Блокування реєстрації ПН/РК (частина 3️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
STO Iryna
Гений
Гений
Повідомлень: 305
З нами з: 05 червня 2020, 17:35
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 101 раз

Повідомлення STO Iryna »

Demetra писав:
06 квітня 2023, 17:55
STO Iryna писав:
06 квітня 2023, 16:56
подскажите пожалуйста заблокировали -рк от поставщика, поставщик такой что не хочет заморачиваться с разблокировкой ,я попыталась отправить пояснення пишет не принято потому что нет в реестре заблокированных ,и что делать?
А РК на минус или на плюс?
на минус

Arfa
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 583
З нами з: 10 листопада 2009, 02:50
Дякував (ла): 192 рази
Подякували: 59 разів

Повідомлення Arfa »

Скажіть, будь ласка, де дивитись відповідь по розблокуванню. Я дивлюся в кабінеті у вхідних документах, але там тільки квітанція, що прийнято до розгляду. Вона з'явилася зразу після відправлення. Вже минуло 7 робочих днів. Може я не там дивлюся?

STO Iryna
Гений
Гений
Повідомлень: 305
З нами з: 05 червня 2020, 17:35
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 101 раз

Повідомлення STO Iryna »

Arfa писав:
07 квітня 2023, 10:25
Скажіть, будь ласка, де дивитись відповідь по розблокуванню. Я дивлюся в кабінеті у вхідних документах, але там тільки квітанція, що прийнято до розгляду. Вона з'явилася зразу після відправлення. Вже минуло 7 робочих днів. Може я не там дивлюся?
все правильно смотрите, если у вас не стоит фильтр на только квитанции, должно быть "все", значит еще не пришел ответ вам. Еще в квитанции проверьте что бы было "прийнято"

АннаЛызя
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 09 жовтня 2016, 01:08
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення АннаЛызя »

Доброго дня. Хто стикався? Бачила вище вже хтось писав, може знайшли рышення.
Мені прийшов додаток 1 , де відмова в реєстрації - надання платником податку копій документів , складених із порушенням законодавства ..

Додаткова інформація ( зазначити конкретні документи ): Первинних документів щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження, розвантаження продукції, складських документів (інвентаризаційні описи), у тому числі рахунків-фактури/інвойсів, актів приймання-передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм та галузевої специфіки, накладних:

Тобто додатково інформація перераховано все. Нічого не підкреслено. Передивившись надані копії документів, запідозрили лише один рахунок, який був російською, та не було фамілії підписувача. А як взагалі дізнатися, що їм не сподобалося?

Demetra
Мастер
Мастер
Повідомлень: 59
З нами з: 27 квітня 2021, 17:06
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 13 разів

Повідомлення Demetra »

STO Iryna писав:
07 квітня 2023, 09:30
Demetra писав:
06 квітня 2023, 17:55
STO Iryna писав:
06 квітня 2023, 16:56
подскажите пожалуйста заблокировали -рк от поставщика, поставщик такой что не хочет заморачиваться с разблокировкой ,я попыталась отправить пояснення пишет не принято потому что нет в реестре заблокированных ,и что делать?
А РК на минус или на плюс?
на минус
Возможно, вам и не нужна регистрация этого РК?
Якщо заблокований РК на «-», то покупець повинен буде зняти податковий кредит відразу — у періоді складання РК (не чекаючи розблокування). А продавцеві доведеться чекати, поки РК розблокують і він пройде реєстрацію в ЄРПН.

STO Iryna
Гений
Гений
Повідомлень: 305
З нами з: 05 червня 2020, 17:35
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 101 раз

Повідомлення STO Iryna »

Demetra писав:
07 квітня 2023, 16:30
STO Iryna писав:
07 квітня 2023, 09:30
Demetra писав:
06 квітня 2023, 17:55


А РК на минус или на плюс?
на минус
Возможно, вам и не нужна регистрация этого РК?
Якщо заблокований РК на «-», то покупець повинен буде зняти податковий кредит відразу — у періоді складання РК (не чекаючи розблокування). А продавцеві доведеться чекати, поки РК розблокують і він пройде реєстрацію в ЄРПН.
та в том то и дело, я-то я ее включила сразу, но поставщик теперь не хочет делать текущие возвраты товаров, потому что не зарегестрированы рк, а поставщик сетевик, до бухгатерии достучатся не рельно все в онлайне

Ірина Я
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 10 квітня 2023, 12:30
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення Ірина Я »

Добрий день. Не підкажете, може в когось таке було. 30 березня подала повідомлення з пакетом документів на розблокування податкової накладної. Квитанція 2 прийшла того ж 30 березня - все прийнято. Сьогодні вже 10квітня, тобто 5 робочів днів минуло, а рішення комісії так і не надходило в електронний кабінет, податкові й досі заблоковані. Вони зараз витримують сроки чи як їм заманеться? Дякую

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Ірина Я писав:
10 квітня 2023, 13:04
Добрий день. Не підкажете, може в когось таке було. 30 березня подала повідомлення з пакетом документів на розблокування податкової накладної. Квитанція 2 прийшла того ж 30 березня - все прийнято. Сьогодні вже 10квітня, тобто 5 робочів днів минуло, а рішення комісії так і не надходило в електронний кабінет, податкові й досі заблоковані. Вони зараз витримують сроки чи як їм заманеться? Дякую
Не витримують. Треба чекати.

Ірина Я
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 10 квітня 2023, 12:30
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення Ірина Я »

Tasa писав:
10 квітня 2023, 13:47
Ірина Я писав:
10 квітня 2023, 13:04
Добрий день. Не підкажете, може в когось таке було. 30 березня подала повідомлення з пакетом документів на розблокування податкової накладної. Квитанція 2 прийшла того ж 30 березня - все прийнято. Сьогодні вже 10квітня, тобто 5 робочів днів минуло, а рішення комісії так і не надходило в електронний кабінет, податкові й досі заблоковані. Вони зараз витримують сроки чи як їм заманеться? Дякую
Не витримують. Треба чекати.
ДЯКУЮ)

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1403
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 840 разів
Подякували: 586 разів

Повідомлення zoltan »

Доброго дня! Я відправив в понеділок таблицю на розблокування і сьогодні прийшла квит2 ,де вказано що таблиця прийнята автоматично,але немає рішення ,не підкажете будь-ласка має бути рішення ,чи немає бути?

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”