Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Oska1302
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1199
З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 326 разів

Повідомлення Oska1302 »

Маруся10 писав:
15 липня 2022, 11:42
Добрый день, подскажите делаю позовну заяву в суд и налоговую, в суд надо 3 экземпляра документов и в налоговую один? спасибо
У Вас толкових статей немає по судовому оскарженню? Бо заблокували ПН і,судячи, з тенденцій відмов по скаргам, потрібно готуватися й мені до такої процедури((

Incol
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 26 червня 2022, 16:37
Подякували: 1 раз

Повідомлення Incol »

У ВАс ще не самий гірший варіант, може "забити" на ту нульову РК, хай подавляться.
У мене з 80-ти заблокували 30-ть ПН.
Подала 6-ть на розблокування.
4-ри відмови, 2- розблокували.
Подаємо скарги але, як бачу, тенденції не дуже втішні. Ніякої взагалі логіки у їхніх діях.
І саме паскудне немає чіткого переліку документів, які мають бути подані. Так можна нам відмовляти з любого приводу.
У мене вхідна платіжка була без відмітки банку (наш банк сказав, що не відмічає вхідні) і виписка надана завірена, відмова, бо не завірена платіжка. Хочеться послають до крейсера "Москва" з такими аргументами. Відсутність печатки це привід відмовити , бо операція типу недійсна.

А Ви петицію підписували проти блокування?
Вже всім знайомим відправила, але дуже мало підписів поки.

https://petition.president.gov.ua/petition/145384

Incol
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 26 червня 2022, 16:37
Подякували: 1 раз

Повідомлення Incol »

Колеги а які зараз актуальні сроки по судах?
Самі все готуєте чи користуєтесь сторонніми послугами?
Навіть не уявляю ту процедуру для самостійного опрацювання.


Є у когось позитивний досвід подачі таблиць даних?

Можете поділитися як Вам це вдалося і як готували опис ?

Oska1302
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1199
З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 326 разів

Повідомлення Oska1302 »

Incol писав:
15 липня 2022, 23:12
У ВАс ще не самий гірший варіант, може "забити" на ту нульову РК, хай подавляться.
У мене з 80-ти заблокували 30-ть ПН.
Подала 6-ть на розблокування.
4-ри відмови, 2- розблокували.
Подаємо скарги але, як бачу, тенденції не дуже втішні. Ніякої взагалі логіки у їхніх діях.
І саме паскудне немає чіткого переліку документів, які мають бути подані. Так можна нам відмовляти з любого приводу.
У мене вхідна платіжка була без відмітки банку (наш банк сказав, що не відмічає вхідні) і виписка надана завірена, відмова, бо не завірена платіжка. Хочеться послають до крейсера "Москва" з такими аргументами. Відсутність печатки це привід відмовити , бо операція типу недійсна.

А Ви петицію підписували проти блокування?
Вже всім знайомим відправила, але дуже мало підписів поки.

https://petition.president.gov.ua/petition/145384
В нас так хитро прописано ПКУ, що одразу й не знайду де саме, але є така "фішка", згідно якої якщо РК на зміну номенклатури заблоковано, то покупець не має права включити ПН, до якого такий РК складений, оскільки в такому випадку ПН не відповідає первинним документам. Цей раз мені ще пощастило, що не попали в блок клієнти,які до цієї "фішки" дуже серйозно ставляться.

Петицію підписала вже давно. Дивує, що реально мало підписів зібрано(((

Oska1302
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1199
З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 326 разів

Повідомлення Oska1302 »

Incol писав:
15 липня 2022, 23:16
Колеги а які зараз актуальні сроки по судах?
Самі все готуєте чи користуєтесь сторонніми послугами?
Навіть не уявляю ту процедуру для самостійного опрацювання.


Є у когось позитивний досвід подачі таблиць даних?

Можете поділитися як Вам це вдалося і як готували опис ?
можу по таблицям розказати свій досвід, тільки не позитивний. В мене її приймали і в той же день ДПСУ скасовували і так декілька раз. Я вже й скаргу в офіс бізнес-омбудсмена писала, але мені там відмовили і пояснили, що податківці кажуть, що таблиця розроблена для виробників...от якби я купила дошку, гвіздок, і зробила б табурет, то мою таблицю прийняли б, а так як у мене оптовий продаж, то ДПСУ пише в рішенні про скасування по таблиці, що в мене немає виробничих потужностей :angry: Я просила дати норму закону, де вказано, що таблиця тільки для виробництва, на що отримала відповідь, що такої немає, але це таке "негласне правило"... вже не можу знайти смайлика, який би передав всю глибину матюкливих емоцій!!!

