Єдиний реестр податкових накладних

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Туся
Гений
Гений
Повідомлень: 391
З нами з: 30 квітня 2011, 01:39
Дякував (ла): 233 рази
Подякували: 160 разів

Повідомлення Туся »

Альона1 писав:Дивіться у мене так:
Контрагент приніс ПН у бумажному вигляді ПІБ і підпис Китайця, той же підпис того ж Китайця і у квитанції, що контрагент приніс. Я попросила прислати мені ПН у електронному вигляді Медок це дозволяє, прийшла мені податкова накладна , там де підпис і призвіще особи , яка склала ПН, ВЖЕ СТОЇТЬ ПРИЗВІЩЕ ЯПОНЦЯ, А НЕ КИТАЙЦЯ, А КВИТАНЦІЯ , ЯКА ПРИЙШЛА В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ , КАЖЕ, ЩО ЇЇ ПІДПИСАВ КИТАЄЦЬ. А У ВИТЯГУ ПИШЕ ПІБ УПОВНОВАЖЕНОЇ ОСОБИ ЯПОНЕЦЬ.
Чего-то непонятно. Алена. если есть время . лучше спросите у Инкогнито.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Туся писав:
Альона1 писав:Дивіться у мене так:
Контрагент приніс ПН у бумажному вигляді ПІБ і підпис Китайця, той же підпис того ж Китайця і у квитанції, що контрагент приніс. Я попросила прислати мені ПН у електронному вигляді Медок це дозволяє, прийшла мені податкова накладна , там де підпис і призвіще особи , яка склала ПН, ВЖЕ СТОЇТЬ ПРИЗВІЩЕ ЯПОНЦЯ, А НЕ КИТАЙЦЯ, А КВИТАНЦІЯ , ЯКА ПРИЙШЛА В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ , КАЖЕ, ЩО ЇЇ ПІДПИСАВ КИТАЄЦЬ. А У ВИТЯГУ ПИШЕ ПІБ УПОВНОВАЖЕНОЇ ОСОБИ ЯПОНЕЦЬ.
Чего-то непонятно. Алена. если есть время . лучше спросите у Инкогнито.
Я його не наблюдаю. Я просто 8 графу запиту звіряю з призвіщами на бумажному екземплярі ПН. Я думала , що у 8 графу може закинутись призвіще особи, яка має електронний цифровий підпис, а виявляється там стоїть призвіще тієї особи , яку ми напишемо самі(тобто того самого бухгалтера). Тому і призвіща на квитанції і у витягу різняця, а вони я так зрозуміла мають бути одинаковими. Якщо не побачити квитанціїї то ми і не будемо знати чи воно правильне стоїть у 8 графі витягу.

Туся
Гений
Гений
Повідомлень: 391
З нами з: 30 квітня 2011, 01:39
Дякував (ла): 233 рази
Подякували: 160 разів

Повідомлення Туся »

Альона1 писав: Я його не наблюдаю. Я просто 8 графу запиту звіряю з призвіщами на бумажному екземплярі ПН. Я думала , що у 8 графу може закинутись призвіще особи, яка має електронний цифровий підпис, а виявляється там стоїть призвіще тієї особи , яку ми напишемо самі(тобто того самого бухгалтера).
У меня пока все совпадает. Я квитанции и не прошу. По закону они мне не обязаны ее давать Сверяю вытяг с бумажным экземпляром.
Вы ему в личку напишите сообщение, чтобы не вылавливать на форуме.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Туся писав:
Альона1 писав: Я його не наблюдаю. Я просто 8 графу запиту звіряю з призвіщами на бумажному екземплярі ПН. Я думала , що у 8 графу може закинутись призвіще особи, яка має електронний цифровий підпис, а виявляється там стоїть призвіще тієї особи , яку ми напишемо самі(тобто того самого бухгалтера).
У меня пока все совпадает.
Вы ему в личку напишите сообщение, чтобы не вылавливать на форуме.
А вам , що на кожну податкову дають квитанцію????

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Туся писав:
Альона1 писав: Я його не наблюдаю. Я просто 8 графу запиту звіряю з призвіщами на бумажному екземплярі ПН. Я думала , що у 8 графу може закинутись призвіще особи, яка має електронний цифровий підпис, а виявляється там стоїть призвіще тієї особи , яку ми напишемо самі(тобто того самого бухгалтера).
У меня пока все совпадает. Я квитанции и не прошу. По закону они мне не обязаны ее давать Сверяю вытяг с бумажным экземпляром.
Вы ему в личку напишите сообщение, чтобы не вылавливать на форуме.
А звідки ви знаєте, хто має право електронного підпису у контрагента?????

inkognito
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3847
З нами з: 12 серпня 2011, 05:23
Дякував (ла): 1843 рази
Подякували: 1936 разів

Повідомлення inkognito »

Да уж, история... смоделирую ситуацию, выложу скрины.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

inkognito писав:Да уж, история... смоделирую ситуацию, выложу скрины.
Це означає , що я не правильно розяснила#g_haha# #g_haha# #g_haha# Чи як#sigh#

inkognito
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3847
З нами з: 12 серпня 2011, 05:23
Дякував (ла): 1843 рази
Подякували: 1936 разів

Повідомлення inkognito »

На мою думку, Ваш конктрагент - "Великий комбінатор". #g_haha#
Оскліьки маю можливість показати як воно є, - зачекайте трошки (вечеряю), змоделювати ситуацію не буде проблемою.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

inkognito писав:На мою думку, Ваш конктрагент - "Великий комбінатор". #g_haha#
Оскліьки маю можливість показати як воно є, - зачекайте трошки (вечеряю), змодклювати ситуацію небуде проблемою.
Ви повечеряйте поки , а я вам розкажу вже який він комбінатор , як він у квитанції переправляє номери ПН , ЩОБ ПРАВИЛЬНИХ НЕ РЕЄСТРУВАТИ.

