Блокування реєстрації ПН/РК (частина 3️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Ніколь
Мастер
Мастер
Повідомлень: 56
З нами з: 20 жовтня 2021, 13:49
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 30 разів

Повідомлення Ніколь »

zoltan писав:
11 квітня 2023, 12:38
Доброго дня! Я відправив в понеділок таблицю на розблокування і сьогодні прийшла квит2 ,де вказано що таблиця прийнята автоматично,але немає рішення ,не підкажете будь-ласка має бути рішення ,чи немає бути?
Так, має бути рішення про врахування чи неврахування таблиці, в мене через 5 роб.днів була відповідь, але може бути і більше

Skypolymer
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 12 квітня 2023, 17:06

Повідомлення Skypolymer »

Податкова зупинила реєстрацію дод.2. Подали пояснення з документами підтвердження. Отримали відмову. Підстава - виписка банку не була завірена, не надана накладна на повернення товару. У 10-денний термін Скаргу до коміссії не надавали. Чи є можливість відстояти податковий кредит у судовому оскарженні? Проблема - формально первинне рішення про відмову у реєстрації дод.2 більш-менш обгрунтовано (дефект оформлення документів). Але самі первинні документи всі є та оформленні згідно чинного. Право на адміністративне оскарження в комісії по термінам втрачено, чи є судовий шлях? І головне, аргументація - просити скачувати первинне рішення податкової? Так воно нібито формально правомірне.

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1403
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 840 разів
Подякували: 586 разів

Повідомлення zoltan »

Ніколь писав:
11 квітня 2023, 12:59
zoltan писав:
11 квітня 2023, 12:38
Доброго дня! Я відправив в понеділок таблицю на розблокування і сьогодні прийшла квит2 ,де вказано що таблиця прийнята автоматично,але немає рішення ,не підкажете будь-ласка має бути рішення ,чи немає бути?
Так, має бути рішення про врахування чи неврахування таблиці, в мене через 5 роб.днів була відповідь, але може бути і більше
Прийшло рішення про неврахування таблиці,ми підправили і відправили знову і прийшла квитанція про помилку,що код на який ми давали таблицю вже враховано,і що робити далі невідомо,може хтось стикався з таким?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

zoltan писав:
14 квітня 2023, 14:50
Ніколь писав:
11 квітня 2023, 12:59
zoltan писав:
11 квітня 2023, 12:38
Доброго дня! Я відправив в понеділок таблицю на розблокування і сьогодні прийшла квит2 ,де вказано що таблиця прийнята автоматично,але немає рішення ,не підкажете будь-ласка має бути рішення ,чи немає бути?
Так, має бути рішення про врахування чи неврахування таблиці, в мене через 5 роб.днів була відповідь, але може бути і більше
Прийшло рішення про неврахування таблиці,ми підправили і відправили знову і прийшла квитанція про помилку,що код на який ми давали таблицю вже враховано,і що робити далі невідомо,може хтось стикався з таким?
Дивно. Мені таке приходило коли дійсно я вже код подавала, при чому навіть тоді коли Таблиця ще на розгляді...
Точно ви цей код не подавали раніше ?)
На всяк випадок запитую - бо в мене наприклад торгівля, то інколи намагалась задвоїть ))) саме така відмова приходила...
Ви в медку робите ?
Реєстр под докув- Аналіз товарів/послуг за кодами УКТ ЗЕД не дивились ?
У мене коректно відображаться коди вкраховані

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1626
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 816 разів
Подякували: 682 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

Skypolymer писав:
12 квітня 2023, 17:33
Податкова зупинила реєстрацію дод.2. Подали пояснення з документами підтвердження. Отримали відмову. Підстава - виписка банку не була завірена, не надана накладна на повернення товару. У 10-денний термін Скаргу до коміссії не надавали. Чи є можливість відстояти податковий кредит у судовому оскарженні? Проблема - формально первинне рішення про відмову у реєстрації дод.2 більш-менш обгрунтовано (дефект оформлення документів). Але самі первинні документи всі є та оформленні згідно чинного. Право на адміністративне оскарження в комісії по термінам втрачено, чи є судовий шлях? І головне, аргументація - просити скачувати первинне рішення податкової? Так воно нібито формально правомірне.
А яким чином повинна бути завірена виписка банку? А якщо надається платіжне доручення, це неправильно? І воно теж якось повинно бути завірене?
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

