Єдиний реестр податкових накладних

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

Вовчик писав:
LyudMila76 писав: Я в свого контрагента , пропросила, щоб надали мені копію наказу, відповідального за виписку і реєстрацію ПН, просто особисто я вже страраюсь перестрахуватись, просто за останні тижнів 3 я як прочитаю "Ресурси", про щоденні покращення, впевненість пропадає в усьому, це чисто моя думка.
А вот это правильно, собсвенно о чем я выше писал. Действительно, чтобы удостовериться что налоговую подписал не сторож дядя Ваня, а человек который на то уполномочен - просите копию приказа или вытяга.
і зразок підпису, але шоб підписував при мені #g_witch#

Аватар користувача
nachfin
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8971
З нами з: 13 липня 2012, 01:50
Дякував (ла): 326 разів
Подякували: 5931 раз

Повідомлення nachfin »

Вовчик писав: Хороший пример (тут уже приводился) ТЦ "Метро". Там штук 50 кассиров, каждый из которых выписывает н/н. Им что всем делать ключ по Вашему мнению? и обучать Медку или Бест-Звиту как отправлять налоговые в реестр?
Когда это проблемы негров интересовали кого-либо, кроме негров?
Не хотят эл. подпись каждому, хай налоговую подписывает тот у кого она есть
Всем тем, кто наивно полагает, что бумеранга не существует, отвечу: "Ещё не долетел!"
Но, похоже, уже на подлете!!!

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

svitlass писав: і що якщо прізвище співпадає на ПН і витягу, теж просите наказ
з теперішними порядками не перестрахуєшся, хіба завіряти нотаріально. ви ж читали в ресурсах про почеркові експертизи #hunter#
Я, не прошу, а от у одному випадку коли не співпало і я попросила, і до речі мені той бухгалтер мені сказала, що вона багато копій наказу наробила, я не перша хто попросив

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2174 рази
Подякували: 4363 рази

Повідомлення Бюгюльмэ »

оляля писав:а виписку з наказу як, до кожної ПН? бо раптом людин звільнилась, або у відпустці, або на лікарняному, а підтягує її прізвище в ПН. Треба на кожну ПН тоді! ( це звичайно жарт, але до абсурду можна довести будь яку ситуацію)
Совершенно не шутка, а очень актуальное замечание. Ещё в начале 2012 года я попросила такую выписку из приказа с указанием должностного лица, имеющего право выписывать НН, поскольку фамилия на НН и в кв.№1 не совпадали. Меня поставщик культурно, но далеко послал. Именно по той причине, что текучка у них, и они не назначают уполномоченных, а у них в приказе об учетной политике записано кто имеет право выписывать НН, без всяких фамилий, а только должность.

Аватар користувача
nachfin
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8971
З нами з: 13 липня 2012, 01:50
Дякував (ла): 326 разів
Подякували: 5931 раз

Повідомлення nachfin »

LyudMila76 писав: Я, не прошу, а от у одному випадку коли не співпало і я попросила, і до речі мені той бухгалтер мені сказала, що вона багато копій наказу наробила, я не перша хто попросив
А чем при случае эта копия кого-либо сможет спасти?
(про свойства бумаги становиться мягкой при ее смятии я не говорю)
Всем тем, кто наивно полагает, что бумеранга не существует, отвечу: "Ещё не долетел!"
Но, похоже, уже на подлете!!!

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2174 рази
Подякували: 4363 рази

Повідомлення Бюгюльмэ »

nachfin писав:
LyudMila76 писав: Я, не прошу, а от у одному випадку коли не співпало і я попросила, і до речі мені той бухгалтер мені сказала, що вона багато копій наказу наробила, я не перша хто попросив
А чем при случае эта копия кого-либо сможет спасти?
Аж ничем! Просто мы доступными нам способами пытаемся спасти свой НК. Но, похоже, попытки наши тщетны.

Аватар користувача
nachfin
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8971
З нами з: 13 липня 2012, 01:50
Дякував (ла): 326 разів
Подякували: 5931 раз

Повідомлення nachfin »

Бюгюльмэ писав: Аж ничем!
Ото ж бо й воно!
Всем тем, кто наивно полагает, что бумеранга не существует, отвечу: "Ещё не долетел!"
Но, похоже, уже на подлете!!!

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

оляля писав:
svitlass писав:
LyudMila76 писав: Я в свого контрагента , пропросила, щоб надали мені копію наказу, відповідального за виписку і реєстрацію ПН, просто особисто я вже страраюсь перестрахуватись, просто за останні тижнів 3 я як прочитаю "Ресурси", про щоденні покращення, впевненість пропадає в усьому, це чисто моя думка.
і що якщо прізвище співпадає на ПН і витягу, теж просите наказ
з теперішними порядками не перестрахуєшся, хіба завіряти нотаріально. ви ж читали в ресурсах про почеркові експертизи #hunter#
це де про експертизи?)
http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=26113
Правомерно ли лишение плательщика НДС права на налоговый кредит в случае, когда поставщики (продавцы) не декларируют и/или не уплачивают НДС по операциям с таким плательщиком? 10/10
ост абзац
Стосовно другої підстави для невизнання права підприємства на податковий кредит в результаті проведеної почеркознавчої експертизи, то знову ж таки жодна норма ПКУ (та й Закону «Про податок на додану вартість» також) не передбачає, що платники ПДВ позбавляються права на включення до податкового кредиту сум ПДВ, сплачених (нарахованих) на користь постачальника, податкові декларації з ПДВ якого були підписані особою, що не є керівником

Аватар користувача
nachfin
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8971
З нами з: 13 липня 2012, 01:50
Дякував (ла): 326 разів
Подякували: 5931 раз

Повідомлення nachfin »

Бюгюльмэ писав: у них в приказе об учетной политике записано кто имеет право выписывать НН, без всяких фамилий, а только должность.
У нас тоже.
Всем тем, кто наивно полагает, что бумеранга не существует, отвечу: "Ещё не долетел!"
Но, похоже, уже на подлете!!!

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

nachfin писав:
LyudMila76 писав: Я, не прошу, а от у одному випадку коли не співпало і я попросила, і до речі мені той бухгалтер мені сказала, що вона багато копій наказу наробила, я не перша хто попросив
А чем при случае эта копия кого-либо сможет спасти?
Не допоможе, можливо пронесе, не знаю, можливо самозаспокоєння, я їй сказала, Вам би зробить ЕЦП для себе, поскільки весь час Ви виписуєте, і відправляєте, то відповіла, Ви маленький покупець, а підприємства на десятки мільйонів беруть, і не морочать голову, так підприємства дійсно такі, що мама не горюй, і їм вона давала копію наказу

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”