Єдиний реестр податкових накладних

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Катрина
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 954
З нами з: 04 листопада 2011, 03:29
Дякував (ла): 442 рази
Подякували: 77 разів

Повідомлення Катрина »

Бюгюльмэ писав:Это не слухи. Этот геморрой ждет всех поставщиков импортного товара по всей цепочке реализации. HELP!!!
ну неужели это на самом деле так ?

Любослава
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6691
З нами з: 16 лютого 2011, 01:48
Дякував (ла): 11443 рази
Подякували: 8955 разів

Повідомлення Любослава »

Закон №3609-VІ
"Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких норм Податкового кодексу України", прийнятий Верховною радою 7 липня 2011 року.

123.7 абзац шостий пункту 11 викласти у такій редакції:
" Податкова накладна, виписана при здійсненні операцій з постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, з 1 січня 2012 року підлягає включенню до Єдиного реєстру податкових накладних не залежно від розміру податку на додану вартість в одній податковій накладній";

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2170 разів
Подякували: 4361 раз

Повідомлення Бюгюльмэ »

Elisa писав:Закон №3609-VІ
"Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких норм Податкового кодексу України", прийнятий Верховною радою 7 липня 2011 року.

123.7 абзац шостий пункту 11 викласти у такій редакції:
" Податкова накладна, виписана при здійсненні операцій з постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, з 1 січня 2012 року підлягає включенню до Єдиного реєстру податкових накладних не залежно від розміру податку на додану вартість в одній податковій накладній";
Та це зрозуміло! Не понятно только, что делать с разными датами возникновения НО у поставщика и НК у покупателя. Неужели только меня это пугает?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18771
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10332 рази

Повідомлення Popen »

Бюгюльмэ писав: Та це зрозуміло! Не понятно только, что делать с разными датами возникновения НО у поставщика и НК у покупателя. Неужели только меня это пугает?
А что вы под этим подразумеваете ?

Анна_бух
ПрофиПрофи
Повідомлень: 40
З нами з: 21 листопада 2011, 02:13
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Анна_бух »

А почему слухи ? Регистрировать надо НН на ВЕСЬ импортный товар на любую сумму всем кто его продает также как и коды УКТЗЕД тоже всем ставить. Закон 3609. ага пока я собиралась ответить тут уже целая дискуссия - значит не я одна такая паникерша:)

Катрина
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 954
З нами з: 04 листопада 2011, 03:29
Дякував (ла): 442 рази
Подякували: 77 разів

Повідомлення Катрина »

Elisa писав:Закон №3609-VІ
"Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких норм Податкового кодексу України", прийнятий Верховною радою 7 липня 2011 року.

123.7 абзац шостий пункту 11 викласти у такій редакції:
" Податкова накладна, виписана при здійсненні операцій з постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, з 1 січня 2012 року підлягає включенню до Єдиного реєстру податкових накладних не залежно від розміру податку на додану вартість в одній податковій накладній";
может быть задать вопрос , чтоб развеять сомнения в едину базу ? никто еще не пробовал? потому как мне кажется бредом последней степени регистрировать все НН в едином реестре... и с технической точки зрения тоже это проблематично....

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2170 разів
Подякували: 4361 раз

Повідомлення Бюгюльмэ »

popen писав:
Бюгюльмэ писав: Та це зрозуміло! Не понятно только, что делать с разными датами возникновения НО у поставщика и НК у покупателя. Неужели только меня это пугает?
А что вы под этим подразумеваете ?
Мой поставщик не успел зарегить НН до конца отчетного периода (20 дней же ему дается!) НО у него возникли, а НК я получу только в в день регистрации НН в ЕР, т.е. смогу включить НК только в следующем отч. пер. Посмотрите, в конце первой стр. я уже все слезно описала.

Анна_бух
ПрофиПрофи
Повідомлень: 40
З нами з: 21 листопада 2011, 02:13
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Анна_бух »

А кого наши технические траблы колышат???? вот как хотите регистрируйте!!!!

Анна_бух
ПрофиПрофи
Повідомлень: 40
З нами з: 21 листопада 2011, 02:13
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Анна_бух »

Бюгюльмэ писав:
popen писав:
Бюгюльмэ писав: Та це зрозуміло! Не понятно только, что делать с разными датами возникновения НО у поставщика и НК у покупателя. Неужели только меня это пугает?
А что вы под этим подразумеваете ?
Мой поставщик не успел зарегить НН до конца отчетного периода (20 дней же ему дается!) НО у него возникли, а НК я получу только в в день регистрации НН в ЕР, т.е. смогу включить НК только в следующем отч. пер. Посмотрите, в конце первой стр. я уже все слезно описала.
Так налоговую в основном НО волнуют а в НК хоть вообще не ставьте:) Я думаю распечатываем квитанцию с датой регистрации цепляем к НН и по дате регистрации проводим

Катрина
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 954
З нами з: 04 листопада 2011, 03:29
Дякував (ла): 442 рази
Подякували: 77 разів

Повідомлення Катрина »

на другом форуме нашла :
С 01.01.2012 г н/н выписаная при осуществлении операций с поставки товаров ввезенных на таможенную территорию Украины, подлежит регестрации в Единый реестр н/н не в зависимости от розмера НДС в одной накладной! Регестрацию должен осуществлять только импортер, или каждый последующий продавец этого товара?

Згідно з пунктом 11 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (зі змінами та доповненнями, далі — ПКУ) податкова накладна, виписана при здійсненні операцій із постачання підакцизних товарів і товарів, ввезених на митну територію України, з 1 січня 2012 року підлягає включенню до Єдиного реєстру податкових накладних незалежно від розміру податку на додану вартість в одній податковій накладній (доповнення внесені Законом України від 07.07.2011 р. № 3609-VI).
Вважаємо, що починаючи з 1 січня 2012 року реєстрації у Єдиному реєстрі податкових накладних підлягатимуть податкові накладні, виписані на кожне подальше постачання товарів, ввезених на митну територію України.

Державна податкова адміністрація в Одеській області
а если товар освобожденный от НДС (ст.197.1.27).... ????тогда я так понимаю нет смысла ее регистрировать...?

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”