Єдиний реестр податкових накладних

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

Вовчик писав:LyudMila76. Еще раз... где написано, в каком нормативном документе, что человек, который выписал налоговую накладную и человек, который ее зарегистрировал (фамилия которая указана на Вашей квитанции) должно быть одно и тоже лицо?
Хороший пример (тут уже приводился) ТЦ "Метро". Там штук 50 кассиров, каждый из которых выписывает н/н. Им что всем делать ключ по Вашему мнению? и обучать Медку или Бест-Звиту как отправлять налоговые в реестр?
в витягу написано: підпис уповноваженої особи, що ВИПИСАЛА ПН. що по Вашому тут має бути,як не прізвище людини, яка виписала ПН?

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Вовчик писав:LyudMila76. Еще раз... где написано, в каком нормативном документе, что человек, который выписал налоговую накладную и человек, который ее зарегистрировал (фамилия которая указана на Вашей квитанции) должно быть одно и тоже лицо?
Хороший пример (тут уже приводился) ТЦ "Метро". Там штук 50 кассиров, каждый из которых выписывает н/н. Им что всем делать ключ по Вашему мнению? и обучать Медку или Бест-Звиту как отправлять налоговые в реестр?
Я в свого контрагента , пропросила, щоб надали мені копію наказу, відповідального за виписку і реєстрацію ПН, просто особисто я вже страраюсь перестрахуватись, просто за останні тижнів 3 я як прочитаю "Ресурси", про щоденні покращення, впевненість пропадає в усьому, це чисто моя думка.

Вовчик
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 15
З нами з: 22 березня 2011, 00:37
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Вовчик »

оляля. Насчет потери НК. У нас частная фирма, торгующая нефтепродуктами. Еще ниразу никто не снял (и даже не ставил такой вопрос) налоговый кредит изза формальностей, как то - точки, запятые, крестики-нолики, адреса справа-налево, центрирование по краю и т.д. Бухгалтера в своем большинстве сами себе создают головную боль. Так ладно бы себе. А то напишут на тебя сейчас 8-й додаток и сиди строчи ответ налоговой от нечего делать.

Вовчик
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 15
З нами з: 22 березня 2011, 00:37
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Вовчик »

LyudMila76 писав: Я в свого контрагента , пропросила, щоб надали мені копію наказу, відповідального за виписку і реєстрацію ПН, просто особисто я вже страраюсь перестрахуватись, просто за останні тижнів 3 я як прочитаю "Ресурси", про щоденні покращення, впевненість пропадає в усьому, це чисто моя думка.
А вот это правильно, собсвенно о чем я выше писал. Действительно, чтобы удостовериться что налоговую подписал не сторож дядя Ваня, а человек который на то уполномочен - просите копию приказа или вытяга.

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Вовчик писав:оляля. Насчет потери НК. У нас частная фирма, торгующая нефтепродуктами. Еще ниразу никто не снял (и даже не ставил такой вопрос) налоговый кредит изза формальностей, как то - точки, запятые, крестики-нолики, адреса справа-налево, центрирование по краю и т.д. Бухгалтера в своем большинстве сами себе создают головную боль. Так ладно бы себе. А то напишут на тебя сейчас 8-й додаток и сиди строчи ответ налоговой от нечего делать.
Ой, не погоджуся з Вами , це не ми створюємо головну біль , а нам, через ці хреститики, справа, зліва, і т.д., податківці, при перевірці хутко знімають ПК, я своїм покупцям завжди йду назустріч, і роблю так як просять в межах законодавства, якщо по одній ПН проходить десь 2млн.грн., то краще перестрахуватись і перестрахувать, моя думка.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

