Блокування реєстрації ПН/РК (частина 3️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

ylia1111 писав:
17 березня 2023, 10:12
Вітаю ! Підкажіть будь ласка , подавала повідомлення на розблокіровку податкової , прийшла відмова- надання платником податку копій документів , складенних із порушенням законодавства ? Це як розуміти ?
Точно ніхто не скаже, крім "них", да і то неточно...
Теоретично - може не сподобалось оформлення вашої первинки, а може хтозна :(
А вам у повідомленні не пропонують надати додаткові доки ?
Це єдина вказана причина ?

ylia1111
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 540
З нами з: 17 червня 2015, 08:48
Дякував (ла): 227 разів
Подякували: 16 разів

Повідомлення ylia1111 »

Так єдина причина , документи подавала як ї завжди... Це тепер потрібно скаргу подавати ?

b_holder
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 19 жовтня 2018, 10:02
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення b_holder »

Доброго дня, шановні відвідувачі форуму.
Хотів у вас дещо запитати.
Податкова спочатку заблокувала, а потім відмовила у реєстрації податкової накладної. Ми готуємо позов до суду з вимогою скасувати рішення комісії про відмову у реєстрації ПН.
Трохи про себе - я фермер невеличкого фермерського господарства, немає штатного бухгалтера, весь облік та звітність виконую я сам. До цього часу вдавалось справлятись. Але після недавніх нововведень з блокуванням ПН - це просто жах.
З приводу причини блокування та відмови у реєстрації - не надано первинні документи щодо навантаження/розвантаження, зберігання продукції і т.п. В поясненні до рішення про блокування я надав лише документи з самої операції купівлі/продажу. Цього їм виявилось недостатньо. В скарзі я надав документи щодо зберігання зерна (складська квитанція, договір зберігання зерна на елеваторі, акт виконаних робіт). Але знову щось не влаштувало податкову. Тепер маємо, що маємо. Замість того, щоб працювати, готуватись до посівної, я мушу шукати адвоката/юриста, готувати всі папірці і т.д..
Скажіть, будь ласка, що зараз мені робити зі звітністю? Операція за якою складалась ПН відбулась 27 лютого (продаж зерна). Зараз потрібно подавати звіт по ПДВ до податкової. Через відмову в реєстрації я не знаю що робити зі звітом. Чи залишається в мене податкове зобов'язання чи ні? Чи воно виникне тоді, коли ПН зареєструють? А якщо не зареєструють?
Дякую.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

ylia1111 писав:
17 березня 2023, 10:27
Так єдина причина , документи подавала як ї завжди... Це тепер потрібно скаргу подавати ?
Ну якщо вам не запропонували подання дод.інфи - то так, скаргу

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

b_holder писав:
17 березня 2023, 10:36
Доброго дня, шановні відвідувачі форуму.
Хотів у вас дещо запитати.
Спойлер
Податкова спочатку заблокувала, а потім відмовила у реєстрації податкової накладної. Ми готуємо позов до суду з вимогою скасувати рішення комісії про відмову у реєстрації ПН.
Трохи про себе - я фермер невеличкого фермерського господарства, немає штатного бухгалтера, весь облік та звітність виконую я сам. До цього часу вдавалось справлятись. Але після недавніх нововведень з блокуванням ПН - це просто жах.
З приводу причини блокування та відмови у реєстрації - не надано первинні документи щодо навантаження/розвантаження, зберігання продукції і т.п. В поясненні до рішення про блокування я надав лише документи з самої операції купівлі/продажу. Цього їм виявилось недостатньо. В скарзі я надав документи щодо зберігання зерна (складська квитанція, договір зберігання зерна на елеваторі, акт виконаних робіт). Але знову щось не влаштувало податкову. Тепер маємо, що маємо. Замість того, щоб працювати, готуватись до посівної, я мушу шукати адвоката/юриста, готувати всі папірці і т.д..
Скажіть, будь ласка, що зараз мені робити зі звітністю? Операція за якою складалась ПН відбулась 27 лютого (продаж зерна). Зараз потрібно подавати звіт по ПДВ до податкової. Через відмову в реєстрації я не знаю що робити зі звітом. Чи залишається в мене податкове зобов'язання чи ні? Чи воно виникне тоді, коли ПН зареєструють? А якщо не зареєструють?
Дякую.
Співчуваю вам :( Тримайтесь, сил вам побороть це зло
Звітність подавати вам потрібно як завжди. Заблоковану податкову теж показувати + вона буде відображена в Дод.1 Табл.1.1
Після подання у вас з"явиться Перевищення у Витягу щодо суми податку..... у рядку 6
Тобто податкове зобов"язання у вас залишається
Коли у вас , дай Боже, буде зареєстрована податкова за рішенням суду - ця сума зніметься з перевищення...
Бажаю вам удачі

ЗІ і вам би підготувати доки та подати і Таблицю платника, щоб убезпечити себе від таких блоків у мабутньому.

STO Iryna
Гений
Гений
Повідомлень: 305
З нами з: 05 червня 2020, 17:35
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 101 раз

Повідомлення STO Iryna »

ylia1111 писав:
17 березня 2023, 10:27
Так єдина причина , документи подавала як ї завжди... Це тепер потрібно скаргу подавати ?
Там ниже, после галочки про документі, обічно пишут пояснення, на него не сразу обращаешь внимание, практически в самом низу "Додаткова інформація_______________". посмотрите вряд ли там пусто,они давно там пишут расшифровку что им не нравится

ylia1111
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 540
З нами з: 17 червня 2015, 08:48
Дякував (ла): 227 разів
Подякували: 16 разів

Повідомлення ylia1111 »

А я вірно зрозуміла повідомлення можно вже 2 рази подавати на розблокування , вдруге через 5 днів після отримання отказу ?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

ylia1111 писав:
17 березня 2023, 14:31
А я вірно зрозуміла повідомлення можно вже 2 рази подавати на розблокування , вдруге через 5 днів після отримання отказу ?
Я вам вище писала про це - але це мало бути вам "запропоновано" ) але ж у вас немає цього в квитанції ((

Мало бути типу рішення про направлення повідомлення про необхідність надання додаткових пояснень та/або документів.....

https://cvp.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/660508.html

ylia1111
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 540
З нами з: 17 червня 2015, 08:48
Дякував (ла): 227 разів
Подякували: 16 разів

Повідомлення ylia1111 »

Tasa писав:
17 березня 2023, 14:36
ylia1111 писав:
17 березня 2023, 14:31
А я вірно зрозуміла повідомлення можно вже 2 рази подавати на розблокування , вдруге через 5 днів після отримання отказу ?
Я вам вище писала про це - але це мало бути вам "запропоновано" ) але ж у вас немає цього в квитанції ((

Мало бути типу рішення про направлення повідомлення про необхідність надання додаткових пояснень та/або документів.....

https://cvp.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/660508.html

Уважно все передивилась , мені прийшов додаток 1 , де відмова в реєстрації - надання платником податку копій документів , складених із порушенням законодавства .... Додаткова інформація ( зазначити конкретні документи ) Первинних документів, розвантаження продукціі , акти приймання ... Це воно ?

Хелен Марлен
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 30 серпня 2022, 22:20
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Хелен Марлен »

Колеги,доброго дня. :g_pinkglasses: Подала на розблокування, в пакеті чотири податкові, одна виписана помилково і на неї нема платіжки. Податкова це побачила і пропонує надати платіжку, щоб цю одну розблокувати. Всі інші розблокували. Що мені подати ім, якщо вона помилкова, підкажіть ,будь ласочка :help: . Чи потрібно весь пакет документів знову?

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”