Выписка Налоговых накладных

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
kiara_a
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 135
З нами з: 26 січня 2016, 14:16
Дякував (ла): 88 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення kiara_a »

Tasa писав:
kiara_a писав:Добрый день

Может глупый вопрос, но подскажите, пожалуйста. Сейчас выписываю НН и обнаружила,что покупатель переплатил 60 коп. Как выписать правильно НН?
Перша подія - оплата ? Виписуєте на суму оплати,,, Або легше переробити рахунок на 60коп білтьше - і не гратися туди-сюди
Я хотела изначально переделать счет,но там с округлениями сложно и в итоге получается 65коп. Или пусть будет 65ком, а мне покупатель как бы останется должен эту разницу 5 коп?

asv
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 878
З нами з: 13 лютого 2012, 12:24
Дякував (ла): 663 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення asv »

прошу сказати якщо оплата по двох рахунках пройшла однією сумою по банку, то виписувати окремо податкову накладну по кожному рахунку чи можна на всю суму проплати одну виписати податкову? перепитую бо десь чула шо на кожен рахунок окрема податкова...

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

asv писав:прошу сказати якщо оплата по двох рахунках пройшла однією сумою по банку, то виписувати окремо податкову накладну по кожному рахунку чи можна на всю суму проплати одну виписати податкову? перепитую бо десь чула шо на кожен рахунок окрема податкова...
Мне пришла недавно оплата по 4 счетам одной суммой, но они сослались на счета в платежке. Я делала НН по счетам, т.е. 4 шт.

d_alena
Гуру
Гуру
Повідомлень: 79
З нами з: 21 січня 2015, 15:34
Дякував (ла): 125 разів
Подякували: 39 разів

Повідомлення d_alena »

Тюша писав:
asv писав:прошу сказати якщо оплата по двох рахунках пройшла однією сумою по банку, то виписувати окремо податкову накладну по кожному рахунку чи можна на всю суму проплати одну виписати податкову? перепитую бо десь чула шо на кожен рахунок окрема податкова...
Мне пришла недавно оплата по 4 счетам одной суммой, но они сослались на счета в платежке. Я делала НН по счетам, т.е. 4 шт.
Где-то читала, что должна быть привязка к первичному документу, если это предоплата, то к платежному поручению. Сколько платежек, столько и налоговых накладных. И в последнее время покупатели именно так и требуют, у нас в основном госпредприятия.

АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

asv писав:прошу сказати якщо оплата по двох рахунках пройшла однією сумою по банку, то виписувати окремо податкову накладну по кожному рахунку чи можна на всю суму проплати одну виписати податкову? перепитую бо десь чула шо на кожен рахунок окрема податкова...
Лично я не вижу логики в разбиении на 4-е НН по счетам в таком случае. 1-е событие оплата в такой-то сумме - вот и НН одна на всю сумму оплаты.

Галина Михайловна
ПрофиПрофи
Повідомлень: 35
З нами з: 17 січня 2017, 20:20
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Галина Михайловна »

Подскажите, кто знает, продажа товара бюджетникам - налоговая накладная выписывается по оплате? Ничего не поменялось?

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40704 рази

Повідомлення ar4ik »

Галина Михайловна писав:Подскажите, кто знает, продажа товара бюджетникам - налоговая накладная выписывается по оплате? Ничего не поменялось?
нет. не поменялось

blize
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1762
З нами з: 28 серпня 2014, 12:20
Дякував (ла): 2057 разів
Подякували: 611 разів

Повідомлення blize »

ar4ik писав:
Галина Михайловна писав:Подскажите, кто знает, продажа товара бюджетникам - налоговая накладная выписывается по оплате? Ничего не поменялось?
нет. не поменялось
А почему? Если у меня, например, расходная накладная от 16.06.17., а оплата 30.06.17. Я НН выписала от 16.06.17. - это ошибка?.....#impossibl

АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

blize писав:
ar4ik писав:
Галина Михайловна писав:Подскажите, кто знает, продажа товара бюджетникам - налоговая накладная выписывается по оплате? Ничего не поменялось?
нет. не поменялось
А почему? Если у меня, например, расходная накладная от 16.06.17., а оплата 30.06.17. Я НН выписала от 16.06.17. - это ошибка?.....#impossibl
ст. 187.7. ПКУ "Датою виникнення податкових зобов'язань у разі постачання товарів/послуг з оплатою за рахунок бюджетних коштів є дата зарахування таких коштів на банківський рахунок платника податку або дата отримання відповідної компенсації у будь-якій іншій формі, включаючи зменшення заборгованості такого платника податку за його зобов'язаннями перед бюджетом.
Зазначене правило визначення дати виникнення податкових зобов'язань поширюється також на операції з постачання зазначених товарів/послуг для ЖЕКів та бюджетних установ, що отримують такі товари/послуги, якщо вони зареєстровані як платники податку."

blize
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1762
З нами з: 28 серпня 2014, 12:20
Дякував (ла): 2057 разів
Подякували: 611 разів

Повідомлення blize »

АЛЮШКА писав:
blize писав:
ar4ik писав: нет. не поменялось
А почему? Если у меня, например, расходная накладная от 16.06.17., а оплата 30.06.17. Я НН выписала от 16.06.17. - это ошибка?.....#impossibl
ст. 187.7. ПКУ "Датою виникнення податкових зобов'язань у разі постачання товарів/послуг з оплатою за рахунок бюджетних коштів є дата зарахування таких коштів на банківський рахунок платника податку або дата отримання відповідної компенсації у будь-якій іншій формі, включаючи зменшення заборгованості такого платника податку за його зобов'язаннями перед бюджетом.
Зазначене правило визначення дати виникнення податкових зобов'язань поширюється також на операції з постачання зазначених товарів/послуг для ЖЕКів та бюджетних установ, що отримують такі товари/послуги, якщо вони зареєстровані як платники податку."
Капец( Я раньше не сталкивалась и не знала( То есть это ошибка и теперь нужно делать РК?...

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”