Выписка Налоговых накладных

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1915
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 52 рази
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

Inna Medvetska писав:Що робити в такій ситуації. У клієнтах є у нас фірма - наш покупець, який уже давно не діюча фірма.
але менеджери виписали на неї документи і податкова від 19.06.17 була зареєстрована.
як тепер мені з себе зняти цей пдв? вони мені коригування не зареєструють, бо в них немає ключів.
показувати цю податкову в деці по пдв?
Никак не снимете. надо показывать в деке. Раз было первое событие, значит, выписали НН. Единственное, если фирма не работает,у нее должно было быть аннулировано св-во НДС. Тогда вопрос: как такую налоговую пропустил сервер на регистрацию? если бы выписали на неплательщика, тогда бы сделали расчет корректировки и сами зарегистрировали. А так, НДС вы потеряли.

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

КамЛ писав:
Inna Medvetska писав:Що робити в такій ситуації. У клієнтах є у нас фірма - наш покупець, який уже давно не діюча фірма.
але менеджери виписали на неї документи і податкова від 19.06.17 була зареєстрована.
як тепер мені з себе зняти цей пдв? вони мені коригування не зареєструють, бо в них немає ключів.
показувати цю податкову в деці по пдв?
Никак не снимете. надо показывать в деке. Раз было первое событие, значит, выписали НН. Единственное, если фирма не работает,у нее должно было быть аннулировано св-во НДС. Тогда вопрос: как такую налоговую пропустил сервер на регистрацию? если бы выписали на неплательщика, тогда бы сделали расчет корректировки и сами зарегистрировали. А так, НДС вы потеряли.
нічого в неї не анульовано, а на фірмі просто діяльності немає, звіти вони не здають я так розумію

-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

Inna Medvetska писав:
КамЛ писав:
Inna Medvetska писав:Що робити в такій ситуації. У клієнтах є у нас фірма - наш покупець, який уже давно не діюча фірма.
але менеджери виписали на неї документи і податкова від 19.06.17 була зареєстрована.
як тепер мені з себе зняти цей пдв? вони мені коригування не зареєструють, бо в них немає ключів.
показувати цю податкову в деці по пдв?
Никак не снимете. надо показывать в деке. Раз было первое событие, значит, выписали НН. Единственное, если фирма не работает,у нее должно было быть аннулировано св-во НДС. Тогда вопрос: как такую налоговую пропустил сервер на регистрацию? если бы выписали на неплательщика, тогда бы сделали расчет корректировки и сами зарегистрировали. А так, НДС вы потеряли.
нічого в неї не анульовано, а на фірмі просто діяльності немає, звіти вони не здають я так розумію
А как сдать деку по НДС без ключей, она ведь только в эл. виде принимается или я путаю? Может клю ни дира сделать в налоговой, безплатно и зарегистрировать РК?

svetabez
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 961
З нами з: 19 лютого 2014, 13:50
Дякував (ла): 43 рази
Подякували: 445 разів

Повідомлення svetabez »

Inna Medvetska писав:
КамЛ писав:
Inna Medvetska писав:Що робити в такій ситуації. У клієнтах є у нас фірма - наш покупець, який уже давно не діюча фірма.
але менеджери виписали на неї документи і податкова від 19.06.17 була зареєстрована.
як тепер мені з себе зняти цей пдв? вони мені коригування не зареєструють, бо в них немає ключів.
показувати цю податкову в деці по пдв?
Никак не снимете. надо показывать в деке. Раз было первое событие, значит, выписали НН. Единственное, если фирма не работает,у нее должно было быть аннулировано св-во НДС. Тогда вопрос: как такую налоговую пропустил сервер на регистрацию? если бы выписали на неплательщика, тогда бы сделали расчет корректировки и сами зарегистрировали. А так, НДС вы потеряли.
нічого в неї не анульовано, а на фірмі просто діяльності немає, звіти вони не здають я так розумію
а как же не сдадут НДС. Вы же зарегистрировали налоговую. Ищите контакты

