Выписка Налоговых накладных

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

Полька писав:
АЛЮШКА писав:
Полька писав:Здравствуйте, получили мы от поставщика (бюджетник)налоговую накладную которая выписана по дате оплате , хотя акт раньше выписан( первое событие) это же не правильно? Должны же по дате акта выписать налоговую?
Если вы бюджетник, то на вас выписывают НН по кассовому методу, т.е. по дате оплаты. (ст. 187.7 ПКУ)

Мы не бюджетники, юр.лицо
А, дочиталась, это ваш поставщик-бюджетник. Тогда НН неверная, требуйте РК и новую НН по дате акта.

Полька
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 192
З нами з: 22 листопада 2017, 15:42
Дякував (ла): 105 разів
Подякували: 34 рази

Повідомлення Полька »

Ой я сколько с ними выясняла что они не правильно делают, а они на своём у нас кассовый метод хоть ты тресни, и РК не хотят выписывать не знаю что делать

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8516
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1887 разів
Подякували: 6486 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Полька писав:Ой я сколько с ними выясняла что они не правильно делают, а они на своём у нас кассовый метод хоть ты тресни, и РК не хотят выписывать не знаю что делать
Вимагайте, посилайтесь на ПКУ ст.187 п.7 говорить тільки про сплати ними бюджетними коштами і ніяким чином ніде нема про інше...
Прилякніть і Дод.8 на всяк випадок - розумію, що може не допомогти, але вони бюджетники - і в них можуть бути реальні проблеми при перевірці - щось таки допоможе

ЗІ Сама на дух не переношу роботи з бюджетниками - в мене ше не всі доки від них є за минулий рік - і витрясти нереально (((

vika23
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 662
З нами з: 19 січня 2017, 10:23
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 332 рази

Повідомлення vika23 »

Tasa писав:
Полька писав:Ой я сколько с ними выясняла что они не правильно делают, а они на своём у нас кассовый метод хоть ты тресни, и РК не хотят выписывать не знаю что делать
Вимагайте, посилайтесь на ПКУ ст.187 п.7 говорить тільки про сплати ними бюджетними коштами і ніяким чином ніде нема про інше...
Прилякніть і Дод.8 на всяк випадок - розумію, що може не допомогти, але вони бюджетники - і в них можуть бути реальні проблеми при перевірці - щось таки допоможе

ЗІ Сама на дух не переношу роботи з бюджетниками - в мене ше не всі доки від них є за минулий рік - і витрясти нереально (((
Если предприятие работает по кассовому методу, тогда в чем вопрос? Они правильно сделали. И то, что они бюджетники здесь вообще ни при чем.

иск
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1108
З нами з: 22 грудня 2014, 15:25
Дякував (ла): 585 разів
Подякували: 77 разів

Повідомлення иск »

Полька писав:Ой я сколько с ними выясняла что они не правильно делают, а они на своём у нас кассовый метод хоть ты тресни, и РК не хотят выписывать не знаю что делать
у меня такое же, капец, выписывают по олате, а не по первому событию ( по акту) бухгалтер неодекватен говорит что она все правильно делает , это я такая ,что-то мне про прокуратуру распрягает что ее наказали за то что она выписывает НН по акту, на мой вопрос на какую ст.вы ссылаетесь ответ - мля мля . РК делать не хочет. Дирик сказал включать такую НН в НК, мое дело предупредить
А в общем стараемся в день в день оплатить чтоб совпал акт и банк


иск
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1108
З нами з: 22 грудня 2014, 15:25
Дякував (ла): 585 разів
Подякували: 77 разів

Повідомлення иск »

vika23 писав:
Tasa писав:
Полька писав:Ой я сколько с ними выясняла что они не правильно делают, а они на своём у нас кассовый метод хоть ты тресни, и РК не хотят выписывать не знаю что делать
Вимагайте, посилайтесь на ПКУ ст.187 п.7 говорить тільки про сплати ними бюджетними коштами і ніяким чином ніде нема про інше...
Прилякніть і Дод.8 на всяк випадок - розумію, що може не допомогти, але вони бюджетники - і в них можуть бути реальні проблеми при перевірці - щось таки допоможе

