Выписка Налоговых накладных

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
g.let
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 755
З нами з: 18 листопада 2011, 06:45
Дякував (ла): 219 разів
Подякували: 375 разів

Повідомлення g.let »

Alfa писав:Нет у них ИНН, они не плательщики - Посольство, но НН требуют в бумажном варианте с квитанцией, как-то возмещают НДС. Раньше всегда выписывали как на Неплательщика, а с марта просят по новому...
ага
не правая была я
кажись вот так это
огосподи сколько же ньюансьофф в составлении #impossibl

Условный ИНН 200000000000 проставляется в случае поставки товаров (услуг):
для собственных нужд дипломатических миссий в Украине, а также для использования лицами из числа дипломатического персонала этих дипломатических миссий и членами их семей, проживающих вместе с такими лицами, товаров с оплатой в безналичной форме и услуг, операции, поставки которых в соответствии с п. 197.2 ст. 197 НКУ освобождаются от обложения НДС;
......
В верхней левой части такой налоговой накладной делается соответствующая пометка "X" и указывается тип причины 12. При этом в графе "Получатель (покупатель)" указывается наименование юридического лица (дипломатической миссии) или фамилия, имя, отчество физического лица (лица из числа дипломатического персонала и членов их семей), а в строке "Индивидуальный налоговый номер получателя (покупателя)" проставляется условный ИНН 200000000000.
Такая налоговая накладная составляется в электронной форме и выдается по выбору получателя (покупателя) одним из следующих способов:
направляется в электронном виде;
или представляется в бумажном виде после ее распечатки.

vika_pro
Оракул
Оракул
Повідомлень: 216
З нами з: 11 липня 2016, 21:22
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення vika_pro »

Tasa писав:
vika_pro писав:Добрый день.
подскажите пожалуйста.
в мае продали товар и выписали накладную с кодом УКТЗЕД и ознакой импортного товара
только сегодня пришла налоговая от поставщика этого товара и оказалось что товар отечественный (без крестика)
забить? или регистрировать РК? срок регистрации НН был до 31.05
Сьогодні 30.05
Робите нульовий РК на "зміну номенклатури".... Те що було як імпортний мінусуєте - як вітчизняний плюсуєте - відправляєте на реєстрацію.
PS сама сьогодні мала таких пару випадків - треба робити РК
а штрафные санкции никакие не предусмотрены если сегодня сделать РК к НН от 15.05.17 ?

g.let
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 755
З нами з: 18 листопада 2011, 06:45
Дякував (ла): 219 разів
Подякували: 375 разів

Повідомлення g.let »

vika_pro писав:а штрафные санкции никакие не предусмотрены если сегодня сделать РК к НН от 15.05.17 ?
РК составляется на дату обнаружения ошибки


Verflo
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 602
З нами з: 20 січня 2012, 10:40
Дякував (ла): 64 рази
Подякували: 147 разів

Повідомлення Verflo »

vika_pro писав:
Tasa писав:
vika_pro писав:Добрый день.
подскажите пожалуйста.
в мае продали товар и выписали накладную с кодом УКТЗЕД и ознакой импортного товара
только сегодня пришла налоговая от поставщика этого товара и оказалось что товар отечественный (без крестика)
забить? или регистрировать РК? срок регистрации НН был до 31.05
Сьогодні 30.05
Робите нульовий РК на "зміну номенклатури".... Те що було як імпортний мінусуєте - як вітчизняний плюсуєте - відправляєте на реєстрацію.
PS сама сьогодні мала таких пару випадків - треба робити РК
а штрафные санкции никакие не предусмотрены если сегодня сделать РК к НН от 15.05.17 ?
ПОСТОЯННО САМА С ТАКИМ МУЧУСЬ, НО ДЕЛАЮ РК - и спать спокойнее т.к. о любом виде штрафа-незачёта могут написать когда угодно и где угодно, а отслеживать это тяжело... быстрее нулёвку зарегить
лирическое отступление
( у меня ещё наименование меняют на "українське", как например в счёте-РАСХОДНОЙ НАПИЛЬНИК, а в налоговой ТЕРПУГ#g_haha#
А БЫВАЕТ САМА ПРОШУ ТАКУЮ ДУРНЮ ДЕЛАТЬ Т.К. ПОД ТЕНДЕРНУЮ НОМЕНКЛАТУРУ ПОДСТРАИВАТЬСЯ ПРИХОДИТСЯ

Снежынка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1123
З нами з: 06 травня 2014, 17:57
Дякував (ла): 570 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Снежынка »

в мене теж проснулося Посольство. Чи повинні були вони мене попередити про оформлення їхньої ПН на код ИНН 200000000000.
Чи повнісю моя відповідальність.

Що буде якщо я не буду виписувати коригування????
ПН за травень 2017

Снежынка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1123
З нами з: 06 травня 2014, 17:57
Дякував (ла): 570 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Снежынка »

Доброго всім понеділка!!!
Є в мене РК, який виписаний в травні та ще незареєстрований в ДФС
Я все одно включаю його до декларації за травень 2017?


Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Снежынка писав: Доброго всім понеділка!!!
Є в мене РК, який виписаний в травні та ще незареєстрований в ДФС
Я все одно включаю його до декларації за травень 2017?
Який РК - виписаний вами чи отриманий від постачальника ? Хто має реєструвати ? Від цього залежить і відповідь

Снежынка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1123
З нами з: 06 травня 2014, 17:57
Дякував (ла): 570 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Снежынка »

Tasa писав:
Снежынка писав: Доброго всім понеділка!!!
Є в мене РК, який виписаний в травні та ще незареєстрований в ДФС
Я все одно включаю його до декларації за травень 2017?
Який РК - виписаний вами чи отриманий від постачальника ? Хто має реєструвати ? Від цього залежить і відповідь
ми продавець виписала РК

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Снежынка писав:
Tasa писав:
Снежынка писав: Доброго всім понеділка!!!
Є в мене РК, який виписаний в травні та ще незареєстрований в ДФС
Я все одно включаю його до декларації за травень 2017?
Який РК - виписаний вами чи отриманий від постачальника ? Хто має реєструвати ? Від цього залежить і відповідь
ми продавець виписала РК
Тобто це зменшення ваших ПЗ - не показуєте поки покупець не зареєструє..
Ваш РК був по якійсь події виписаний ? Чи зареєструють вам його взагалі ? Оскільки вже сроки просрочені - і просто через можливість штрафу ви можете довго чекати...
Я б трусила покупця

АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

Снежынка писав:
Tasa писав:
Снежынка писав: Доброго всім понеділка!!!
Є в мене РК, який виписаний в травні та ще незареєстрований в ДФС
Я все одно включаю його до декларації за травень 2017?
Який РК - виписаний вами чи отриманий від постачальника ? Хто має реєструвати ? Від цього залежить і відповідь
ми продавець виписала РК
Если РК на "-", то
192.1.1. ПКУ Якщо внаслідок такого перерахунку відбувається зменшення суми компенсації на користь платника податку - постачальника, то:
а) постачальник відповідно зменшує суму податкових зобов'язань за результатами податкового періоду, протягом якого був проведений такий перерахунок;Постачальник має право зменшити суму податкових зобов’язань лише після реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних розрахунку коригування до податкової накладної.

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”