Вовчик писав:оляля. Насчет потери НК. У нас частная фирма, торгующая нефтепродуктами. Еще ниразу никто не снял (и даже не ставил такой вопрос) налоговый кредит изза формальностей, как то - точки, запятые, крестики-нолики, адреса справа-налево, центрирование по краю и т.д. Бухгалтера в своем большинстве сами себе создают головную боль. Так ладно бы себе. А то напишут на тебя сейчас 8-й додаток и сиди строчи ответ налоговой от нечего делать.
тобто Ваших контрагентів уже перевіряли? це виявиться при перевірці. А я Вам розкажу випадок з знайомим: в ПН з 2011 року не всюди були індекси в адресах. знімали ПК на тисячі. Добре, це ми вже тепер такі мудрі і знаємо, що адреса покупця не обов"яхзковий реквізит і можемо відгавкуватися. А він що зміг то поміняв, що не зміг - на жаль. Може і вигадуємо(так, нам більше ніби як і нема чим зайнятися) але такі маразми бувають. Мені напркилад подзвонили з вимогою зняти ПК. Питаю чому? ПН не зареєстрована в ЄРПН. Серце впало. Кажу коли? називає дату. Кажу так не треба ще було реєструвати. Так? і поклав трубку. А дод.8. я сама подавала дод.8 ( не було реєстрації в ЄРПН), принесла всі документи, а мені потім сказали - документів нема, знімайте ПК. Добре що мала супровідний з підписом люждини яка прийняла доки. Таке враження, що ви з іншої країни. Я теж не заморочуюся вправо, вліво, вулиця з початку чи ще щось. але підпис людини, яка виписала ПН - обов"язковий реквізит

Аватар користувача
nachfin
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8971
З нами з: 13 липня 2012, 01:50
Дякував (ла): 326 разів
Подякували: 5931 раз

Повідомлення nachfin »

Вовчик писав: А вот это правильно, собсвенно о чем я выше писал. Действительно, чтобы удостовериться что налоговую подписал не сторож дядя Ваня, а человек который на то уполномочен - просите копию приказа или вытяга.
Извращаетесь помаленьку?
Печать на НН стоит, значит поставили на подпись УПОЛНОМОЧЕННОГО человека, а Ваша задача убедиться, что ФИО совпадает в ЕРНН и на бумаге (уполномоченніх может біть и три, но и электронную и бумажную должно подписать одно лицо)
Всем тем, кто наивно полагает, что бумеранга не существует, отвечу: "Ещё не долетел!"
Но, похоже, уже на подлете!!!

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

LyudMila76 писав:
Вовчик писав:LyudMila76. Еще раз... где написано, в каком нормативном документе, что человек, который выписал налоговую накладную и человек, который ее зарегистрировал (фамилия которая указана на Вашей квитанции) должно быть одно и тоже лицо?
Хороший пример (тут уже приводился) ТЦ "Метро". Там штук 50 кассиров, каждый из которых выписывает н/н. Им что всем делать ключ по Вашему мнению? и обучать Медку или Бест-Звиту как отправлять налоговые в реестр?
Я в свого контрагента , пропросила, щоб надали мені копію наказу, відповідального за виписку і реєстрацію ПН, просто особисто я вже страраюсь перестрахуватись, просто за останні тижнів 3 я як прочитаю "Ресурси", про щоденні покращення, впевненість пропадає в усьому, це чисто моя думка.
і що якщо прізвище співпадає на ПН і витягу, теж просите наказ
з теперішними порядками не перестрахуєшся, хіба завіряти нотаріально. ви ж читали в ресурсах про почеркові експертизи #hunter#

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

а виписку з наказу як, до кожної ПН? бо раптом людин звільнилась, або у відпустці, або на лікарняному, а підтягує її прізвище в ПН. Треба на кожну ПН тоді! ( це звичайно жарт, але до абсурду можна довести будь яку ситуацію)

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

svitlass писав:
LyudMila76 писав:
Вовчик писав:LyudMila76. Еще раз... где написано, в каком нормативном документе, что человек, который выписал налоговую накладную и человек, который ее зарегистрировал (фамилия которая указана на Вашей квитанции) должно быть одно и тоже лицо?
Хороший пример (тут уже приводился) ТЦ "Метро". Там штук 50 кассиров, каждый из которых выписывает н/н. Им что всем делать ключ по Вашему мнению? и обучать Медку или Бест-Звиту как отправлять налоговые в реестр?
Я в свого контрагента , пропросила, щоб надали мені копію наказу, відповідального за виписку і реєстрацію ПН, просто особисто я вже страраюсь перестрахуватись, просто за останні тижнів 3 я як прочитаю "Ресурси", про щоденні покращення, впевненість пропадає в усьому, це чисто моя думка.
і що якщо прізвище співпадає на ПН і витягу, теж просите наказ
з теперішними порядками не перестрахуєшся, хіба завіряти нотаріально. ви ж читали в ресурсах про почеркові експертизи #hunter#
це де про експертизи?)

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”