Налоговая накладная

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Лада
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 815
З нами з: 28 вересня 2010, 01:20
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Лада »

Валюша с писав:раньше (сейчас нет необходимости) писала на втором листе сверху "сторінка 2 податкової накладної № 12 від 25.03.10р.", сейчас нельзя ничего дописывать вручную, поэтому лутше ничего не карякать!!
В 2010 році це було не важливо. А зараз, з нинішніми наказами, стає принципово.
- Ставити сторінку на всіх сторінках, крім першої, незалежно на скількох аркушах ПН.
- Ставити аркуш, починаючи з другого.
Я можу друкувати все, що треба і де треба бухгалтеру, аби відповідало нормам, і не довелося нічого дописувати.
оляля писав: мені прийшла накладна, яка ніякимм степлером не зчіпиться.
Якщо з 06.08.2011 року така велика ПН, то
як нумеровано її сторінки/аркуші ?
та чи вказано на наступних сторінках/аркушах до якої саме ПН вони належать (номер та дата ПН, як писала Валюша) ?

І питання відносно друку шапки наступних сторінок:
- повну шапку?
- тільки рядок з номерами колонок
- взагалі нічого, зразу рядки.


оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

Ця відповідь немає привязки до дати до якої вона діє. Ладо, можливо Ви знаєте щось більше, то напишіть. Питання , думаю, важливе для багатьох. І я вважаю, що варто було б уньому розібратися до кінця. Я знайшла тільки таку відповідь. Якщо у Вас є ще якісь варіанти, то напиішть, будь ласка. Не хотілося б позбутися Пк через дурницю, яку в принципі можна виправити.

Лада
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 815
З нами з: 28 вересня 2010, 01:20
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Лада »

Ми - розробники програмного забезпечення. Звичайно, і самі бухгалтери. Доводиться відповідати на питання не тільки користувачів нашими розробками, а і їхніх партнерів. Виходить мережа досить широка.
З 06.08.2011 наші бухгалтери друкували ПН практично тої форми, яку у них просили контрагенти.
Уявіть, скільки забаганок (бо знаєте ж самі, які і коли були роз'яснення) ми задовільнили...

Новий взірець ПН (хтось на форумі вже теж помітив), приведений у форматі А4-альбом, бо творці не втиснули його у формат книжний.
Тож залишається мало місця для інформації на першій сторінці. Практично буде задіяна друга та інші сторінки.
Звичайно ми залишили формати А4-книжка та А5-альбом (економний друк). Але передчуваючи нові вимоги творців (вони можуть причепитись і до книжного варіанту) такого чуда, як ПН, страхи бухгалтерів за свій ПК, - популярним буде саме формат А4-альбом.
Оляля, уявіть свою ПН, яку не бере степлер, у цьому форматі - майже вдвічі товща.

Логічно було б на наступних сторінках в шапці друкувати тільки рядочок з номерами колонок.
Але у зразку немає такої інформації, а значить - інформаційна дірка, яку будуть колись роз'яснювати. Передруків не уникнути, треба зменшити їх число.

Може хтось вже знає про якісь листи/роз'яснення, буду дуже вдячна.
Пенсійний фонд же видав майже вчасно щодо ЄСВ за інвалідів.

Оляля, дайте, будь ласка, відповіть на моє попереднє повідомлення про свою товсту ПН.
Треба роздати нові форми ПН до 16.12.2011, бо шкода бухгалтерів, нервів, часу, паперу, картриджів... Не шкода тільки гранат для тих, хто країну ставить раком з частотою раз на місяць.

P.S. "Забавляє":
6. Очікувані результати прийняття акта

Прийняття цього наказу забезпечує виконання норм Податкового кодексу України.

Вигоди & Витрати

Сфера інтересів держави

З метою правильного застосування чинного законодавства з податку на додану вартість та уникнення непорозумінь між органами державної податкової служби та платниками податку.
Додаткові витрати відсутні.

Сфера інтересів суб’єктів господарювання

Виключить можливість неправильного застосування чинного законодавства суб’єктами господарювання.
Додаткові витрати відсутні

Сфера інтересів громадян

Не розповсюджується на сферу інтересів громадян
Не розповсюджується на сферу інтересів громадян

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18775
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2042 рази
Подякували: 10333 рази

Повідомлення Popen »

Полагаю, что вопрос "книга-журнал" надуман.
На http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/ ... g=za333-11 опубликован лишь "Сигнальний документ". Как ни расположи НН (вдоль или поперек), её содержание/форма не изменится.

Лада
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 815
З нами з: 28 вересня 2010, 01:20
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Лада »

У мене нема питання про "книга/альбом", у мене питання про шапку наступної сторінки та про гору роботи до 16 числа.

Валюша с
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2708
З нами з: 24 липня 2011, 00:23
Дякував (ла): 1530 разів
Подякували: 1615 разів

Повідомлення Валюша с »

Есть один вариант, но требует соответсвующих затрат. Может прозвучит смешно, но можно купить принтер с загрузкой бумаги в рулонах и печатать НН хоть на 50 метрах (или сколько позволит рулон) и все в один столбик - комар носа не подточит!!! #g_crazy#

Лада
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 815
З нами з: 28 вересня 2010, 01:20
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Лада »

Так в "МЕТРО" друкували раніше. Зараз не знаю, не хочеться купувати у них сотню найменувань #g_mad# в один присяд.
Але я не можу такого порадити бухгалтерам #blush#

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

Я вже зранку поспілкуалася з податковою, тепер в повному ауті.
Лада, що за дата така - 16.12.2011 року?
А про мою товсту накладну... що тут говорити: вона є., підписана на останній сторінці. З великою сумою ПК. Для мене важливо знати, правильна вона чи ні. Судячи з з відповіді в ЄБПЗ - правильна. Чекаю на будь яку аргументовану відповідь, якщо хтось вважає її неправильною. Просто пеерд тим, як морочити голову бухгалтеру і відсилати назад цю ПН, щоб її штампували, хотілося мати б залізні аргументи

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18775
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2042 рази
Подякували: 10333 рази

Повідомлення Popen »

оляля писав:Я вже зранку поспілкуалася з податковою, тепер в повному ауті.
Лада, що за дата така - 16.12.2011 року?
А про мою товсту накладну... що тут говорити: вона є., підписана на останній сторінці. З великою сумою ПК. Для мене важливо знати, правильна вона чи ні. Судячи з з відповіді в ЄБПЗ - правильна. Чекаю на будь яку аргументовану відповідь, якщо хтось вважає її неправильною. Просто пеерд тим, як морочити голову бухгалтеру і відсилати назад цю ПН, щоб її штампували, хотілося мати б залізні аргументи
Нормативно-правові акти, які готуються до опублікування у № 95 (16.12.2011)
... 11. Наказ Міністерства фінансів України від 01.11.2011 № 1379

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

тобто нова ПН - з 16 грудня?

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”