Блокування реєстрації ПН/РК (частина 3️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1629
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 817 разів
Подякували: 683 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

Asia Svetlova писав:
14 квітня 2023, 16:10
Skypolymer писав:
12 квітня 2023, 17:33
Податкова зупинила реєстрацію дод.2. Подали пояснення з документами підтвердження. Отримали відмову. Підстава - виписка банку не була завірена, не надана накладна на повернення товару. У 10-денний термін Скаргу до коміссії не надавали. Чи є можливість відстояти податковий кредит у судовому оскарженні? Проблема - формально первинне рішення про відмову у реєстрації дод.2 більш-менш обгрунтовано (дефект оформлення документів). Але самі первинні документи всі є та оформленні згідно чинного. Право на адміністративне оскарження в комісії по термінам втрачено, чи є судовий шлях? І головне, аргументація - просити скачувати первинне рішення податкової? Так воно нібито формально правомірне.
А яким чином повинна бути завірена виписка банку? А якщо надається платіжне доручення, це неправильно? І воно теж якось повинно бути завірене?
підіймаю
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18776
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2043 рази
Подякували: 10333 рази

Повідомлення Popen »

Asia Svetlova писав:
14 квітня 2023, 16:10
А яким чином повинна бути завірена виписка банку? А якщо надається платіжне доручення, це неправильно? І воно теж якось повинно бути завірене?
Я витягав зі свого клієнт-банку платіжки з, типу, штампом банку, і зауважень від ДПІ не було...

Елена2690
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 18 травня 2016, 14:09
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Елена2690 »

Доброго дня! Прошу вашої допопомоги. Вперший раз заблокували податкову накладну. Ситуація така, що постачальник не реєстрував ПН а ми продали той товар. Я надала пояснення. Потім пришло повідомлення що невистачає документів. Я це повідомлення не бачила, у медку я не зрозуміла де вони а сьогодні випадково у кабінеті побачила вже відмову у реєстрації, тому що не були надані документи. Я не знаю що робити далі. Питання 1) Я подаю зараз декларацію за березень, мені потрібно показати там зобов'язання по тій накладній, бо я вже купу статей перечитала але пишуть про те якщо зупинена реєстрація. Логічно, що треба, бо операція була, але сумніваюсь. Питання 2) В мене є ще час подати скаргу і що тоді до скарги додати документи які вони просили? Чи зареєструвати заново цю накладну, її заблокують і знов подавати пояснення?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Елена2690 писав:
18 квітня 2023, 20:06
Доброго дня! Прошу вашої допопомоги. Вперший раз заблокували податкову накладну. Ситуація така, що постачальник не реєстрував ПН а ми продали той товар. Я надала пояснення. Потім пришло повідомлення що невистачає документів. Я це повідомлення не бачила, у медку я не зрозуміла де вони а сьогодні випадково у кабінеті побачила вже відмову у реєстрації, тому що не були надані документи. Я не знаю що робити далі. Питання 1) Я подаю зараз декларацію за березень, мені потрібно показати там зобов'язання по тій накладній, бо я вже купу статей перечитала але пишуть про те якщо зупинена реєстрація. Логічно, що треба, бо операція була, але сумніваюсь. Питання 2) В мене є ще час подати скаргу і що тоді до скарги додати документи які вони просили? Чи зареєструвати заново цю накладну, її заблокують і знов подавати пояснення?
Щодо включення - стор.11
Скарга, строки https://tax.gov.ua/baneryi/zupinennya-r ... 32467.html

Якщо ще є час подавайте скаргу та додавайте документи.

helenadnepr
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 91
З нами з: 29 червня 2017, 11:25
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення helenadnepr »

Что-то разбушевались совсем с этой блокировкой.
Ладно мне блокировали, я маленький поставщик.
Сейчас взялись за моих поставщиков, которые в разы крупнее меня(
просто вытягивают все деньги в НДС.
сил нет(

Al_na
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 107
З нами з: 03 квітня 2018, 14:09
Звідки: м. Бровари
Дякував (ла): 39 разів
Подякували: 62 рази

Повідомлення Al_na »

ладно просто блокування, так вони зараз в ризикові закидують всіх і вся... юристи сказали в судах завал - вивести через суд від 6 міс до року. І як ото тепер прцювати....мабуть скоро мої послуги не знадобляться. В комісії просто відкрито насміхаються- "ви можете подавати документи необмежену кількість разів", а що ще подати, щоб бути не ризиковими - не кажуть.... просять 1,1 млн ПДВ зплатити. Засновники можуть взяти ці кошти і чудово пересидіти всю війну закордоном... :cry:

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Сегодня видимо звезды отвернулись от меня. В первый раз попали НН в блок. У меня рекламный код 73.11 -основной и всегда, за редким исключением, он присутствует. Все годы регистрировались без проблем. Гайки закручиваюи все сильнее. Что-то неспокойно в Датской королевстве.

helenadnepr
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 91
З нами з: 29 червня 2017, 11:25
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення helenadnepr »

Al_na писав:
21 квітня 2023, 18:00
ладно просто блокування, так вони зараз в ризикові закидують всіх і вся... юристи сказали в судах завал - вивести через суд від 6 міс до року. І як ото тепер прцювати....мабуть скоро мої послуги не знадобляться. В комісії просто відкрито насміхаються- "ви можете подавати документи необмежену кількість разів", а що ще подати, щоб бути не ризиковими - не кажуть.... просять 1,1 млн ПДВ зплатити. Засновники можуть взяти ці кошти і чудово пересидіти всю війну закордоном... :cry:
це просто жах.
вони вважають що ми грошима, вибачаюсь, какаємо.

в мене один постачальник відмовляється мої ПН реєструвати бо в нього до нас ще заблокованих багато, один постачальник буде займатися розблокуванням вже в травні. в мене просто величезна сума ПДВ до сплати. де я її візьму - я просто не знаю :(

Хелен Марлен
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 30 серпня 2022, 22:20
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Хелен Марлен »

Колеги, всім вдалого розблокування і неблокування :greeting:
Прошу колективного розумуму. Включила помилкову заблоковану податкову в зобов'язання.Як виправити? Особливо додаток 1 цікавить

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Хелен Марлен писав:
25 квітня 2023, 02:35
Колеги, всім вдалого розблокування і неблокування :greeting:
Прошу колективного розумуму. Включила помилкову заблоковану податкову в зобов'язання.Як виправити? Особливо додаток 1 цікавить
як включили? Заповнили таблицю 1.1? Тоді
Додаток 1 до ур, повторюєте цю строчку із знаком «мінус» , більше нічого не заповнюєте.
Яка сума пз по цій пн? Майте на увазі, що в бюджет спишеться сума задекларована в декларації, після здачі ур виникне просто переплата в бюджет, кошти автоматом не повернуться(
А по розблокуванню. Пишете лист, що пн помилкова, розблоковувати не будете, документів під операцію нема. Десь бачила інфу , що разом з повідомленням надсилають і потім приходить рішення про неврахуванням. Але сама поки в такій ситуації не була…

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”