Блокування реєстрації ПН/РК (частина 3️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

ylia1111 писав:
17 березня 2023, 14:54
Уважно все передивилась , мені прийшов додаток 1 , де відмова в реєстрації - надання платником податку копій документів , складених із порушенням законодавства .... Додаткова інформація ( зазначити конкретні документи ) Первинних документів, розвантаження продукціі , акти приймання ... Це воно ?
Наче ні, але сказати точно не можу - не бачила ще на практиці...
Має бути або
рішення про реєстрацію податкової накладної
АБО
рішення про направлення повідомлення про необхідність надання додаткових пояснень
АБО
рішення про відмову в реєстрації податкової накладної

Дивіться самі що у вас там вказано

ylia1111
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 540
З нами з: 17 червня 2015, 08:48
Дякував (ла): 227 разів
Подякували: 16 разів

Повідомлення ylia1111 »

Вітаю ! Підкажіть а є такі хто вже подавав Додаток 2 до повідомлення про неохідність надання додаткових пояснень? питання як додати документи що ім не хватає?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Колеги, а нагадайте - не приймають Таблицю - відмова в полі "Інше" - але по суті майже слово в слово переписаний пункт про невідповідність основних засобів ... недостримання п.13 порядку тощо - і все ((((
Звісно що в п.13 ніякої розшифровки...
Я можу запит на публічну інформацію подать - чи це без толку ?
Цікавить ваша думка..
ЗІ для себе я відповідь знаю, але хочу почути вашу)))

Ninaaa
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 96
З нами з: 12 червня 2018, 13:58
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення Ninaaa »

Доброго дня, не враховують таблицю на підставі: інше - наявність у контролюючих органах податкової інформації, що свідчить про здійснення платником податку ризикових операцій: придбання товарів ( робіт, послуг) від ризикових контрагентів протягом 2021-2022 років. Блокують майже всі податкові накладні, тільки і роблю, що подаю на разблокування(((
що можна написати в поясненні до таблиці, щоб вони її нарешті прийняли?

m.mari
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 04 листопада 2022, 20:38
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення m.mari »

Доброго дня, підкажіть будь ласка,якщо прийде рішення про розблокування пн, а на рахунку '-' пдв, що буде з Пн,кошти покупцю не надійдуть та пн не розблокують? В когось був такий випадок?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Tasa писав:
20 березня 2023, 16:36
Колеги, а нагадайте - не приймають Таблицю - відмова в полі "Інше" - але по суті майже слово в слово переписаний пункт про невідповідність основних засобів ... недостримання п.13 порядку тощо - і все ((((
Звісно що в п.13 ніякої розшифровки...
Я можу запит на публічну інформацію подать - чи це без толку ?
Цікавить ваша думка..
ЗІ для себе я відповідь знаю, але хочу почути вашу)))
Так розпишіть їм із новою таблицею всі ОС.
З.і. Я з таблицями не граюсь , все-одно, відміняють (вже опеклась), тому вже навіть і не пробую. Розблоковую з доками по мірі блокування

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

m.mari писав:
21 березня 2023, 15:01
Доброго дня, підкажіть будь ласка,якщо прийде рішення про розблокування пн, а на рахунку '-' пдв, що буде з Пн,кошти покупцю не надійдуть та пн не розблокують? В когось був такий випадок?
Що розблоковуєм пн? Якщо включали в деку, то зареєструється за рахунок перевищення.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Ninaaa писав:
20 березня 2023, 20:08
Доброго дня, не враховують таблицю на підставі: інше - наявність у контролюючих органах податкової інформації, що свідчить про здійснення платником податку ризикових операцій: придбання товарів ( робіт, послуг) від ризикових контрагентів протягом 2021-2022 років. Блокують майже всі податкові накладні, тільки і роблю, що подаю на разблокування(((
що можна написати в поясненні до таблиці, щоб вони її нарешті прийняли?
Для початку добийтесь до своєї комісіі та уточніть чого їм не вистачає
Хтось із ваших постачальників ризиковий…
Але ризики дфсників різні, в мене наприклад ризиковий постачальник той, хто закрився. Я на це ніяк не вплину, але їх товар в мене на залишках…

Ninaaa
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 96
З нами з: 12 червня 2018, 13:58
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення Ninaaa »

Nelli-Nelli писав:
21 березня 2023, 19:45
Ninaaa писав:
20 березня 2023, 20:08
Доброго дня, не враховують таблицю на підставі: інше - наявність у контролюючих органах податкової інформації, що свідчить про здійснення платником податку ризикових операцій: придбання товарів ( робіт, послуг) від ризикових контрагентів протягом 2021-2022 років. Блокують майже всі податкові накладні, тільки і роблю, що подаю на разблокування(((
що можна написати в поясненні до таблиці, щоб вони її нарешті прийняли?
Для початку добийтесь до своєї комісіі та уточніть чого їм не вистачає
Хтось із ваших постачальників ризиковий…
Але ризики дфсників різні, в мене наприклад ризиковий постачальник той, хто закрився. Я на це ніяк не вплину, але їх товар в мене на залишках…
а як це з'ясувати? і це ж якби в минулому... що я вже можу зробити, вони пишуть 2022 рік, а ми взагалі майже не працювали.

ще питання, якщо в мене по одному контрагенту кілька договорів, і по всім блокування, потрібно робити різні пакети на розблокування по кожній податковій чи можно все в одне повідомлення просто з різними поясненнями? нема вже сил це все робити((

Вика)
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 21 травня 2020, 13:33
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення Вика) »

Коллеги, добрый день. Срочно нужна помощь! Наше предприятие внесли в список рисковых по пункту 8 (недостаточно сотрудников и несоответствие входящего кода исходящему (у меня услуги)). Что делать? Подавать J1314901 Повідомлення про подання інформації та копій документів щодо невідповідності платника податку критеріям ризиковості платника податку? Сколько попыток дается если его не примут с первого раза? Или нужно искать встречи с инспектором и лично предоставлять объяснение? Кто то попал сейчас в такую ситуацию? Есть опят снятия рисового статуса с предприятия?

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”