Блокування реєстрації ПН/РК (частина 3️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
__sirius__
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 15 березня 2023, 03:13

Повідомлення __sirius__ »

А хтось був на Львівській пл, 8 в Києві, де розміщенний міський центр розблокування податкових та центр прийняття рішення по ризикованих операціях.
Там є з ким поговорити чи одержати консультації.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

__sirius__ писав:
15 березня 2023, 03:20
А хтось був на Львівській пл, 8 в Києві, де розміщенний міський центр розблокування податкових та центр прийняття рішення по ризикованих операціях.
Там є з ким поговорити чи одержати консультації.
Ну враховуючи що карантин так і продовжується наче, то туди потрапить навряд чи вдасться...
Колись в 20 році намагались :D - нічого не вийшло, звернення лишали на вході у скриньці....

Fugu
ПрофиПрофи
Повідомлень: 33
З нами з: 12 грудня 2017, 21:58
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Fugu »

Всім доброго дня!
Виникла ситуація:
отримала нововведений додаток 2. Повідомлення щодо недостатності пояснень та документів
Заблоковано пн, яка була виписана за першою подією (передплата) з номенклатурою послуг. ПН заблоковано. Фактично послуги ще не виконувалися.
До пояснень на розблокування додавала договір, платіжку, рахунок...
Тепер отримала цей додаток, з вимогами надати первинні документи придбання ТОВАРІВ. Я не можу зрозуміти це як?
Надаємо послуги, а документи потрібно надати документи на якісь товари...(
Таблиця на послуги теж не приймається до розгяду, через відсутність коду послуги, хоча з цим кодом розблоковувалися вже пн.
Можливо хтось щось порадить мені, буду дуже вдячна.

Аватар користувача
Симпа
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1430
З нами з: 04 січня 2012, 03:21
Дякував (ла): 1946 разів
Подякували: 560 разів

Повідомлення Симпа »

Fugu писав:
15 березня 2023, 11:20
Всім доброго дня!
Виникла ситуація:
отримала нововведений додаток 2. Повідомлення щодо недостатності пояснень та документів
Заблоковано пн, яка була виписана за першою подією (передплата) з номенклатурою послуг. ПН заблоковано. Фактично послуги ще не виконувалися.
До пояснень на розблокування додавала договір, платіжку, рахунок...
Тепер отримала цей додаток, з вимогами надати первинні документи придбання ТОВАРІВ. Я не можу зрозуміти це як?
Надаємо послуги, а документи потрібно надати документи на якісь товари...(
Таблиця на послуги теж не приймається до розгяду, через відсутність коду послуги, хоча з цим кодом розблоковувалися вже пн.
Можливо хтось щось порадить мені, буду дуже вдячна.
У нас звичайно товар та друга проблема ( ціна товара набагато більше, чім вхідний УКД) я у таких випадках розписувала і давала калькуляцію як і чому ця ціна у товара). Може і Вам розписати щось на зразок калькуляції (кошторис) ціну ваших послуг.

uliap82
Мастер
Мастер
Повідомлень: 56
З нами з: 11 лютого 2015, 16:06
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення uliap82 »

Доброго дня, колеги! А було в когось, що не приймають таблицю через малі зарплати? В нас вже другий раз відхилили, в штаті є мобілізовані, якии з/п не нараховуються, підприємство надає послуги оренди, тобто великого штату не потрібно. Все рівно відхиляють :angry: Тупо ділять з/п на кількість працівників, а читати пояснення походу лінь. Може комусь вдалося пробити цю стіну.... :help:

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1626
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 816 разів
Подякували: 682 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

Підкажіть, будь ласка. Перший раз попала в халепу з блокуваннями. Хочу спершу подати таблицю. Я правильно розумію, що з таблицею подаємо тільки пояснення. Сканувати будь які документи не потрібно?
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Asia Svetlova писав:
15 березня 2023, 14:46
Підкажіть, будь ласка. Перший раз попала в халепу з блокуваннями. Хочу спершу подати таблицю. Я правильно розумію, що з таблицею подаємо тільки пояснення. Сканувати будь які документи не потрібно?
Ні, на жаль :(
З Таблицею якраз треба подавати якомога розгорнутішу розповідь про вас + купу додатків на доказ цього....

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1626
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 816 разів
Подякували: 682 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

Tasa писав:
15 березня 2023, 15:04
Asia Svetlova писав:
15 березня 2023, 14:46
Підкажіть, будь ласка. Перший раз попала в халепу з блокуваннями. Хочу спершу подати таблицю. Я правильно розумію, що з таблицею подаємо тільки пояснення. Сканувати будь які документи не потрібно?
Ні, на жаль :(
З Таблицею якраз треба подавати якомога розгорнутішу розповідь про вас + купу додатків на доказ цього....
Дуже дякую. Бо перечитала кучу статей і якось дуже нечітко цей момент розкрито.
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

Ніколь
Мастер
Мастер
Повідомлень: 56
З нами з: 20 жовтня 2021, 13:49
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 30 разів

Повідомлення Ніколь »

Asia Svetlova писав:
15 березня 2023, 14:46
Підкажіть, будь ласка. Перший раз попала в халепу з блокуваннями. Хочу спершу подати таблицю. Я правильно розумію, що з таблицею подаємо тільки пояснення. Сканувати будь які документи не потрібно?
Податкову накладну треба теж розблокувати. В мене таблицю прийняли при 4 поданні, а ПН розблокували дуже швидко.

ylia1111
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 540
З нами з: 17 червня 2015, 08:48
Дякував (ла): 227 разів
Подякували: 16 разів

Повідомлення ylia1111 »

Вітаю ! Підкажіть будь ласка , подавала повідомлення на розблокіровку податкової , прийшла відмова- надання платником податку копій документів , складенних із порушенням законодавства ? Це як розуміти ?

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”