Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

якщо в минулому році вже придбавали металоконструкції з кодом 7308 в тонах і штуках, а в цьому році продамо в комплектах, то є надія, що блокування не буде?

Al_na
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 107
З нами з: 03 квітня 2018, 14:09
Звідки: м. Бровари
Дякував (ла): 39 разів
Подякували: 62 рази

Повідомлення Al_na »

є, залежно від суми. Вартість придбаного помножена на 1,2 здається - на цю суму Вам система повинна пропустити реєстрацію

SES
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 19
З нами з: 16 червня 2020, 18:48
Подякували: 2 рази

Повідомлення SES »

Здравствуйте. Подала повидомлення на блок, пришло решение об отказе , аргументы-не предоставила первичку. Поскольку все документы были предоставлены я вот подумала, может повторно отправить повидомлення, вдруг другой состав комиссии будет рассматривать и более детально изучат документы. Кто-то экспериментировал таким образом, чем это может быть чревато?

STO Iryna
Гений
Гений
Повідомлень: 313
З нами з: 05 червня 2020, 17:35
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 103 рази

Повідомлення STO Iryna »

SES писав:
19 вересня 2022, 23:11
Здравствуйте. Подала повидомлення на блок, пришло решение об отказе , аргументы-не предоставила первичку. Поскольку все документы были предоставлены я вот подумала, может повторно отправить повидомлення, вдруг другой состав комиссии будет рассматривать и более детально изучат документы. Кто-то экспериментировал таким образом, чем это может быть чревато?
раньше они писали каких именно документов, если попробуете отпишитесь вышло ли у вас

Аватар користувача
Симпа
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1431
З нами з: 04 січня 2012, 03:21
Дякував (ла): 1946 разів
Подякували: 561 раз

Повідомлення Симпа »

STO Iryna писав:
20 вересня 2022, 08:45
SES писав:
19 вересня 2022, 23:11
Здравствуйте. Подала повидомлення на блок, пришло решение об отказе , аргументы-не предоставила первичку. Поскольку все документы были предоставлены я вот подумала, может повторно отправить повидомлення, вдруг другой состав комиссии будет рассматривать и более детально изучат документы. Кто-то экспериментировал таким образом, чем это может быть чревато?
раньше они писали каких именно документов, если попробуете отпишитесь вышло ли у вас
Це звичайна отмазка. У мене був випадок, дозвонилась і спитала у чому проблема,відповіли: Крупний контрагент а від однього тільки одна накладна. Перерахувала - 8 шт + рахунки приклала ( ще +договора,ТТН,спеціфікації). На мої зауваження відповіли - комісія їх не побачила. Нема слів.....

SES
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 19
З нами з: 16 червня 2020, 18:48
Подякували: 2 рази

Повідомлення SES »

Обидно то, что заблокирован был РК на неплательщика. И в повидомленни я показала, что есть зарегистрирована н/н аналогичная на плательщика и приложила све доки по плательщику , и прошу разблокировать аналогичную на неплательщика-она была ошибочной.и тут ответ- не предоставили доки. Так я еще и сроки пропустила , чтобы отправить жалобу

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4143
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 669 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

STO Iryna писав:
20 вересня 2022, 08:45
SES писав:
19 вересня 2022, 23:11
Здравствуйте. Подала повидомлення на блок, пришло решение об отказе , аргументы-не предоставила первичку. Поскольку все документы были предоставлены я вот подумала, может повторно отправить повидомлення, вдруг другой состав комиссии будет рассматривать и более детально изучат документы. Кто-то экспериментировал таким образом, чем это может быть чревато?
раньше они писали каких именно документов, если попробуете отпишитесь вышло ли у вас
повторно не прокатит, отшиют, проверено лично мной :mocking:

STO Iryna
Гений
Гений
Повідомлень: 313
З нами з: 05 червня 2020, 17:35
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 103 рази

Повідомлення STO Iryna »

SES писав:
20 вересня 2022, 10:15
Обидно то, что заблокирован был РК на неплательщика. И в повидомленни я показала, что есть зарегистрирована н/н аналогичная на плательщика и приложила све доки по плательщику , и прошу разблокировать аналогичную на неплательщика-она была ошибочной.и тут ответ- не предоставили доки. Так я еще и сроки пропустила , чтобы отправить


а нам сейчас вообще, оказывают в разблокировке с причиной "наявнисть информации про ризиковы операции", а скаргу тотказ нет первичныфх документов, хотя все документы прикрепляем. как же уже надоел этот бред :angry: :angry: :angry:

O'Rybka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 219
З нами з: 13 березня 2014, 14:09
Дякував (ла): 85 разів
Подякували: 99 разів

Повідомлення O'Rybka »

Зовсім недавно на бух.ресурсах читала про судовий прецедент щодо ненаданих первинних документів (якесь підприємство подало позов на ДПІ). Виявилося, що у ДПІ з якоїсь причини не відкрились файли, які були подані як пояснення. І воно (ДПІ) на цьому заспокоїлось і подало відмову. На що суд ДПІ пояснив, що про це (невідкриття файлів) вони були зобов'язані залучити своїх спеців, повідомити платника податків, надати можливість повторного подання тощо. На місцях цим не переймаються. І чинять отаке безчинство. В мене така відповідь " не надано первинні документи" була на дві скарги. Це, вважайте, головне ДПІ і отаке скотиняцтво.

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4143
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 669 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

вы подаете таблицу данных плательщика НДС? блокировать никто не будет тогда, у меня ее приняли на 6 раз

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”