Реєстрація податкових накладних в ЄРПН (частина 3️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Capitoshechka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 883
З нами з: 02 липня 2013, 21:47
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 524 рази

Повідомлення Capitoshechka »

Asia Svetlova писав:
25 травня 2022, 17:11
Только какая форма будет регистрироваться-вот вопрос.
Нова. Якої ще поки що немає.
Якщо уважно стежили за ситуацією, то могли помітити, що дуже багато хто в кінці лютого відправив стару форму, яка ще на той час діяла. Але через те, що податкова вимкнула сервера, вона не встигла ці накладні отримати тоді, в лютому. А коли сервера вже в березні запрацювали і ці податкові накладні дійшли туди, куди треба - їх зарубали, мотивуючи це тим, що форма вже не є чина. Бо фактично податкова отримала їх вже в березні, а не в лютому.
Колись ще в Київській русі
На віче предки говорили:
Якщо зустрінеш десь, колись
Одразу бий кацапа в рило!
Кацапа звідусіль жени!
Хай здохне в ямі при дорозі!
Ти подаєш йому води
А він вже сере на порозі

SAAT
Гуру
Гуру
Повідомлень: 84
З нами з: 29 березня 2018, 16:32
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 38 разів

Повідомлення SAAT »

От у мене виникло питання...Закон набирає чинності 27.05.2022. Читаємо уважно: "Платники ПДВ зобов’язані забезпечити до 15 липня 2022 року реєстрацію ПН/РК, граничний термін реєстрації яких припадає на періоди з 24 лютого 2022 року до дня набрання чинності цього закону"...Тобто, податкові накладні за першу половину травня(граничний термін реєстрації 31.05.22.) я повинна зареєструвати за 2 дні? А коли включать реєстрацію? А коли розберемося з якою формою ПН маємо справу? :?

Аватар користувача
Ин
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5224
З нами з: 10 жовтня 2011, 04:48
Дякував (ла): 5116 разів
Подякували: 17317 разів

Повідомлення Ин »

SAAT писав:
26 травня 2022, 13:51
От у мене виникло питання...Закон набирає чинності 27.05.2022. Читаємо уважно: "Платники ПДВ зобов’язані забезпечити до 15 липня 2022 року реєстрацію ПН/РК, граничний термін реєстрації яких припадає на періоди з 24 лютого 2022 року до дня набрання чинності цього закону"...Тобто, податкові накладні за першу половину травня(граничний термін реєстрації 31.05.22.) я повинна зареєструвати за 2 дні? А коли включать реєстрацію? А коли розберемося з якою формою ПН маємо справу? :?
на вебінарі прозвучало, що в податковій сказали, але це не офіційно, що реєстрацію включать з 01.06.

SAAT
Гуру
Гуру
Повідомлень: 84
З нами з: 29 березня 2018, 16:32
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 38 разів

Повідомлення SAAT »

Capitoshechka писав:
26 травня 2022, 13:24
Asia Svetlova писав:
25 травня 2022, 17:11
Только какая форма будет регистрироваться-вот вопрос.
Нова. Якої ще поки що немає.
Якщо уважно стежили за ситуацією, то могли помітити, що дуже багато хто в кінці лютого відправив стару форму, яка ще на той час діяла. Але через те, що податкова вимкнула сервера, вона не встигла ці накладні отримати тоді, в лютому. А коли сервера вже в березні запрацювали і ці податкові накладні дійшли туди, куди треба - їх зарубали, мотивуючи це тим, що форма вже не є чина. Бо фактично податкова отримала їх вже в березні, а не в лютому.
Стара. Було роз'яснення https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/576303.html
Останній абзац:
"Додатково повідомляємо, що форма податкової накладної/розрахунку коригування, з урахуванням змін, внесених наказу Міністерства фінансів України від 17.01.2022 № 15, буде доступна платникам податків після завершення воєнного стану, про що платників податків буде проінформовано додатково."

