НДС с чека

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Валюшка
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 780
З нами з: 14 січня 2011, 12:49
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 85 разів

Повідомлення Валюшка »

Всем Добрый вечер! Можно ли включит НДС в НК и какую сумму с чека товарного? и как показать в реестре?

Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3704 рази
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

Валюшка писав:Всем Добрый вечер! Можно ли включит НДС в НК и какую сумму? и как показать в реестре?
Можно, 240,00грн. ЧК

Lenzoz
ПрофиПрофи
Повідомлень: 30
З нами з: 28 жовтня 2011, 07:15
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення Lenzoz »

Только если на чеке есть ИНН продавца,и какое то органичение есть по сумме в день......

lexx88
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 17 листопада 2011, 08:25

Повідомлення lexx88 »

Lenzoz писав:Только если на чеке есть ИНН продавца,и какое то органичение есть по сумме в день......
А я про в день не слышала, по-моему 200 грн. максимально, но у меня был билет ЖД на 360 грн, так я делила сумму на 2 строки, а номер поставщика ставила следующий, и всё проходило в один день. Только действительно нужно ИНН

Биба
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1350
З нами з: 21 липня 2011, 12:49
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 192 рази

Повідомлення Биба »

lexx88 писав:
Lenzoz писав:Только если на чеке есть ИНН продавца,и какое то органичение есть по сумме в день......
А я про в день не слышала, по-моему 200 грн. максимально, но у меня был билет ЖД на 360 грн, так я делила сумму на 2 строки, а номер поставщика ставила следующий, и всё проходило в один день. Только действительно нужно ИНН
В НКУ по сумме транспортного билета ОГРАНИЧЕНИЙ НЕТ!!! А ограничение 240 грн по ВСЕМ чекам - ЗА ДЕНЬ.. НКУ тоже может давать ОДНОЗНАЧНЫЕ ответы #rtfm#

201.11. Підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту без отримання податкової накладної, також є:
а) транспортний квиток, готельний рахунок або рахунок, який виставляється платнику податку за послуги зв'язку, інші послуги, вартість яких визначається за показниками приладів обліку, що містять загальну суму платежу, суму податку та податковий номер продавця, крім тих, форма яких встановлена міжнародними стандартами;
б) касові чеки, які містять суму отриманих товарів/послуг, загальну суму нарахованого податку (з визначенням фіскального номера та податкового номера постачальника). При цьому з метою такого нарахування загальна сума отриманих товарів/послуг не може перевищувати 200 гривень за день (без урахування податку).
У разі використання платниками для розрахунків із споживачами реєстраторів розрахункових операцій касовий чек повинен містити дані про загальну суму коштів, що підлягає сплаті покупцем з урахуванням податку, та суму цього податку, що сплачується у складі загальної суми.

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”