Выписка Налоговых накладных

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Лорик777
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 729
З нами з: 12 травня 2017, 16:26
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 343 рази

Повідомлення Лорик777 »

Inna Medvetska писав:
vilena писав:
Inna Medvetska писав:Фірма ТОВ на загальній системі високодохідник з ПДВ.
Забезпечуємо своїх працівників обідами (шведський стіл) за свій рахунок повністю.
обіди нам готує строння фірма і вона ж і привозить кожного дня. Фірма-постачальник звичайний ФОП без ПДВ.
Чи повинна я собі нарахувати умовне ПЗ на суму поставки, кредиту то в мене немає вхідного. На витрати це відношу
У Вас же нет входящего НК, значит "умовне ПЗ" не делаем.
А расходы, пока, по бух. учету и к НДС не имеют никакого отношения так как Вы их получили от "неплатника ПДВ".
просто я от почитала статтю в податки і бух. облік, так там пишуть, що я повинна виписати собі ПН на основі п. 188.1, так як це безкоштовно передача. от я і думаю, виписувати чи ні.
но вы же продукты бесплатно не получали.

другое дело к вам могут приставать, что вы не обложили подоходным налогом и ЕСВ дополнительный доход сотрудников

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Лорик777 писав:
Inna Medvetska писав:
vilena писав: У Вас же нет входящего НК, значит "умовне ПЗ" не делаем.
А расходы, пока, по бух. учету и к НДС не имеют никакого отношения так как Вы их получили от "неплатника ПДВ".
просто я от почитала статтю в податки і бух. облік, так там пишуть, що я повинна виписати собі ПН на основі п. 188.1, так як це безкоштовно передача. от я і думаю, виписувати чи ні.
но вы же продукты бесплатно не получали.

другое дело к вам могут приставать, что вы не обложили подоходным налогом и ЕСВ дополнительный доход сотрудников
у на шведський стіл, тому з ЄСВ, ПДФО і ВЗ питань не буде, так як не можливо визначити частку доходу для кожного працівника

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

Inna Medvetska писав:
харчування
Лорик777 писав:
Inna Medvetska писав: просто я от почитала статтю в податки і бух. облік, так там пишуть, що я повинна виписати собі ПН на основі п. 188.1, так як це безкоштовно передача. от я і думаю, виписувати чи ні.
но вы же продукты бесплатно не получали.
другое дело к вам могут приставать, что вы не обложили подоходным налогом и ЕСВ дополнительный доход сотрудников
у на шведський стіл, тому з ЄСВ, ПДФО і ВЗ питань не буде, так як не можливо визначити частку доходу для кожного працівника
Стаття 188.1 вам не підходить, тому що у вам немає постачання товарів, не визначений покупець.
Вам потрібно використовувати статтю 198,5 і нарахувати ПЗ

"198.5. Платник податку зобов'язаний нарахувати податкові зобов'язання виходячи з бази оподаткування, визначеної відповідно до пункту 189.1 статті 189 цього Кодексу, та скласти не пізніше останнього дня звітного (податкового) періоду і зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних в терміни, встановлені цим Кодексом для такої реєстрації, зведену податкову накладну за товарами/послугами, необоротними активами ....., у разі якщо такі товари/послуги, необоротні активи призначаються для їх використання або починають використовуватися: .....
г) в операціях, що не є господарською діяльністю платника податку "


Навіть якщо не було ПК. Якби ви в торгівлі придбаний без ПДВ товар продавали, то повинні були б нарахувати ПЗ

Учетчица
Гений
Гений
Повідомлень: 425
З нами з: 14 травня 2015, 16:40
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 199 разів

Повідомлення Учетчица »

Татьяна ТС писав:
Inna Medvetska писав:
харчування
Лорик777 писав: но вы же продукты бесплатно не получали.
другое дело к вам могут приставать, что вы не обложили подоходным налогом и ЕСВ дополнительный доход сотрудников
у на шведський стіл, тому з ЄСВ, ПДФО і ВЗ питань не буде, так як не можливо визначити частку доходу для кожного працівника
Стаття 188.1 вам не підходить, тому що у вам немає постачання товарів, не визначений покупець.
Вам потрібно використовувати статтю 198,5 і нарахувати ПЗ

"198.5. Платник податку зобов'язаний нарахувати податкові зобов'язання виходячи з бази оподаткування, визначеної відповідно до пункту 189.1 статті 189 цього Кодексу, та скласти не пізніше останнього дня звітного (податкового) періоду і зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних в терміни, встановлені цим Кодексом для такої реєстрації, зведену податкову накладну за товарами/послугами, необоротними активами ....., у разі якщо такі товари/послуги, необоротні активи призначаються для їх використання або починають використовуватися: .....
г) в операціях, що не є господарською діяльністю платника податку "


Навіть якщо не було ПК. Якби ви в торгівлі придбаний без ПДВ товар продавали, то повинні були б нарахувати ПЗ
А если бы товар приобретался с НДС, то обязательства нужно было бы начислить дважды? - раз условные, а потом на бесплатную передачу?
Как-то запутано все - в прошлом году налоговики писали, что один раз по 198.5, сегодня вроде-бы уже два.

