Реєстрація податкових накладних в ЄРПН (частина 3️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Luda_777 писав:
20 червня 2022, 16:46
Доброго дня!
Підкажіть будь ласка
Щоб скористатися ПК зареєстрованим в червні за лютий місяць.
Як правильно його показати в декларації за травень?
У розділі 2 табл.2.1
Його окремо зазначити як період виникнення у лютому місяці?
Або ж у травні…разом (постачальник один і теж)

Заплуталась щось…
окремо лютий і травень

VikaRivne
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 18 березня 2022, 20:39
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 5 разів

Повідомлення VikaRivne »

Luda_777 писав:
20 червня 2022, 16:46
Доброго дня!
Підкажіть будь ласка
Щоб скористатися ПК зареєстрованим в червні за лютий місяць.
Як правильно його показати в декларації за травень?
У розділі 2 табл.2.1
Його окремо зазначити як період виникнення у лютому місяці?
Або ж у травні…разом (постачальник один і теж)

Заплуталась щось…
у ме
в мене були такіж питання. хотіла ПК виписаний в 02 і реєстрований в 06 включати в деку за травень.
позвонила в податкову, там сказали, що на сьогодні нема роз'яснення як ці суми і куди включати.
ПК ми могли лише по первинці включати в місяці виписки, якщо цього незроблено, то тобі вже включати по даті реєстраціі ПН

Furcat
ПрофиПрофи
Повідомлень: 36
З нами з: 06 листопада 2020, 12:58
Дякував (ла): 56 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Furcat »

VikaRivne писав:
20 червня 2022, 20:21
Luda_777 писав:
20 червня 2022, 16:46
Доброго дня!
Підкажіть будь ласка
Щоб скористатися ПК зареєстрованим в червні за лютий місяць.
Як правильно його показати в декларації за травень?
У розділі 2 табл.2.1
Його окремо зазначити як період виникнення у лютому місяці?
Або ж у травні…разом (постачальник один і теж)

Заплуталась щось…
у ме
в мене були такіж питання. хотіла ПК виписаний в 02 і реєстрований в 06 включати в деку за травень.
позвонила в податкову, там сказали, що на сьогодні нема роз'яснення як ці суми і куди включати.
ПК ми могли лише по первинці включати в місяці виписки, якщо цього незроблено, то тобі вже включати по даті реєстраціі ПН
Правило 365 дней не отменяли. (Может я что-то пропустила? Исправьте меня. Но я не видела закона, который бы вносил изменения в п.198.6 кодекса).
"ПКУ 198.6... У разі якщо платник податку не включив у відповідному звітному періоді до податкового кредиту суму податку на додану вартість на підставі отриманих податкових накладних / розрахунків коригування до таких податкових накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних, таке право зберігається за ним протягом 365 календарних днів з дати складення податкової накладної / розрахунку коригування."
Т.е НН составлена, например, 28 февраля, зарегистрирована в июне (срок регистрации до 15 июля, зарегистрирована вовремя). Вы эту НН не включили в декларацию февраля, по нормам Кодекса, вы можете её включить в мае.

Елена_А
Гений
Гений
Повідомлень: 347
З нами з: 18 лютого 2015, 13:31
Дякував (ла): 199 разів
Подякували: 194 рази

Повідомлення Елена_А »

Furcat писав:
20 червня 2022, 21:07

Правило 365 дней не отменяли. (Может я что-то пропустила? Исправьте меня. Но я не видела закона, который бы вносил изменения в п.198.6 кодекса).
...
Т.е НН составлена, например, 28 февраля, зарегистрирована в июне (срок регистрации до 15 июля, зарегистрирована вовремя). Вы эту НН не включили в декларацию февраля, по нормам Кодекса, вы можете её включить в мае.
Я так делала с февралем и мартом и не собираюсь руку сбивать. Включаю в нужный мне месяц, как мне выгодней. Можно о НК даже забыть, ещё и спасибо скажут. Это же наше право, а не обязанность.

STO Iryna
Гений
Гений
Повідомлень: 313
З нами з: 05 червня 2020, 17:35
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 103 рази

Повідомлення STO Iryna »

Елена_А писав:
20 червня 2022, 21:17
Furcat писав:
20 червня 2022, 21:07

Правило 365 дней не отменяли. (Может я что-то пропустила? Исправьте меня. Но я не видела закона, который бы вносил изменения в п.198.6 кодекса).
...
Т.е НН составлена, например, 28 февраля, зарегистрирована в июне (срок регистрации до 15 июля, зарегистрирована вовремя). Вы эту НН не включили в декларацию февраля, по нормам Кодекса, вы можете её включить в мае.
Я так делала с февралем и мартом и не собираюсь руку сбивать. Включаю в нужный мне месяц, как мне выгодней. Можно о НК даже забыть, ещё и спасибо скажут. Это же наше право, а не обязанность.
я такого же мнения, согласно последним положениям нн за февраль-май срок регистрации до 15,07, значит зарегиные до этого числа считаются вовремя зарегестрированными!!!! И буду включать тогда когда мне надо! Хватит того что сроки регистрации вернули на прежние а 2 день реестр не рабоает! Так еще и блокируют все подряд

RadioBaby
Гений
Гений
Повідомлень: 469
З нами з: 22 липня 2011, 06:53
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 15 разів

Повідомлення RadioBaby »

в когось кабінет робить? :help:

asv
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 878
З нами з: 13 лютого 2012, 12:24
Дякував (ла): 663 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення asv »

вроді знову шось там ...квитанції не приходять

@Лиса
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1238
З нами з: 28 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 413 разів
Подякували: 346 разів

Повідомлення @Лиса »

Підскажіть бкдь ласка, я правильно розумію, якщо декларація за лютий не подавала, а ПК зарестровано в червні, я його включаю в декларацію лютого або червня?

Unnak
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 749
З нами з: 10 вересня 2013, 15:27
Дякував (ла): 395 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення Unnak »

RadioBaby писав:
21 червня 2022, 11:08
в когось кабінет робить? :help:
Доброго дня, чомусь останні дні ЄРНП не працює

Tatyana777
Гений
Гений
Повідомлень: 464
З нами з: 26 лютого 2012, 01:12
Дякував (ла): 324 рази
Подякували: 148 разів

Повідомлення Tatyana777 »

@Лиса писав:
21 червня 2022, 11:28
Підскажіть бкдь ласка, я правильно розумію, якщо декларація за лютий не подавала, а ПК зарестровано в червні, я його включаю в декларацію лютого або червня?
Податкові накладні за лютий, які будуть зареєстровані до 15.07.22 вважаються зареєстрованими вчасно, тому включаєте їх в Декларацію за лютий.

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”