Реєстрація податкових накладних в ЄРПН (частина 3️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1912
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

tata-bon писав:
01 квітня 2020, 10:32
Добрый день, подскажите пожалуйста, на время карантина штрафуют за несвоевременную регистрацию налоговых?
Не штрафуют за период с 1 марта по 31 мая включительно

Olga R
ПрофиПрофи
Повідомлень: 44
З нами з: 30 січня 2017, 15:02
Дякував (ла): 31 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Olga R »

Добрый день. Оплата за товар была 10 марта, соответственно н/н от 10 марта. Контрагент не вовремя зарегистрировал н/н 10 апреля. Могу я включить эту н/н в кредит декларации за март?

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1912
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

Olga R писав:
14 квітня 2020, 12:00
Добрый день. Оплата за товар была 10 марта, соответственно н/н от 10 марта. Контрагент не вовремя зарегистрировал н/н 10 апреля. Могу я включить эту н/н в кредит декларации за март?
Нет, не можете

Tatyana777
Гений
Гений
Повідомлень: 464
З нами з: 26 лютого 2012, 01:12
Дякував (ла): 324 рази
Подякували: 148 разів

Повідомлення Tatyana777 »

Добрый день. Пришла квитанция, что НН не принята: Документ не може бути прийнятий: Реквізит "Адреса" містить некоректні дані.
Что это может быть? Надеюсь глюк, отправила повторно. Жду... :g_in_dreams:

Юлия11
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 599
З нами з: 22 липня 2011, 11:10
Дякував (ла): 435 разів
Подякували: 31 раз

Повідомлення Юлия11 »

Добрий день, скажіть, будь ласка, податкову накладну від 01.04.20 не пізно подати на реєстрацію 30.04.20? Завжди подавали завчасно, тому не знаю. До котрої години не пізно подати, щоб не було несвоєчасно? Скільки часу вона реєструється, щоб встигнути? Дякую

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Юлия11 писав:
29 квітня 2020, 07:33
Добрий день, скажіть, будь ласка, податкову накладну від 01.04.20 не пізно подати на реєстрацію 30.04.20? Завжди подавали завчасно, тому не знаю. До котрої години не пізно подати, щоб не було несвоєчасно? Скільки часу вона реєструється, щоб встигнути? Дякую
ЗАЗВИЧАЙ потрібно відіслати за 4-5 годин до крайніх термінів. тобто 30.04 до 16-00. Але пронесло чи ні - Ви дізнаєтеся лише 04.05, і , ящо ні - "попадаєте" на штраф. Робота сервера у крайні дні реєстрації дуууууже непередбачувана. А у чому проблема? Чому не сьогодні? Враховуйте, що кошти на поповнення рахунку з'являються у ліміті також не відразу.

Юлия11
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 599
З нами з: 22 липня 2011, 11:10
Дякував (ла): 435 разів
Подякували: 31 раз

Повідомлення Юлия11 »

marina11 писав:
29 квітня 2020, 08:46
Юлия11 писав:
29 квітня 2020, 07:33
Добрий день, скажіть, будь ласка, податкову накладну від 01.04.20 не пізно подати на реєстрацію 30.04.20? Завжди подавали завчасно, тому не знаю. До котрої години не пізно подати, щоб не було несвоєчасно? Скільки часу вона реєструється, щоб встигнути? Дякую
ЗАЗВИЧАЙ потрібно відіслати за 4-5 годин до крайніх термінів. тобто 30.04 до 16-00. Але пронесло чи ні - Ви дізнаєтеся лише 04.05, і , ящо ні - "попадаєте" на штраф. Робота сервера у крайні дні реєстрації дуууууже непередбачувана. А у чому проблема? Чому не сьогодні? Враховуйте, що кошти на поповнення рахунку з'являються у ліміті також не відразу.
Дякую Вам. Не сьогодні рееструю, т. я. подали таблицю платника ПДВ, прийшло рішення додаток 6, що таблицю враховано, але квитанція 2 до таблиці так і не прийшла досі. Надіюся, що крайній термін завтра по квитанції 2, що вона прийде. Переживаю, що сьогодні подам на реєстрацію, а податкову накладну заблокують. В березні по реалізації іншої продукції нам заблокували (критерій 1 і відсутність таблиці).

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Дякую Вам. Не сьогодні рееструю, т. я. подали таблицю платника ПДВ, прийшло рішення додаток 6, що таблицю враховано, але квитанція 2 до таблиці так і не прийшла досі. Надіюся, що крайній термін завтра по квитанції 2, що вона прийде. Переживаю, що сьогодні подам на реєстрацію, а податкову накладну заблокують. В березні по реалізації іншої продукції нам заблокували (критерій 1 і відсутність таблиці).
[/quote]
Ви у електронному кабінеті працюєте? Спробуйте знайти свій додаток 6 там і надсилайте ПН на реєстрацію. Або, принаймні, завтра зранку, щоб пролтягом дня отримати інформацію про реєстрацію/нереєстрацію.

Юлия11
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 599
З нами з: 22 липня 2011, 11:10
Дякував (ла): 435 разів
Подякували: 31 раз

Повідомлення Юлия11 »

marina11 писав:
29 квітня 2020, 12:35
Дякую Вам. Не сьогодні рееструю, т. я. подали таблицю платника ПДВ, прийшло рішення додаток 6, що таблицю враховано, але квитанція 2 до таблиці так і не прийшла досі. Надіюся, що крайній термін завтра по квитанції 2, що вона прийде. Переживаю, що сьогодні подам на реєстрацію, а податкову накладну заблокують. В березні по реалізації іншої продукції нам заблокували (критерій 1 і відсутність таблиці).
Ви у електронному кабінеті працюєте? Спробуйте знайти свій додаток 6 там і надсилайте ПН на реєстрацію. Або, принаймні, завтра зранку, щоб пролтягом дня отримати інформацію про реєстрацію/нереєстрацію.
[/quote]
Працюю в Медку. Додаток 6 в ел. кабінеті платника в перегляді звітності не знаходжу, на жаль. Він є тільки в Медку (прийнятий). Моніторю квитанцію 2 і в Медку і в Ел. кабінеті (в кабінеті там, де видно квитанції 2 на різні звіти, що ми подавали в податкову)- немає...

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Юлия11 писав:
29 квітня 2020, 14:33
marina11 писав:
29 квітня 2020, 12:35
Дякую Вам. Не сьогодні рееструю, т. я. подали таблицю платника ПДВ, прийшло рішення додаток 6, що таблицю враховано, але квитанція 2 до таблиці так і не прийшла досі. Надіюся, що крайній термін завтра по квитанції 2, що вона прийде. Переживаю, що сьогодні подам на реєстрацію, а податкову накладну заблокують. В березні по реалізації іншої продукції нам заблокували (критерій 1 і відсутність таблиці).
Ви у електронному кабінеті працюєте? Спробуйте знайти свій додаток 6 там і надсилайте ПН на реєстрацію. Або, принаймні, завтра зранку, щоб пролтягом дня отримати інформацію про реєстрацію/нереєстрацію.
Працюю в Медку. Додаток 6 в ел. кабінеті платника в перегляді звітності не знаходжу, на жаль. Він є тільки в Медку (прийнятий). Моніторю квитанцію 2 і в Медку і в Ел. кабінеті (в кабінеті там, де видно квитанції 2 на різні звіти, що ми подавали в податкову)- немає...
[/quote]
Перегляньте у Кабінеті розділ "Листування з ДПС", "Вхідні документи". І я не певна, що 2-га квитанція на таблицю взагалі надходить. Мою враховували ще у 2017-му році.

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”