Зміна керівника-відмовлено в реєстрації ПН

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Аватар користувача
Андрій61
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1879
З нами з: 24 липня 2017, 15:44
Дякував (ла): 340 разів
Подякували: 884 рази

Повідомлення Андрій61 »

Каріна Зерниста писав:
28 червня 2022, 14:17
Вже рік як змінили керівника, але досі підписуться платежі ключами старого Директора. Чи є це порушенням? І чим це чревато екс директору та новому? Прошу допомгти.)
За платёжки в банке не знаю. А как Вы отчёты подписываете и сдаёте???
There are no "state money", there are only taxpayer money.
Margaret Thatcher.
Не буває ніяких "державних грошей", бувають лиш гроші платників податків.
Маргарет Тетчер.

Capitoshechka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 883
З нами з: 02 липня 2013, 21:47
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 524 рази

Повідомлення Capitoshechka »

Андрій61 писав:
29 червня 2022, 16:02
За платёжки в банке не знаю. А как Вы отчёты подписываете и сдаёте???
Судячи по великим вухам і яйцям, ніхто в банку підпис керівника не міняв
Колись ще в Київській русі
На віче предки говорили:
Якщо зустрінеш десь, колись
Одразу бий кацапа в рило!
Кацапа звідусіль жени!
Хай здохне в ямі при дорозі!
Ти подаєш йому води
А він вже сере на порозі

lilinet
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 102
З нами з: 30 січня 2015, 09:42
Дякував (ла): 36 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення lilinet »

Добрий ранок! Підскажіть, будь ласка, 30 вересня зареєструвала ПН ключами директора, в цей же день ввечері прийшли ще дві оплати, але мені сьогодні повідомили, що директора 30 вересня було звільнено і назначено нового. Якими тепер ключами підписати ці дві накладні, та чи потрібно щось робити з зареєстрованою ПН ключами старого директора.

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4140
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

lilinet писав:
04 жовтня 2022, 09:59
Добрий ранок! Підскажіть, будь ласка, 30 вересня зареєструвала ПН ключами директора, в цей же день ввечері прийшли ще дві оплати, але мені сьогодні повідомили, що директора 30 вересня було звільнено і назначено нового. Якими тепер ключами підписати ці дві накладні, та чи потрібно щось робити з зареєстрованою ПН ключами старого директора.
если есть ключи еще старого директора, то делайте НН, под новым вы ничего не сделаете уже

lilinet
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 102
З нами з: 30 січня 2015, 09:42
Дякував (ла): 36 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення lilinet »

Маруся10 писав:
04 жовтня 2022, 10:07
lilinet писав:
04 жовтня 2022, 09:59
Добрий ранок! Підскажіть, будь ласка, 30 вересня зареєструвала ПН ключами директора, в цей же день ввечері прийшли ще дві оплати, але мені сьогодні повідомили, що директора 30 вересня було звільнено і назначено нового. Якими тепер ключами підписати ці дві накладні, та чи потрібно щось робити з зареєстрованою ПН ключами старого директора.
если есть ключи еще старого директора, то делайте НН, под новым вы ничего не сделаете уже
Нажаль, спробула відправити і прийшла відмова.

SES
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 19
З нами з: 16 червня 2020, 18:48
Подякували: 2 рази

Повідомлення SES »

я вам помогу, только сейчас надо вспомнить как я это делала

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4140
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

lilinet писав:
04 жовтня 2022, 10:53
Маруся10 писав:
04 жовтня 2022, 10:07
lilinet писав:
04 жовтня 2022, 09:59
Добрий ранок! Підскажіть, будь ласка, 30 вересня зареєструвала ПН ключами директора, в цей же день ввечері прийшли ще дві оплати, але мені сьогодні повідомили, що директора 30 вересня було звільнено і назначено нового. Якими тепер ключами підписати ці дві накладні, та чи потрібно щось робити з зареєстрованою ПН ключами старого директора.
если есть ключи еще старого директора, то делайте НН, под новым вы ничего не сделаете уже
Нажаль, спробула відправити і прийшла відмова.
значит все , ключи закрыты, по другому никак, только под новым директором и датой открытия новых ключей, звонила и узнавала везде, к сожалею ничего сделать нельзя

SES
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 19
З нами з: 16 червня 2020, 18:48
Подякували: 2 рази

Повідомлення SES »

нет , все можно сделать, даже уже не действующими ключами можно подписать. мне тоже специалисты медка ничем помочь не могли, я нашла консультацию в вестнике налоговой службы. к сожалению не могу найти эту налоговую, чтобы глянуть историю подписания, потому что не помню очередность ключей. но попробуйте так, подписываете старыми ключами, вам приходит квитанция, что ключ не действителен, вы при открытой налоговой накладной жмете наступні дії и с правой стороны у вас высвечиваются команды, ищите там что то вроде переподписать документ и уже подписываете новыми ключами. Либо эта же процедура только наоборот- вначале новые, потом старые. Я точно не помню-год прошел. Все возможно, я уже даже старые сертефикаты удалила, но в этой консультации было описано как их восстановить и как правильно зарегистрировать . Удачи))

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4140
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

SES писав:
04 жовтня 2022, 11:50
нет , все можно сделать, даже уже не действующими ключами можно подписать. мне тоже специалисты медка ничем помочь не могли, я нашла консультацию в вестнике налоговой службы. к сожалению не могу найти эту налоговую, чтобы глянуть историю подписания, потому что не помню очередность ключей. но попробуйте так, подписываете старыми ключами, вам приходит квитанция, что ключ не действителен, вы при открытой налоговой накладной жмете наступні дії и с правой стороны у вас высвечиваются команды, ищите там что то вроде переподписать документ и уже подписываете новыми ключами. Либо эта же процедура только наоборот- вначале новые, потом старые. Я точно не помню-год прошел. Все возможно, я уже даже старые сертефикаты удалила, но в этой консультации было описано как их восстановить и как правильно зарегистрировать . Удачи))
у меня так не дало пропустить НН, но может получиться здесь, действительно, только удачи

звит
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 591
З нами з: 11 грудня 2014, 17:27
Дякував (ла): 424 рази
Подякували: 258 разів

Повідомлення звит »

lilinet писав:
04 жовтня 2022, 09:59
Добрий ранок! Підскажіть, будь ласка, 30 вересня зареєструвала ПН ключами директора, в цей же день ввечері прийшли ще дві оплати, але мені сьогодні повідомили, що директора 30 вересня було звільнено і назначено нового. Якими тепер ключами підписати ці дві накладні, та чи потрібно щось робити з зареєстрованою ПН ключами старого директора.
Если новые сертификаты директора в дпс уже зарегистрированы - подайте повидомлення на реестрацию кеп старого директора, укажите тип попдиси - пидпис податкових накладних - т.е. новый дир дает старому полномочия регистрировать нн. (повидомлення подписывается ключом старого директора + ключом нового директора + печатью (если есть)
И потом отправьте на регистрацию нн за подписью старого директора + печать (если есть)

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”