Nata12051987
Гуру
Гуру
Повідомлень: 70
З нами з: 22 липня 2015, 16:19
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Nata12051987 »

Incol писав:
15 липня 2022, 23:16
Колеги а які зараз актуальні сроки по судах?
Самі все готуєте чи користуєтесь сторонніми послугами?
Навіть не уявляю ту процедуру для самостійного опрацювання.


Є у когось позитивний досвід подачі таблиць даних?

Можете поділитися як Вам це вдалося і як готували опис ?
Доброго дня! Досвід є, але точно не позитивний. Ми пішли до суду з цих питань ще навесні минулого року: спочатку суд забажав додати у якості відповідача окрім Головного управління ДПС у Харківській області ще й ДПС України (бо Скаргу не задовольнили саме вони). Судом було встановлено реальність і законність операції і дуже детально описано купу порушень з боку податківців (і щодо неприйняття таблиці з надуманих причин, і щодо неправомірного блокування ПН, і щодо недостатніх пояснень причин таких блокувань із посиланням на постанови Верховного Суду, де неодноразово вказувалось, що працівники ДПС мають надавати детальні пояснення і список конкретних документів, яких саме їм не вистачає, і щодо рішення по скарзі). Не знаю точно чи пов'язано з судом, але влітку блокування припинилися. Потім у серпні було винесено рішення на нашу користь, але слідом за ним апеляція, якою просто затягували час судячи з усього. По ній навіть не відкрили провадження через те, що були порушені строки подачі позову та через відсутність сплати судового збору. Таким чином після відмови у апеляційному суді 11.11.2021р. рішення суду першої інстанції набрало законної сили.
Але на цьому все і закінчилося: рішення суду було проігнороване, ПН і досі не розблоковано, а виконавча служба, яка має контролювати виконання рішень, заявляє, що не має механізмів змусити або проконтролювати реєстрацію ПН. Відповідальних не знайдеш, бо вони ніде не прописані конкретно. Юрист на цьому етапі вважає свою роботу виконаною і більше займатися цим не хоче, якщо тільки не новий позов по новій справі про невиконання рішення суду, але війна внесла корективи і до цього етапу ми не дійшли... Хоча у моїх знайомих по такій самій схемі після остаточного рішення суду все зареєстрували днів через 10 здається, тому "кому як повезе"...
Ну і логічним завершенням стало блокування більшості ПН за лютий-червень вже цього року - подаємо на розблокування, але кожного разу як лотерея...
P.S. Якщо будете йти до суду, то спробуйте просити суд одразу вказати відповідального за виконання судового рішення, бо персонально відповідати ніхто не хоче ))

Kas
Гений
Гений
Повідомлень: 364
З нами з: 30 квітня 2015, 14:24
Дякував (ла): 80 разів
Подякували: 39 разів

Повідомлення Kas »

Nata12051987 писав:
18 липня 2022, 13:33
Incol писав:
15 липня 2022, 23:16
Колеги а які зараз актуальні сроки по судах?
Самі все готуєте чи користуєтесь сторонніми послугами?
Навіть не уявляю ту процедуру для самостійного опрацювання.


Є у когось позитивний досвід подачі таблиць даних?

Можете поділитися як Вам це вдалося і як готували опис ?
Доброго дня! Досвід є, але точно не позитивний. Ми пішли до суду з цих питань ще навесні минулого року: спочатку суд забажав додати у якості відповідача окрім Головного управління ДПС у Харківській області ще й ДПС України (бо Скаргу не задовольнили саме вони). Судом було встановлено реальність і законність операції і дуже детально описано купу порушень з боку податківців (і щодо неприйняття таблиці з надуманих причин, і щодо неправомірного блокування ПН, і щодо недостатніх пояснень причин таких блокувань із посиланням на постанови Верховного Суду, де неодноразово вказувалось, що працівники ДПС мають надавати детальні пояснення і список конкретних документів, яких саме їм не вистачає, і щодо рішення по скарзі). Не знаю точно чи пов'язано з судом, але влітку блокування припинилися. Потім у серпні було винесено рішення на нашу користь, але слідом за ним апеляція, якою просто затягували час судячи з усього. По ній навіть не відкрили провадження через те, що були порушені строки подачі позову та через відсутність сплати судового збору. Таким чином після відмови у апеляційному суді 11.11.2021р. рішення суду першої інстанції набрало законної сили.
Але на цьому все і закінчилося: рішення суду було проігнороване, ПН і досі не розблоковано, а виконавча служба, яка має контролювати виконання рішень, заявляє, що не має механізмів змусити або проконтролювати реєстрацію ПН. Відповідальних не знайдеш, бо вони ніде не прописані конкретно. Юрист на цьому етапі вважає свою роботу виконаною і більше займатися цим не хоче, якщо тільки не новий позов по новій справі про невиконання рішення суду, але війна внесла корективи і до цього етапу ми не дійшли... Хоча у моїх знайомих по такій самій схемі після остаточного рішення суду все зареєстрували днів через 10 здається, тому "кому як повезе"...
Ну і логічним завершенням стало блокування більшості ПН за лютий-червень вже цього року - подаємо на розблокування, але кожного разу як лотерея...
P.S. Якщо будете йти до суду, то спробуйте просити суд одразу вказати відповідального за виконання судового рішення, бо персонально відповідати ніхто не хоче ))
В мене блокували березень -травень по одному контрагенту. Таблицю подавала 3 рази, не приймали. на 4 раз прийняли. в поясненні описувала все про підприємство докладно і 30 шт додатків. В кінці написала ПРИЙМІТЬ БУДЬ ЛАСКА ТАБЛИЦЮ, ДАЙТЕ ПРАЦЮВАТИ РЕЄСТРУВАТИ ПН ТА СПЛАЧУВАТИ ПОДАТКИ. Зараз все нормально.