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

svetabez писав:
Inna Medvetska писав:
КамЛ писав: Никак не снимете. надо показывать в деке. Раз было первое событие, значит, выписали НН. Единственное, если фирма не работает,у нее должно было быть аннулировано св-во НДС. Тогда вопрос: как такую налоговую пропустил сервер на регистрацию? если бы выписали на неплательщика, тогда бы сделали расчет корректировки и сами зарегистрировали. А так, НДС вы потеряли.
нічого в неї не анульовано, а на фірмі просто діяльності немає, звіти вони не здають я так розумію
а как же не сдадут НДС. Вы же зарегистрировали налоговую. Ищите контакты
та я вже їх знайшла ті контакти.
у фірмі діяльності немає, але пдв їм поки не анулювали, в реєстрі платників пдв вони є. я сама подивилася сьогодні.
як вони звіти здаюит не знаю, але їх бух. сказала, що ключів немає

blize
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1762
З нами з: 28 серпня 2014, 12:20
Дякував (ла): 2057 разів
Подякували: 611 разів

Повідомлення blize »

Inna Medvetska писав:
Скрытый текст
Скрытый текст
svetabez писав:
Inna Medvetska писав: нічого в неї не анульовано, а на фірмі просто діяльності немає, звіти вони не здають я так розумію
а как же не сдадут НДС. Вы же зарегистрировали налоговую. Ищите контакты
та я вже їх знайшла ті контакти.
у фірмі діяльності немає, але пдв їм поки не анулювали, в реєстрі платників пдв вони є. я сама подивилася сьогодні.
як вони звіти здаюит не знаю, але їх бух. сказала, що ключів немає
Якщо в них немає діяльності, то Декларацію з ПДВ вони не подають, мабуть. А всі інші звіти можна здавати на флешці без ключів... #sigh#

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8516
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1887 разів
Подякували: 6486 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Inna Medvetska писав:та я вже їх знайшла ті контакти.
у фірмі діяльності немає, але пдв їм поки не анулювали, в реєстрі платників пдв вони є. я сама подивилася сьогодні.
як вони звіти здаюит не знаю, але їх бух. сказала, що ключів немає
Інна, то у вас не було 1-ї події саме по цьому контрагенту ?
Мала таку головну біль - але я помилково зареєструвала (невірно був вказаний ІПН) на такого ж контрагента як у вас - у них навіть ключів нема, але ще у статусі платника ПДВ...
Я просто зареєструвала слідом податкову на правильного покупця - а цьому відправила РК - звісно вони мені нічого не зареєстрували...
У деці я їх не показала - і мала дзвінок з Київської ДФС (міської) - вони настоювали, щоб я подала УР - бо в мене дані ЄРПН не сходяться з декою...
Пояснювала все в усній формі, письмово - грозидли штрафом...поки тихо ...тьху-тьху

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Tasa писав:
Inna Medvetska писав:та я вже їх знайшла ті контакти.
у фірмі діяльності немає, але пдв їм поки не анулювали, в реєстрі платників пдв вони є. я сама подивилася сьогодні.
як вони звіти здаюит не знаю, але їх бух. сказала, що ключів немає
Інна, то у вас не було 1-ї події саме по цьому контрагенту ?
Мала таку головну біль - але я помилково зареєструвала (невірно був вказаний ІПН) на такого ж контрагента як у вас - у них навіть ключів нема, але ще у статусі платника ПДВ...
Я просто зареєструвала слідом податкову на правильного покупця - а цьому відправила РК - звісно вони мені нічого не зареєстрували...
У деці я їх не показала - і мала дзвінок з Київської ДФС (міської) - вони настоювали, щоб я подала УР - бо в мене дані ЄРПН не сходяться з декою...
Пояснювала все в усній формі, письмово - грозидли штрафом...поки тихо ...тьху-тьху
рятує те, що там пдв тільки 183 грн. тому покажу їх в деці і не буду морочити собі голову.

tyss
Оракул
Оракул
Повідомлень: 276
З нами з: 12 серпня 2013, 19:34
Дякував (ла): 107 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення tyss »

Виписую зведену податкову накладну(09 - Складена на постачання для операцій, які звільнені від оподаткування податком на додану вартість). В номенклатурі вказую № і дату ПН. А якщо по чеку - № і дати достатньо, чи писати "чек"?

ИринаК
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 848
З нами з: 12 жовтня 2010, 04:01
Дякував (ла): 171 раз
Подякували: 262 рази

Повідомлення ИринаК »

Добрый день, вчера весь мозг себе вынесла, пытаясь сделать на себя налоговую на телекоммуникационные услуги в связи с нехоздеятельностью. Код покупателя 40000000000, тип причины 13 не пропускает. 6000000000 - сводная, не подходит.
Помогите!!!!!!!!!!

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”