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

Учетчица писав:
Татьяна ТС писав:
Inna Medvetska писав:
харчування
у на шведський стіл, тому з ЄСВ, ПДФО і ВЗ питань не буде, так як не можливо визначити частку доходу для кожного працівника
Стаття 188.1 вам не підходить, тому що у вам немає постачання товарів, не визначений покупець.
Вам потрібно використовувати статтю 198,5 і нарахувати ПЗ

"198.5. Платник податку зобов'язаний нарахувати податкові зобов'язання виходячи з бази оподаткування, визначеної відповідно до пункту 189.1 статті 189 цього Кодексу, та скласти не пізніше останнього дня звітного (податкового) періоду і зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних в терміни, встановлені цим Кодексом для такої реєстрації, зведену податкову накладну за товарами/послугами, необоротними активами ....., у разі якщо такі товари/послуги, необоротні активи призначаються для їх використання або починають використовуватися: .....
г) в операціях, що не є господарською діяльністю платника податку "


Навіть якщо не було ПК. Якби ви в торгівлі придбаний без ПДВ товар продавали, то повинні були б нарахувати ПЗ
А если бы товар приобретался с НДС, то обязательства нужно было бы начислить дважды? - раз условные, а потом на бесплатную передачу?
Как-то запутано все - в прошлом году налоговики писали, что один раз по 198.5, сегодня вроде-бы уже два.
Також читала, що 2 рази, зараз не знайду статтю, була здається на сайті.
Як варіант, можна не користуватись ПК, оприбутковувати товар з ПДВ, а потім нараховувати 1 раз по статті 198,5

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Учетчица писав:
Татьяна ТС писав:
Inna Medvetska писав:
харчування
у на шведський стіл, тому з ЄСВ, ПДФО і ВЗ питань не буде, так як не можливо визначити частку доходу для кожного працівника
Стаття 188.1 вам не підходить, тому що у вам немає постачання товарів, не визначений покупець.
Вам потрібно використовувати статтю 198,5 і нарахувати ПЗ

"198.5. Платник податку зобов'язаний нарахувати податкові зобов'язання виходячи з бази оподаткування, визначеної відповідно до пункту 189.1 статті 189 цього Кодексу, та скласти не пізніше останнього дня звітного (податкового) періоду і зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних в терміни, встановлені цим Кодексом для такої реєстрації, зведену податкову накладну за товарами/послугами, необоротними активами ....., у разі якщо такі товари/послуги, необоротні активи призначаються для їх використання або починають використовуватися: .....
г) в операціях, що не є господарською діяльністю платника податку "


Навіть якщо не було ПК. Якби ви в торгівлі придбаний без ПДВ товар продавали, то повинні були б нарахувати ПЗ
А если бы товар приобретался с НДС, то обязательства нужно было бы начислить дважды? - раз условные, а потом на бесплатную передачу?
Как-то запутано все - в прошлом году налоговики писали, что один раз по 198.5, сегодня вроде-бы уже два.
вчора мені прийшов Журнал Податки і бух. облік і там якраз і затронута ця тема, харчуваня і соц. пакет для працівників. так от там пишуть, що якщо нарахували по ст. 188.1, то по статті 198.5 нараховувати не треба.
але це якщо придбання з ПДВ було.
А якщо без ПДВ? тоді фактично виходить, що по статті 198.5 знімати нічого, бо кредиту не було, ліміту не було.
але тоді залишається ст. 188.1. але як тоді вимисати ПН? на неплатника? в номенклатурі поставити Харчування працівників і код послуги?

Айра
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 29 листопада 2012, 04:55
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Айра »

Доброго дня.
Підкажіть, будь-ласка, як правильно вийти з ситуації.
Наші орендодавці надали нам акт на оренду обладнання 720грн. 30.09.17.
Алле помилились в податковій - зареєстрували податкову на 135грн 11.10,17. а потім вирішили просто зареєструвати ще одну податкову накладну на різницю (585грн.)
Тобто акт один, а податкових дві.

Як на мене, то вони повинні були сторнувати першу податкову накладну (з нашою реєстрацією звичайно) і виписати нам одну пн на всю суму.
Чи знімуть мені податковий кредит якщо я включу собі ці дві податкові? (якщо все ж таки не захочуть мені виписати одну податкову - це вже штраф. сума штрафу смішна, але заморочуватись не хочуть)

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

Айра писав:Доброго дня.
Підкажіть, будь-ласка, як правильно вийти з ситуації.
Наші орендодавці надали нам акт на оренду обладнання 720грн. 30.09.17.
Алле помилились в податковій - зареєстрували податкову на 135грн 11.10,17. а потім вирішили просто зареєструвати ще одну податкову накладну на різницю (585грн.)
Тобто акт один, а податкових дві.

Як на мене, то вони повинні були сторнувати першу податкову накладну (з нашою реєстрацією звичайно) і виписати нам одну пн на всю суму.
Чи знімуть мені податковий кредит якщо я включу собі ці дві податкові? (якщо все ж таки не захочуть мені виписати одну податкову - це вже штраф. сума штрафу смішна, але заморочуватись не хочуть)
1 варіант. Переробити акт, розбити його на два і скористатися податковими накладними.
2 варіант. Якщо акт неможливо переробити. Податкові не включати в ПК, ви втрачаєте 120 грн ПК. Попросити в орендодавця компенсацію втрат. Це можуть бути різні варіанти в залежності від діяльності орендодавця і орендаря, як документарні так і не документарні

nata14
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 100
З нами з: 19 липня 2012, 02:59
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення nata14 »

Добрый день. Подскажите пожалуйста по сводной налоговой, мы зарегистрировали ее 13 октября, а 15 нам пришла еще одна входящая налоговая, сумма маленькая 100 НДС, как теперь откорректировать ту сводную или просто еще одну сделать?

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

nata14 писав:Добрый день. Подскажите пожалуйста по сводной налоговой, мы зарегистрировали ее 13 октября, а 15 нам пришла еще одна входящая налоговая, сумма маленькая 100 НДС, как теперь откорректировать ту сводную или просто еще одну сделать?
Сделайте еще одну. А лучше, чтобы не светиться по штрафам-включите в октябрь. Сумма-ерунда. Могут и не заметить.

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”