karambakorob
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 16 лютого 2022, 11:55
Подякували: 1 раз

Повідомлення karambakorob »

Incol писав:
15 липня 2022, 23:12
У ВАс ще не самий гірший варіант, може "забити" на ту нульову РК, хай подавляться.
У мене з 80-ти заблокували 30-ть ПН.
Подала 6-ть на розблокування.
4-ри відмови, 2- розблокували.
Подаємо скарги але, як бачу, тенденції не дуже втішні. Ніякої взагалі логіки у їхніх діях.
І саме паскудне немає чіткого переліку документів, які мають бути подані. Так можна нам відмовляти з любого приводу.
У мене вхідна платіжка була без відмітки банку (наш банк сказав, що не відмічає вхідні) і виписка надана завірена, відмова, бо не завірена платіжка. Хочеться послають до крейсера "Москва" з такими аргументами. Відсутність печатки це привід відмовити , бо операція типу недійсна.

А Ви петицію підписували проти блокування?
Вже всім знайомим відправила, але дуже мало підписів поки.

https://petition.president.gov.ua/petition/145384
Скорее всего идет планомерное уничтожение бизнеса , так как нам накладные для крупнейше торговой сети не зарегистрировали даже через жалобу,идите в суд. При том что мы прямой импортер .Импорт, отгрузка в пределах одного месяца. Молодцы товарищи, есть полный пакет документов с ТТН. Просто бывший помошник севковича планомерна уничтожает весь бизнес.

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Incol писав:
15 липня 2022, 23:12
У ВАс ще не самий гірший варіант, може "забити" на ту нульову РК, хай подавляться.
У мене з 80-ти заблокували 30-ть ПН.
Подала 6-ть на розблокування.
4-ри відмови, 2- розблокували.
Подаємо скарги але, як бачу, тенденції не дуже втішні. Ніякої взагалі логіки у їхніх діях.
І саме паскудне немає чіткого переліку документів, які мають бути подані. Так можна нам відмовляти з любого приводу.
У мене вхідна платіжка була без відмітки банку (наш банк сказав, що не відмічає вхідні) і виписка надана завірена, відмова, бо не завірена платіжка. Хочеться послають до крейсера "Москва" з такими аргументами. Відсутність печатки це привід відмовити , бо операція типу недійсна.

А Ви петицію підписували проти блокування?
Вже всім знайомим відправила, але дуже мало підписів поки.

https://petition.president.gov.ua/petition/145384
підписала двічі. Дуже мало підписів, невже це мало так хвилює бізнес :(

karambakorob
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 16 лютого 2022, 11:55
Подякували: 1 раз

Повідомлення karambakorob »

Ребекка писав:
21 липня 2022, 09:47
Incol писав:
15 липня 2022, 23:12
У ВАс ще не самий гірший варіант, може "забити" на ту нульову РК, хай подавляться.
У мене з 80-ти заблокували 30-ть ПН.
Подала 6-ть на розблокування.
4-ри відмови, 2- розблокували.
Подаємо скарги але, як бачу, тенденції не дуже втішні. Ніякої взагалі логіки у їхніх діях.
І саме паскудне немає чіткого переліку документів, які мають бути подані. Так можна нам відмовляти з любого приводу.
У мене вхідна платіжка була без відмітки банку (наш банк сказав, що не відмічає вхідні) і виписка надана завірена, відмова, бо не завірена платіжка. Хочеться послають до крейсера "Москва" з такими аргументами. Відсутність печатки це привід відмовити , бо операція типу недійсна.

А Ви петицію підписували проти блокування?
Вже всім знайомим відправила, але дуже мало підписів поки.

https://petition.president.gov.ua/petition/145384
підписала двічі. Дуже мало підписів, невже це мало так хвилює бізнес :(
Зовсім маленьких не чіпают, більше імпортерів, ті хто платили ПДВ при імпорті. Саме цей пдв дуже не хочуть віддавати так як він вже потрачений та відданий своїм експортерам.

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”