Реєстрація податкових накладних в ЄРПН (частина 3️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Оля-ля777
Гений
Гений
Повідомлень: 358
З нами з: 17 лютого 2021, 09:00
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 202 рази

Повідомлення Оля-ля777 »

cometa писав:
17 листопада 2022, 10:04
Ребекка писав:
16 листопада 2022, 20:00
можна перейти із помісячної нумерації ПН на щоденну?
Думаю, можна
Облік (нумерація) складених податкових накладних ведеться платником ПДВ у довільних формі та порядку.
А ещё если б с нового года, вообще без проблем. Ну всегда слышала мнение, что учётную политику и всякие новшества в середине года не очень удобно.

баффало-99
Оракул
Оракул
Повідомлень: 228
З нами з: 12 лютого 2014, 12:00
Дякував (ла): 84 рази
Подякували: 15 разів

Повідомлення баффало-99 »

Добрый день.
Спустя месяц после отгрузки и регистрации Н/н , решили поменять цену товара в меньшую сторону. Расходную заменили.
Теперь мне нужно выписать РК, она получается будет минусовая, но датой первоночальной отгрузки.
Какой штраф будет за несвоевременную регистрацию корректирповки минусовой?

atlant
Мастер
Мастер
Повідомлень: 58
З нами з: 27 березня 2015, 15:50
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення atlant »

Добрий день!
Підкажіть будь ласка, мені треба відправити на реєстрацію податкову накладну моїм покупцям. Але на цей товар немає вхідної податкової накладної від постачальника. Його заблокували, поставили в ризиковані. Я просто перекупник. Не заблокують мою податкову накладну з причиною, що в мене немає цього товару? Гроші на ПДВ рахунок для реєстрації я перекину. Дякую. :oops:

Ніколь
Мастер
Мастер
Повідомлень: 56
З нами з: 20 жовтня 2021, 13:49
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 30 разів

Повідомлення Ніколь »

atlant писав:
29 листопада 2022, 17:38
Добрий день!
Підкажіть будь ласка, мені треба відправити на реєстрацію податкову накладну моїм покупцям. Але на цей товар немає вхідної податкової накладної від постачальника. Його заблокували, поставили в ризиковані. Я просто перекупник. Не заблокують мою податкову накладну з причиною, що в мене немає цього товару? Гроші на ПДВ рахунок для реєстрації я перекину. Дякую. :oops:
Може бути по різному, в одних реєструють, але частіше тепер все блокують і при вхідних ПН.

atlant
Мастер
Мастер
Повідомлень: 58
З нами з: 27 березня 2015, 15:50
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення atlant »

Ніколь писав:
29 листопада 2022, 17:48
atlant писав:
29 листопада 2022, 17:38
Добрий день!
Підкажіть будь ласка, мені треба відправити на реєстрацію податкову накладну моїм покупцям. Але на цей товар немає вхідної податкової накладної від постачальника. Його заблокували, поставили в ризиковані. Я просто перекупник. Не заблокують мою податкову накладну з причиною, що в мене немає цього товару? Гроші на ПДВ рахунок для реєстрації я перекину. Дякую. :oops:
Може бути по різному, в одних реєструють, але частіше тепер все блокують і при вхідних ПН.
Так. В мене було одного разу, що я не дочекалася вхідної податкової і відправила свою на реєстрацію, то мене заблокували і написали що у мене не має такого товару. Тому перепитала. Дякую. Краще буду чекати вхідної накладної.

iren9319
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 16
З нами з: 11 липня 2017, 18:05
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення iren9319 »

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, відповідь на таке питаннячко.
Не додивилася сто гривень і виписали Пн за мінусом 100 грн. Правильно було б подати РК на ПН з мінусом, та виписати правильну ПН. Але так як помітила пізно, а суму всієї Пн чималенька, чи можна довиписати ПН на 100 грн. тією ж датою, але з іншим номером? Чи краще вже не трогати при перевірці хай знаходять, сума ПДВ 16,67 ? Чи податківці при перевірці визнають і ту ПН на 100 грн. меньшу не вірною? Дякую.

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

iren9319 писав:
30 листопада 2022, 15:17
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, відповідь на таке питаннячко.
Не додивилася сто гривень і виписали Пн за мінусом 100 грн. Правильно було б подати РК на ПН з мінусом, та виписати правильну ПН. Але так як помітила пізно, а суму всієї Пн чималенька, чи можна довиписати ПН на 100 грн. тією ж датою, але з іншим номером? Чи краще вже не трогати при перевірці хай знаходять, сума ПДВ 16,67 ? Чи податківці при перевірці визнають і ту ПН на 100 грн. меньшу не вірною? Дякую.
к сожалению вызнают не правильно выписана НН, лучше РК и новая НН

asv
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 878
З нами з: 13 лютого 2012, 12:24
Дякував (ла): 663 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення asv »

Доброго дня. Прошу сказати не має зареєстрованих податкових від постачальника в електронному кабінеті за 07.11.22, хоча постачальник каже зареєстрував....зв'язатися не можу тільки через менеджера, який мене просто футболить вже кілька днів. Що робити в такій ситуації...я навіть номера не маю податкових...і дзвонили і писали на пошту, не має результату на жаль... :cry:

STO Iryna
Гений
Гений
Повідомлень: 305
З нами з: 05 червня 2020, 17:35
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 101 раз

Повідомлення STO Iryna »

asv писав:
01 грудня 2022, 10:15
Доброго дня. Прошу сказати не має зареєстрованих податкових від постачальника в електронному кабінеті за 07.11.22, хоча постачальник каже зареєстрував....зв'язатися не можу тільки через менеджера, який мене просто футболить вже кілька днів. Що робити в такій ситуації...я навіть номера не маю податкових...і дзвонили і писали на пошту, не має результату на жаль... :cry:
если в кабинете их нет то их нет, но посмотрите за другие даты

asv
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 878
З нами з: 13 лютого 2012, 12:24
Дякував (ла): 663 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення asv »

не має на жаль...

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”