Dgiva
Гуру
Гуру
Повідомлень: 83
З нами з: 21 червня 2013, 10:52
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Dgiva »

я не подавала декларации за февраль - апрель, смогу регистрировать налоговые? прошел слух, что надо сначала сдать декларации?

Аватар користувача
Андрій61
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1879
З нами з: 24 липня 2017, 15:44
Дякував (ла): 340 разів
Подякували: 884 рази

Повідомлення Андрій61 »

Ин писав:
26 травня 2022, 14:40
SAAT писав:
26 травня 2022, 13:51
От у мене виникло питання...Закон набирає чинності 27.05.2022. Читаємо уважно: "Платники ПДВ зобов’язані забезпечити до 15 липня 2022 року реєстрацію ПН/РК, граничний термін реєстрації яких припадає на періоди з 24 лютого 2022 року до дня набрання чинності цього закону"...Тобто, податкові накладні за першу половину травня(граничний термін реєстрації 31.05.22.) я повинна зареєструвати за 2 дні? А коли включать реєстрацію? А коли розберемося з якою формою ПН маємо справу? :?
на вебінарі прозвучало, що в податковій сказали, але це не офіційно, що реєстрацію включать з 01.06.
НЕ ВКЛЮЧАТ!
Для регистрации необходима открытая работа всех реестров МинЮста, а этого не будет до ОКОНЧАНИЯ ВОЙНЫ !!!
There are no "state money", there are only taxpayer money.
Margaret Thatcher.
Не буває ніяких "державних грошей", бувають лиш гроші платників податків.
Маргарет Тетчер.

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3605
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1918 разів

Повідомлення cometa »

Capitoshechka писав:
26 травня 2022, 13:24
Asia Svetlova писав:
25 травня 2022, 17:11
Только какая форма будет регистрироваться-вот вопрос.
Нова. Якої ще поки що немає.
Якщо уважно стежили за ситуацією, то могли помітити, що дуже багато хто в кінці лютого відправив стару форму, яка ще на той час діяла. Але через те, що податкова вимкнула сервера, вона не встигла ці накладні отримати тоді, в лютому. А коли сервера вже в березні запрацювали і ці податкові накладні дійшли туди, куди треба - їх зарубали, мотивуючи це тим, що форма вже не є чина. Бо фактично податкова отримала їх вже в березні, а не в лютому.
А мені 11 та 18 березня постачальник якимось чином зареєстрував ПН за лютий по старій формі. Якщо буде нова форма, що мені з ними робити.

Aj
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1875
З нами з: 11 вересня 2012, 05:25
Дякував (ла): 1416 разів
Подякували: 777 разів

Повідомлення Aj »

Андрій61 писав:
26 травня 2022, 16:50
НЕ ВКЛЮЧАТ!
Для регистрации необходима открытая работа всех реестров МинЮста, а этого не будет до ОКОНЧАНИЯ ВОЙНЫ !!!
Весело :beer:

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18770
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

SAAT писав:
26 травня 2022, 16:32
Стара. Було роз'яснення https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/576303.html
Останній абзац:
"Додатково повідомляємо, що форма податкової накладної/розрахунку коригування, з урахуванням змін, внесених наказу Міністерства фінансів України від 17.01.2022 № 15, буде доступна платникам податків після завершення воєнного стану, про що платників податків буде проінформовано додатково."
Полагаю, что ключевое слово тут "Було"...
Востаннє редагувалось 26 травня 2022, 21:04 користувачем Popen, всього редагувалось 1 раз.

Aj
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1875
З нами з: 11 вересня 2012, 05:25
Дякував (ла): 1416 разів
Подякували: 777 разів

Повідомлення Aj »

Dgiva писав:
26 травня 2022, 16:44
я не подавала декларации за февраль - апрель, смогу регистрировать налоговые? прошел слух, что надо сначала сдать декларации?
тоже слышала....
потому что есть
Критерии рискованности плательщика налога на добавленную стоимость
6. Не подано отчетности по налогу на добавленную стоимость за два последних отчетных (налоговых) периода.
7. Не подано контролирующему органу финансовой отчетности за последний отчетный период.

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”