ЗІ Сама на дух не переношу роботи з бюджетниками - в мене ше не всі доки від них є за минулий рік - і витрясти нереально (((
Если предприятие работает по кассовому методу, тогда в чем вопрос? Они правильно сделали. И то, что они бюджетники здесь вообще ни при чем.
187.10. Платники податку, які постачають теплову енергію, природний газ (крім скрапленого), надають послуги з транспортування та/або розподілу природного газу, водопостачання, водовідведення чи послуги, вартість яких включається до складу квартирної плати чи плати за утримання житла, фізичним особам, бюджетним установам, не зареєстрованим як платники податку, а також житлово-експлуатаційним конторам, квартирно-експлуатаційним частинам, об'єднанням співвласників багатоквартирних будинків, іншим платникам податку, які здійснюють збір коштів від зазначених покупців з метою подальшого їх перерахування продавцям таких товарів (надавачам послуг) у рахунок компенсації їх вартості, визначають дату виникнення податкових зобов'язань та податкового кредиту за касовим методом.

Зазначене правило визначення дати виникнення податкових зобов'язань поширюється також на операції з постачання зазначених товарів/послуг для ЖЕКів та бюджетних установ, що отримують такі товари/послуги, якщо вони зареєстровані як платники податку

Вот мне не понятно мой поставщиик И не ЖЕК,не вода, природный газ ....... просто услуги, почему др.гос предприятия выписывают нормально НН по первому событие если акт вып.работ то налоговая по дате акта, если банк то налоговая по банку.
А вот одно гос.предприятие по оплате, не смотря на то что акт первое событие, не могу понять

vika23
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 662
З нами з: 19 січня 2017, 10:23
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 332 рази

Повідомлення vika23 »

иск писав:
Скрытый текст
vika23 писав:
Tasa писав: Вимагайте, посилайтесь на ПКУ ст.187 п.7 говорить тільки про сплати ними бюджетними коштами і ніяким чином ніде нема про інше...
Прилякніть і Дод.8 на всяк випадок - розумію, що може не допомогти, але вони бюджетники - і в них можуть бути реальні проблеми при перевірці - щось таки допоможе

ЗІ Сама на дух не переношу роботи з бюджетниками - в мене ше не всі доки від них є за минулий рік - і витрясти нереально (((
Если предприятие работает по кассовому методу, тогда в чем вопрос? Они правильно сделали. И то, что они бюджетники здесь вообще ни при чем.
187.10. Платники податку, які постачають теплову енергію, природний газ (крім скрапленого), надають послуги з транспортування та/або розподілу природного газу, водопостачання, водовідведення чи послуги, вартість яких включається до складу квартирної плати чи плати за утримання житла, фізичним особам, бюджетним установам, не зареєстрованим як платники податку, а також житлово-експлуатаційним конторам, квартирно-експлуатаційним частинам, об'єднанням співвласників багатоквартирних будинків, іншим платникам податку, які здійснюють збір коштів від зазначених покупців з метою подальшого їх перерахування продавцям таких товарів (надавачам послуг) у рахунок компенсації їх вартості, визначають дату виникнення податкових зобов'язань та податкового кредиту за касовим методом.