КОЛИ ВІДКРИТИ ТЕКСТ КВИТАНЦІЇ №1 ЗАРЕЄСТРОВАНОЇ ПН, ТАМ Є ПІКТОГРАМКА W (ВОРДОВСЬКОГО ДОКУМЕНТА) ЗБЕРІГАЄМО ЙОГО, ПОТІМ ВІДКРИВАЄМО І ВИПРАВЛЯЄМО ЩО ХОЧЕМО І ВІДДАЄМО КОНТРАГЕНТУ КВИТАНЦІЮ , ЯКУ ВИ СОБІ ХОЧЕТЕ, ОТ І МЕНІ КОНТРАГЕНТ ТАК ЗРОБИВ ВЗЯВ ВИПИСАВ МЕНІ НАКЛАДНУ ЗА НОВИМ НОМЕРОМ НІБИТ ВИПРВИВ ВЖЕ І ВСЕ НАП\ИСАВ ПРАВИЛЬНУ, А ЗАРЕЄСТРУВАТИ ВЖЕ НЕ МІГ НОВУ ПОДАТКОВУ , ОТ І ДАВ МЕНІ КВИТАНЦІЮ ВІД СТАРОЇ, ВІН НЕ ДУМАВ , ЩО Я БУДУ РОБИТИ ЗАПИТ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ, Я ЗРОБИЛА ЗАПИТ, А МЕНІ ВИТЯГ СКАЗАВ , ЩО ТАКА ПН НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНА. ЗВОНЮ ДО НЬОГО КАЖЕ НІЧОГО НЕ ЗНАЮ У МЕНЕ ЗАРЕЄСТРОВАНА. ПРОШУ ДАТИ МЕНІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ, БО Я ЗНАЮ , ЩО ДО КОНТРАГЕНТА В ЕЛЕКТРОННОМУ ПРИЙДЕ ТІЛЬКИ ПІСЛЯ РЕЄСТРАЦІ, ДІМАЮ , Я ПО БАЧУ ТАМ І КВИТАНЦІЮ. ПОЧАВМ МУТИТ ТО НЕ МОЖЕ , БО 15 ДНІВ ПРОЙШЛО, Я ЙОМУ КАЖУ ЩО ЦЕ НЕ ПРОБЛЕМА ДЛЯ ВІДПРАВКИ ДЛЯ КОНТРАГЕНТА, ТО ІНТЕРНЕТ У НЬОГО ПЕРЕСТАВ РОБИТИ В СЕКУНДІ ,Я ЗРОЗУМІЛА , ЩО МУТИТЬ, ПОЗВОНИЛА ДО ІНСПЕКТОРА , ВОНА ПІДТВЕРДИЛА, ЩО ТАКОЇ ПН НЕ МАЄ. НАЗВАЛА МЕНІ, ЯКІ ЗАРЕЄСТРОВАНІ. ДУМАЮ ДАЙ НО Я ПОДИВЛЮСЯ НА КВИТАНЦІЮ, ТІЄЇ ПОДАТКОВОЇ ПОПЕРЕДНЬОЇ, ЩО НЕ ПРАВИЛЬНО МЕНІ ВИПИСАВ. яК Я ДИВЛСЬ № ДОКУМЕНТА , ТОЙ ЖЕ0, ДАТА РЕЄСТРАЦІЇ, ТАЖ НАВІТЬ ГОДИНИ ХВИЛИНИ І СЕКУНДИ ТАКІ Ж . НАВІТЬ НЕ ДОДУМАВСЯ ЗМІНИТИ РЕЄСТРАЦІЙНИЙ НОМЕР, ВІН НІКОЛИ НЕ ПОВТОРЮЄТЬСЯ .И ДОДУМАВСЯ РЕЄСТРАЦІЙНИЙ НОМЕР ЗМІНИТИ. ОТАКЕ ДОЖИЛИСЬ. #impossibl #impossibl #impossibl #impossibl #impossibl

Аватар користувача
nachfin
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8971
З нами з: 13 липня 2012, 01:50
Дякував (ла): 326 разів
Подякували: 5931 раз

Повідомлення nachfin »

Альона1 писав:А КВИТАНЦІЯ , ЯКА ПРИЙШЛА В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ , КАЖЕ, ЩО ЇЇ ПІДПИСАВ КИТАЄЦЬ. А У ВИТЯГУ ПИШЕ ПІБ УПОВНОВАЖЕНОЇ ОСОБИ ЯПОНЕЦЬ.
А Вы эту квитанцию именно в электронном виде видели? Вам же дали уже распечатку. Похоже контрагент просто перед распечаткой подменил ФИО.
Всем тем, кто наивно полагает, что бумеранга не существует, отвечу: "Ещё не долетел!"
Но, похоже, уже на подлете!!!

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”