Реєстрація податкових накладних в ЄРПН (частина 3️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

думаю чи не зробить мені ход конем і не подать декларацію за березень, бо ПЗ не було.
раніше було з пдв важко, а зараз зовсім стало схоже на гадання на кавовій гущі :dash:

O'Rybka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 219
З нами з: 13 березня 2014, 14:09
Дякував (ла): 85 разів
Подякували: 99 разів

Повідомлення O'Rybka »

Щойно прочитала на Дебеті_Кредиті, що від завтра запускається повноцінна робота ЄРПН та СЕА ПДВ....Ось:

Тож з 27 травня діє Закон №2260. Ним передбачено багато змін для платників ПДВ щодо реєстрації ПН та РК за місяці війни та з дати набрання чинності й далі.

І ось у вечорі 26 травня Гетманцев у своєму Телеграм-каналі наголосив, що завтра, 27 травня, відкривається реєстрація податкових накладних. Система працюватиме у довоєнному режимі з застереженнями, зазначеними у законі. Підкреслимо, що від ДПС так й немає офіційного повідомлення. Про це обов'язково розповімо окремо.

В своєму пості Гетманцев звернувся до конвертаторів, окремих податківців та інших професійних ухилістів: «Не розраховуйте на те, що в умовах війни схемний податковий кредит пройде непоміченим». Податкова на будь-які спроби реагуватиме жорстко, за законами воєнного часу з усіма витікаючими.

Також він закликав бізнес негайно інформувати про будь-які перекоси на місцях з боку податкової, якщо такі матимуть місце.

Гетманцев пообіцяв реагувати жорстко і по-воєнному.

Наостанок він підкреслив, що у ДПС абсолютно однозначне чітке завдання – забезпечити реєстрацію податкових накладних у повній відповідності до закону та вимоги білого бізнесу.
https://news.dtkt.ua/taxation/pdv/76496 ... 1641447878

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18770
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

Наш всеукраинский налоговый сказочник вещает: https://buhgalter911.com/uk/news/news-1065531.html :g_hospital:

звит
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 591
З нами з: 11 грудня 2014, 17:27
Дякував (ла): 424 рази
Подякували: 258 разів

Повідомлення звит »

где-то проскакивала инфа что этого "рекхформатора" собираются попросить с вещами на выход ... скорей бы

Capitoshechka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 883
З нами з: 02 липня 2013, 21:47
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 524 рази

Повідомлення Capitoshechka »

звит писав:
27 травня 2022, 10:09
где-то проскакивала инфа что этого "рекхформатора" собираются попросить с вещами на выход ... скорей бы
За оті його рехформи повісити його треба. Та й усе...
Востаннє редагувалось 27 травня 2022, 11:05 користувачем Capitoshechka, всього редагувалось 1 раз.
Колись ще в Київській русі
На віче предки говорили:
Якщо зустрінеш десь, колись
Одразу бий кацапа в рило!
Кацапа звідусіль жени!
Хай здохне в ямі при дорозі!
Ти подаєш йому води
А він вже сере на порозі

Izold
ПрофиПрофи
Повідомлень: 31
З нами з: 12 грудня 2017, 20:30
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення Izold »

В Medoc внесли нову форму податкової та коригування, а це наводить на думку що податкові за лютий-травень можна буде реєструвати тільки по новій формі :aggressive:

Аnetti
Мастер
Мастер
Повідомлень: 58
З нами з: 25 травня 2020, 14:59
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення Аnetti »

cometa писав:
26 травня 2022, 17:15
Capitoshechka писав:
26 травня 2022, 13:24
Asia Svetlova писав:
25 травня 2022, 17:11
Только какая форма будет регистрироваться-вот вопрос.
Нова. Якої ще поки що немає.
Якщо уважно стежили за ситуацією, то могли помітити, що дуже багато хто в кінці лютого відправив стару форму, яка ще на той час діяла. Але через те, що податкова вимкнула сервера, вона не встигла ці накладні отримати тоді, в лютому. А коли сервера вже в березні запрацювали і ці податкові накладні дійшли туди, куди треба - їх зарубали, мотивуючи це тим, що форма вже не є чина. Бо фактично податкова отримала їх вже в березні, а не в лютому.
А мені 11 та 18 березня постачальник якимось чином зареєстрував ПН за лютий по старій формі. Якщо буде нова форма, що мені з ними робити.

В мене теж так. Я включила в декларацію. А потім виявилось, що у постачальника вони не зареєструвались.
Тобто, в мене пише зареєстровано ЄРПН.
А у постачальника пише зареєстровано в ЄРПН, а в квитанції в нього пише: не може бути прийнята ПН за старою формою.
Дзвонила на гарячу лінію, вони нічого конкретно не відповіли.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Аnetti писав:
27 травня 2022, 11:40
Спойлер
cometa писав:
26 травня 2022, 17:15
Capitoshechka писав:
26 травня 2022, 13:24

Нова. Якої ще поки що немає.
Якщо уважно стежили за ситуацією, то могли помітити, що дуже багато хто в кінці лютого відправив стару форму, яка ще на той час діяла. Але через те, що податкова вимкнула сервера, вона не встигла ці накладні отримати тоді, в лютому. А коли сервера вже в березні запрацювали і ці податкові накладні дійшли туди, куди треба - їх зарубали, мотивуючи це тим, що форма вже не є чина. Бо фактично податкова отримала їх вже в березні, а не в лютому.
А мені 11 та 18 березня постачальник якимось чином зареєстрував ПН за лютий по старій формі. Якщо буде нова форма, що мені з ними робити.

В мене теж так. Я включила в декларацію. А потім виявилось, що у постачальника вони не зареєструвались.
Тобто, в мене пише зареєстровано ЄРПН.
А у постачальника пише зареєстровано в ЄРПН, а в квитанції в нього пише: не може бути прийнята ПН за старою формою.
Дзвонила на гарячу лінію, вони нічого конкретно не відповіли.
Що ж вони скажуть, налажали так налажали (
В мене 18.03 зареєстровано типу штук 30 податкових....
Але в кабінеті нема нічого, і ліміт не знімався ((( при цьому написано "зареєстровано" і медку і номер реєстраційний є....
Накрутили, що тепер візьми розкрути ((

utya
Оракул
Оракул
Повідомлень: 205
З нами з: 11 березня 2011, 05:32
Дякував (ла): 72 рази
Подякували: 36 разів

Повідомлення utya »

А що з лімітом для реєстрації тепер ???

Як реєструвати усі ПН за ці місяці ??? (Не знаю як у кого, але у мене тепер ліміт мінусовий)

Щоб зареєструвати... вийти в +, і ще раз свої гроші закидати ?? Це ж повна :dash:

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

utya писав:
27 травня 2022, 12:16
А що з лімітом для реєстрації тепер ???

Як реєструвати усі ПН за ці місяці ??? (Не знаю як у кого, але у мене тепер ліміт мінусовий)

Щоб зареєструвати... вийти в +, і ще раз свої гроші закидати ?? Це ж повна :dash:
вище писали, що будуть ПН реєструватись за рахунок перевищення. Спробуйте і нам розкажете. :?

реєстр не працює ще?

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”