zoltan писав:
11 квітня 2023, 12:38
Доброго дня! Я відправив в понеділок таблицю на розблокування і сьогодні прийшла квит2 ,де вказано що таблиця прийнята автоматично,але немає рішення ,не підкажете будь-ласка має бути рішення ,чи немає бути?
Таблиця подається на врахування кодів укт зед, які продаєте на постійній основі.
Якщо у вас заблоковано пн, то подавати потрібно вже не таблицю кодів, а повідомлення про подання пояснень…
J1312603 (надіюсь, з останньою цифрою не помилилась)
Із описом та документами. А далі вже легше через ел.кабінет у вхідних ловить відповідь. Повідомлення про додаткове надання доків не отримувала, тому не скажу що ловить. Але протягом 5 днів потрібно додатково направити документи які просять. А взагалі приходить РІШЕННЯ про реєстрацію чи відмову (десь 5 днів чекати)

babykiev1
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 29
З нами з: 20 лютого 2023, 18:01
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення babykiev1 »

Добридень! Підкажіть будь ласка, податкові які заблоковані не включаються ж у звіт з ПДВ? Чи десь вони відображаються? Можливо додаток чи графа якась? Перший раз заблокуали і бачу, що до 18 числа рішення не буде. І коли, дай Боже, розблокують, податкові показуються у місяці, в якому розблоковано? Як це взагалі відбувається, де відображають розблоковані податкові. Дуже дякую всім за відповідь.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

babykiev1 писав:
17 квітня 2023, 14:32
Добридень! Підкажіть будь ласка, податкові які заблоковані не включаються ж у звіт з ПДВ? Чи десь вони відображаються? Можливо додаток чи графа якась? Перший раз заблокуали і бачу, що до 18 числа рішення не буде. І коли, дай Боже, розблокують, податкові показуються у місяці, в якому розблоковано? Як це взагалі відбувається, де відображають розблоковані податкові. Дуже дякую всім за відповідь.
Якщо ви продавець. У декларацію включаєте всі виписані пн за місяць (навіть заблоковані). Якщо на дату подання декларації пн не розблоковані, їх потрібно включать в додаток 1, таблиця 1.1.(в подальшому пн буде зареєстрована за рахунок перевищення).
Якщо ви покупець. В декларації пк відображаєте тільки по зареєстрованим в строк пн.

babykiev1
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 29
З нами з: 20 лютого 2023, 18:01
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення babykiev1 »

Nelli-Nelli писав:
17 квітня 2023, 15:03
babykiev1 писав:
17 квітня 2023, 14:32
Добридень! Підкажіть будь ласка, податкові які заблоковані не включаються ж у звіт з ПДВ? Чи десь вони відображаються? Можливо додаток чи графа якась? Перший раз заблокуали і бачу, що до 18 числа рішення не буде. І коли, дай Боже, розблокують, податкові показуються у місяці, в якому розблоковано? Як це взагалі відбувається, де відображають розблоковані податкові. Дуже дякую всім за відповідь.
Якщо ви продавець. У декларацію включаєте всі виписані пн за місяць (навіть заблоковані). Якщо на дату подання декларації пн не розблоковані, їх потрібно включать в додаток 1, таблиця 1.1.(в подальшому пн буде зареєстрована за рахунок перевищення).
Якщо ви покупець. В декларації пк відображаєте тільки по зареєстрованим в строк пн.
Дуже Вам дякую за змістовну і зрозумілу відповідь :g_kiss:

Ірина Віталіївна
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 18 квітня 2023, 12:48

Повідомлення Ірина Віталіївна »

Добрий день! підскажіть будь ласка чи є в когось досвід з привиду ризиковості п.8 критеріїв ризиковості (щодо невідповідності платника податку критеріям ризиковості платника податку),отримали Рішення, що робити далі :? ?
У податковій майже нічого не пояснюють, подавайте документи, якщо хтось вже має чим поділитись буду дуже вдячна!
мої контакти 0993797858

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”