Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
AV_VISH
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 143
З нами з: 07 жовтня 2016, 17:02
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 18 разів

Повідомлення AV_VISH »

Хтось колись судився з податковою по розблокуванню податкових? Як довго це все тягнеться, бо в нас відкрито провадження ще на початку вересня і досі глухо...

нива
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 859
З нами з: 20 квітня 2012, 04:33
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 677 разів
Подякували: 243 рази

Повідомлення нива »

нива писав:
01 грудня 2022, 10:54
AV_VISH писав:
29 листопада 2022, 11:38
Al'ka писав:
29 листопада 2022, 09:46
Підкажіть, скільки днів зайняла реєстрація пн? зупинено і повідомлення подала 16 листопада ще
Подавала повідомлення 09.11.22 досі чекаю на рішення.
Аналогичная ситуация, подала повідомлення 16.11.22 и тишина.
Разблокировали 07.12.22. Прошло 3недели. Налоговая сроки разблокировки не соблюдает, им можно - у них нет 'электричества. А налогоплательщикам нельзя не вовремя регистрировать НН и сдавать отчеты, у нас "всегда есть" электричество. :evil:

IrinaR
ПрофиПрофи
Повідомлень: 46
З нами з: 15 червня 2009, 10:35
Дякував (ла): 37 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення IrinaR »

AV_VISH писав:
07 грудня 2022, 16:12
Хтось колись судився з податковою по розблокуванню податкових? Як довго це все тягнеться, бо в нас відкрито провадження ще на початку вересня і досі глухо...
Добрий день. Подали до суду у листопаді 2020року. Рішення прийнято від 24.10.2022р. На сьогодня податкова подала на апеляцію. Все ще чекаємо.

cosmicgirl
Мастер
Мастер
Повідомлень: 66
З нами з: 26 липня 2012, 06:59
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 18 разів

Повідомлення cosmicgirl »

AV_VISH писав:
07 грудня 2022, 16:12
Хтось колись судився з податковою по розблокуванню податкових? Як довго це все тягнеться, бо в нас відкрито провадження ще на початку вересня і досі глухо...
подали до суду у липні 2020 року. суд виграли, направили листи у податкову та у виконавчу службу. податкова накладна не зареєстрована досі

STO Iryna
Гений
Гений
Повідомлень: 305
З нами з: 05 червня 2020, 17:35
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 101 раз

Повідомлення STO Iryna »

нива писав:
07 грудня 2022, 16:48
нива писав:
01 грудня 2022, 10:54
AV_VISH писав:
29 листопада 2022, 11:38


Подавала повідомлення 09.11.22 досі чекаю на рішення.
Аналогичная ситуация, подала повідомлення 16.11.22 и тишина.
Разблокировали 07.12.22. Прошло 3недели. Налоговая сроки разблокировки не соблюдает, им можно - у них нет 'электричества. А налогоплательщикам нельзя не вовремя регистрировать НН и сдавать отчеты, у нас "всегда есть" электричество. :evil:
У меня бывает в медок не долетаю ришення, посмотрите в кабинете, и в кабинете сам статус, я сначала тоже думала потерялись, но в кабинете все разблокировано

Яся
Гуру
Гуру
Повідомлень: 85
З нами з: 10 листопада 2011, 03:48
Дякував (ла): 35 разів
Подякували: 24 рази

Повідомлення Яся »

Боже, який сервіс - телефонували з податкової, залишили телефони, сказали з понеділка звертатись, вони розкажуть, які документи подати щоб розблокувати накладні, та які подати, щоб таблиця була врахована :g_in_dreams:

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

AV_VISH писав:
07 грудня 2022, 16:12
Хтось колись судився з податковою по розблокуванню податкових? Як довго це все тягнеться, бо в нас відкрито провадження ще на початку вересня і досі глухо...
я с июня - тихо

Ninaaa
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 96
З нами з: 12 червня 2018, 13:58
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення Ninaaa »

Доброго дня, допоможіть будь ласка, у кого прийняли таблицю і хто займається будівельними роботами. Таблицю я заповнила, у мене один основний вид діяльності. У таблиці написала свій код і поряд коди придбаних матеріалів, необхідних для виконання робіт. Що ще потрібно прикріплювати до таблиці? Пояснення по типу як подаємо на розблокування? Чи потрібно прикріплювати документи на техніку, яку використовуємо в роботі? Видаткові накладні на матеріали? Чи просто відправити одну таблицю?

Ninaaa
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 96
З нами з: 12 червня 2018, 13:58
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення Ninaaa »

Яся писав:
09 грудня 2022, 15:11
Боже, який сервіс - телефонували з податкової, залишили телефони, сказали з понеділка звертатись, вони розкажуть, які документи подати щоб розблокувати накладні, та які подати, щоб таблиця була врахована :g_in_dreams:
мені подзвонили сказали, що я маю право подати таблицю і вся необхідна інформація є на сайті tax.gov.ua в розділі всі новини, новина за 28.10, там є презентація. З таблицею більш-менш зрозуміло, але я не дуже зрозуміла, що до неї прикріпляти.

kinona1
Мастер
Мастер
Повідомлень: 50
З нами з: 13 жовтня 2020, 15:24
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 36 разів

Повідомлення kinona1 »

Ninaaa писав:
09 грудня 2022, 15:56
Доброго дня, допоможіть будь ласка, у кого прийняли таблицю і хто займається будівельними роботами. Таблицю я заповнила, у мене один основний вид діяльності. У таблиці написала свій код і поряд коди придбаних матеріалів, необхідних для виконання робіт. Що ще потрібно прикріплювати до таблиці? Пояснення по типу як подаємо на розблокування? Чи потрібно прикріплювати документи на техніку, яку використовуємо в роботі? Видаткові накладні на матеріали? Чи просто відправити одну таблицю?
Я в поясненні писала які роботи виконуємо, які є дозвола, ліцензії, за допомогою якої техніки, інструментів, що вони є у власності підприємства чи орендовані, що є працівники відповідної кваліфікації чи беруться за договорами ЦПХ, чи залучаються субпідрядники. По техніці і транспорту писала як здійснюється заправка паливом, де стоїть транспорт/техніка, по матеріалах-із чиїх матеріалів виконуються роботи, де зберігаються матеріали, чим доставляються на об"єкти, чим навантажуються/розвантажуються. Ще вказувала основних замовників та основних постачальників матеріалів. Прикріплювала: оборотки по рах.10,11,22, 20-ОПП, копії тех.паспортів на власні авто, договори оренди офісу, складу, транспорту, штатний розпис, декілька договорів із замовниками та постачальниками матеріалів, оборотки по рах.205,361,631 за останній місяць.

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”