "перевищення" ( хоча методологічно зробила все вірно, згідно з консультаціями податкової...
Там є нюанс у строках самих ще...
Яка дата у вас Рк ? Коли блоканули ? Коли розблокували ?
Можливо це прояснить більше ситуацію

ЗІ в своїй я так нічого і не робила, лишила як є, сума копійчана, вирішила не морочиться

Buh0420
ПрофиПрофи
Повідомлень: 37
З нами з: 28 листопада 2021, 18:27
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Buh0420 »

Звонила в податкову сказали робити уточнюючу за грудень. Рк від 14.12 зареєстрована вчасно, розблокували 31.01.

Al_na
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 107
З нами з: 03 квітня 2018, 14:09
Звідки: м. Бровари
Дякував (ла): 39 разів
Подякували: 62 рази

Повідомлення Al_na »

Доброго дня, підкажіть, будь ласка, чи є в кого позитивний досвід подання таблиці. Ми виробники і на виході зовсім не те, що на вході. Без таблиці ми фактично паралізовані. Якщо є в когось пояснення для таблиці, буду дуже вдячно за зразок agata_al@ukr.net

novichok
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1861
З нами з: 22 серпня 2012, 07:44
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 890 разів

Повідомлення novichok »

Al_na писав:
03 лютого 2022, 12:55
Доброго дня, підкажіть, будь ласка, чи є в кого позитивний досвід подання таблиці. Ми виробники і на виході зовсім не те, що на вході. Без таблиці ми фактично паралізовані. Якщо є в когось пояснення для таблиці, буду дуже вдячно за зразок agata_al@ukr.net

В таблице по коду деятельности м производства показываете все УКТ ВЭД по приобретению и пару строк какой код на выходе, а в пояснении описывать все что есть: оборудование, инструмент, работники с профессиями,аренда и сам процесс производства( кратенько:купили-согнули-покрасили-продали),копии аренды,штатного без фамилий лучше,как заказчики забирают( или с перевозчиками договор) и т.д

Spok
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 643
З нами з: 16 вересня 2014, 22:10
Звідки: Маріуполь
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 428 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Spok »

novichok писав:
03 лютого 2022, 14:58
Al_na писав:
03 лютого 2022, 12:55
Доброго дня, підкажіть, будь ласка, чи є в кого позитивний досвід подання таблиці. Ми виробники і на виході зовсім не те, що на вході. Без таблиці ми фактично паралізовані. Якщо є в когось пояснення для таблиці, буду дуже вдячно за зразок agata_al@ukr.net

В таблице по коду деятельности м производства показываете все УКТ ВЭД по приобретению и пару строк какой код на выходе, а в пояснении описывать все что есть: оборудование, инструмент, работники с профессиями,аренда и сам процесс производства( кратенько:купили-согнули-покрасили-продали),копии аренды,штатного без фамилий лучше,как заказчики забирают( или с перевозчиками договор) и т.д
Это их бизнес, будут мурыжить до последнего, кодов приобретения недостаточно трудовых ресурсов мало, основных средств мало. Все к тому чтоб взять свой процент.

marinato
Гуру
Гуру
Повідомлень: 82
З нами з: 03 серпня 2011, 03:49
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 18 разів

Повідомлення marinato »

Доброго часу доби всім! Підкажить, будь ласка. Вперше заблокували ПН по послугам Клієнту, що обслуговуємо кожен місяць напротязі років 10 (це лірика)...Документи купу зібрали...але не можу розібратися куди чипляти ? до Таблиці J1312303 чи до Повідомлення щодо подачі документів J1312603 ? Причепила до Таблиці Ліцензію, Дозвіл та Довідку з ЄДРПОУ, а до Повідомлення щодо подачі документів - Договор з купой додатків, акти, банківську виписку, перелік обладнання, що використовуємо, перелік робітників потрібної кваліфікації. В таблицю в окно "пояснення" можно втиснути лише 500 символів в т.ч.пробели...влізло тільки "Ми ТОВ получили від ТОВ дата аванс в сумі 111 по дог.1111 від дати на тех.обслуговування обладнаня Клієнта за грудень 2021 та на підставі цього виписали ПН №111 на суму111. Більше нічого не лізе(((. А на форумі, бачу, в поясненні "романи" складають... Підскажить, будь ласка, що треба й за якою формою відправляти, куди що чипляти і куди писати пояснення та що в ньому має бути обов`язково. Багато інфо, але не вистачає алгорітму дій.
Буду вдячна за хоч яку допомогу :?

Раїса 2021
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 29 березня 2021, 16:37
Подякували: 5 разів

Повідомлення Раїса 2021 »

До таблиці зробіть загальний опис діяльності, роздрукуєте, підпише керівник, відскануєте і прикріпіть у вигляді додатку. До повідомлення робите аналогічно пояснення по конкретній заблокованій ПН, все описуєте, відскановуєте і прикріпляєте у вигляді додатку. У вікні повідомлення опис зробите коротко, декілька речень, основне пояснення - роман, прикріпляєте у вигляді додатку.

marinato
Гуру
Гуру
Повідомлень: 82
З нами з: 03 серпня 2011, 03:49
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 18 разів

Повідомлення marinato »

Раїса 2021 писав:
04 лютого 2022, 00:31
До таблиці зробіть загальний опис діяльності, роздрукуєте, підпише керівник, відскануєте і прикріпіть у вигляді додатку. До повідомлення робите аналогічно пояснення по конкретній заблокованій ПН, все описуєте, відскановуєте і прикріпляєте у вигляді додатку. У вікні повідомлення опис зробите коротко, декілька речень, основне пояснення - роман, прикріпляєте у вигляді додатку.
Дякую щиро за пораду.
Може підкажете й чи треба одномоментно подавати J1314901 Повідомлення про подання інформації та копій документів щодо невідповідності платника податку критеріям ризиковості платника податку ? і які документи та інфо ми маємо подати ? я не розумію взагалі чому ми потрапили в ризикові... ще влітку все було гаразд, в ел.кабінеті показникі Р та D були нульові...нічого круто не змінилось... засада якась.

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”