Зазначене правило визначення дати виникнення податкових зобов'язань поширюється також на операції з постачання зазначених товарів/послуг для ЖЕКів та бюджетних установ, що отримують такі товари/послуги, якщо вони зареєстровані як платники податку

Вот мне не понятно мой поставщиик И не ЖЕК,не вода, природный газ ....... просто услуги, почему др.гос предприятия выписывают нормально НН по первому событие если акт вып.работ то налоговая по дате акта, если банк то налоговая по банку.
А вот одно гос.предприятие по оплате, не смотря на то что акт первое событие, не могу понять
Тогда может у них поинтересоваться на основании чего у них кассовый метод. Услуги какого рода они предоставляют?
Також за операціями з виконання підрядних будівельних робіт суб’єкти підприємницької діяльності можуть застосовувати касовий метод податкового обліку відповідно до пп.14.1.266 п.14.1 ст.14 ПКУ (п.187.1 ст.187 ПКУ). https://news.dtkt.ua/ru/taxation/pdv/33505

иск
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1108
З нами з: 22 грудня 2014, 15:25
Дякував (ла): 585 разів
Подякували: 77 разів

Повідомлення иск »

vika23 писав:
иск писав:
Скрытый текст
vika23 писав: Если предприятие работает по кассовому методу, тогда в чем вопрос? Они правильно сделали. И то, что они бюджетники здесь вообще ни при чем.
187.10. Платники податку, які постачають теплову енергію, природний газ (крім скрапленого), надають послуги з транспортування та/або розподілу природного газу, водопостачання, водовідведення чи послуги, вартість яких включається до складу квартирної плати чи плати за утримання житла, фізичним особам, бюджетним установам, не зареєстрованим як платники податку, а також житлово-експлуатаційним конторам, квартирно-експлуатаційним частинам, об'єднанням співвласників багатоквартирних будинків, іншим платникам податку, які здійснюють збір коштів від зазначених покупців з метою подальшого їх перерахування продавцям таких товарів (надавачам послуг) у рахунок компенсації їх вартості, визначають дату виникнення податкових зобов'язань та податкового кредиту за касовим методом.

Зазначене правило визначення дати виникнення податкових зобов'язань поширюється також на операції з постачання зазначених товарів/послуг для ЖЕКів та бюджетних установ, що отримують такі товари/послуги, якщо вони зареєстровані як платники податку

Вот мне не понятно мой поставщиик И не ЖЕК,не вода, природный газ ....... просто услуги, почему др.гос предприятия выписывают нормально НН по первому событие если акт вып.работ то налоговая по дате акта, если банк то налоговая по банку.
А вот одно гос.предприятие по оплате, не смотря на то что акт первое событие, не могу понять
Тогда может у них поинтересоваться на основании чего у них кассовый метод. Услуги какого рода они предоставляют?
Також за операціями з виконання підрядних будівельних робіт суб’єкти підприємницької діяльності можуть застосовувати касовий метод податкового обліку відповідно до пп.14.1.266 п.14.1 ст.14 ПКУ (п.187.1 ст.187 ПКУ). https://news.dtkt.ua/ru/taxation/pdv/33505
предоставляют услуги по лаборатных анализах, там бухгалтер мне ответил читайте кодекс и точка., у нас казначейский счет, да я туда перечисляю на казначейский счет и что.

Jane_2017
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 196
З нами з: 12 липня 2017, 12:32
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Jane_2017 »

Добрый день! Хотела получить совет. Ситуация : директор расплачиваясь на кассе, сдачу кидает 5,00 грн на пополнение телефона . Киевстар прислал нн с учетом этой суммы. Что делать с нн? Я ее не включаю в налоговый кредит. А 6442 списываю на 949. Правильно ли это?

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1915
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 52 рази
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

Jane_2017 писав:Добрый день! Хотела получить совет. Ситуация : директор расплачиваясь на кассе, сдачу кидает 5,00 грн на пополнение телефона . Киевстар прислал нн с учетом этой суммы. Что делать с нн? Я ее не включаю в налоговый кредит. А 6442 списываю на 949. Правильно ли это?


Поговорите с ним, чтобы он этого не делал. Я раньше делала так: 5,00 грн ставила в доход (Д 631 К 719 (746)), а сумму НДС брала в кредит.

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”