Налоговые конечному потребителю

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Люсия
ПрофиПрофи
Повідомлень: 33
З нами з: 25 серпня 2009, 06:49
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення Люсия »

Помогите, пожалуйста.Как заполнить НН по-новому, т.е. с КВЭДами конечному потребителю. Я по чекам РРО выписываю одну НН за день. Потому что конечный потребитель. У нас розница, торгуем алкоголем. Что писать в налоговой накладной? В наименовании товара, я пишу- товары в ассортименете. Помогите заполнить НН в Медок.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

Ми теж виписуємо ПН за щоденними підсумками. товар імпортний. Аел судячи з того, що ПН за щоденними підсумками не реєструються то і код УКЕД ЗЕД не зазначається. Я так думаю. Ми ж пишемо товари в асортименті, а код Укед зед - річ індивідуальна і прив"язується до конкретного товару.
Але знову ж таки, це моя думка, хто що ще думає?

Irinka.feo
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 191
З нами з: 16 лютого 2011, 03:35
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Irinka.feo »

Я тоже пишу "Товар в ассортименте" без кодов. Мне кажется, что ничего страшного в этом нет, ведь все равно оба экземпляра НН остаются у вас.

LESYA.O
Мастер
Мастер
Повідомлень: 61
З нами з: 12 грудня 2011, 02:01
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення LESYA.O »

Люсия писав:Помогите, пожалуйста.Как заполнить НН по-новому, т.е. с КВЭДами конечному потребителю. Я по чекам РРО выписываю одну НН за день. Потому что конечный потребитель. У нас розница, торгуем алкоголем. Что писать в налоговой накладной? В наименовании товара, я пишу- товары в ассортименете. Помогите заполнить НН в Медок.

Пока нашла только это. Правда эти правила действовли до 16.12.11. Но я думаю существенно они не изменились. Найду обновленные, сброшу.

Діє до 16.12.2011 2755 Який порядок заповнення податкової накладної, виписаної за щоденними підсумками операцій при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг кінцевим споживачам, які не зареєстровані платниками ПДВ, якщо розрахунки провадяться за готівку через касу підприємства?Коротка відповідь : В податковій накладній, яка виписується за щоденними підсумками операцій у разі здійснення постачання товарів/послуг за готівку кінцевому споживачеві (який не є платником податку), суми ПДВ за такими розрахунками зазначаються загальною сумою, що відповідає фактичній сумі виторгу та сумі ПДВ, відображеній за цей день в касовій книзі підприємства. При цьому, в такій податковій накладній: в графі 3 „Номенклатура постачання товарів/послуг продавця” - здійснюється запис „Товари в асортименті” або „Послуги в асортименті”; в графі 4 „Одиниця виміру товару” – зазначається в грн.; в графі 5 – „Кількість (об'єм, обсяг)” - проставляється „1”; в графі 6 – вказується сумарна ціна постачання всіх проданих таварів/послуг без урахування ПДВ; Сумарна база оподаткування товарів/послуг в податковій накладній відображається залежно від порядку оподаткування в графах 7, 8, 9 або 10. В графі 11 – зазначається загальна сума коштів. Усі примірники такої податкової накладної залишаються в особи, що їх виписала.

Galina V
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1081
З нами з: 15 жовтня 2010, 01:40
Дякував (ла): 190 разів
Подякували: 246 разів

Повідомлення Galina V »

Люсия писав:Помогите, пожалуйста.Как заполнить НН по-новому, т.е. с КВЭДами конечному потребителю. Я по чекам РРО выписываю одну НН за день. Потому что конечный потребитель. У нас розница, торгуем алкоголем. Что писать в налоговой накладной? В наименовании товара, я пишу- товары в ассортименете. Помогите заполнить НН в Медок.
Все правильно пишут, НН по итогам за день "Товар в ассортименте", общей суммой, коды не проставляются, не зависимо от вида товаров и сумм НДС в ЕРНН не регятся.#ok#

Виктория 80
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7199
З нами з: 22 червня 2011, 05:34
Дякував (ла): 1215 разів
Подякували: 1826 разів

Повідомлення Виктория 80 »

КСТАТИ ДЕВОЧКИ - СКОЛЬКО ХОЖУ НА СЕМИНАРЫ - ЛЕКТОР СТРОГО НАСТРОГО ПРИКАЗЫВАЛА НИКАКИХ "ТОВАРОВ В АСОРТИМЕНТЕ" !!!!!!!!!!!!!!!! ЗА ДЕНЬ И ПИСАТЬ ВСЕ НАИМЕНОВАНИЯ ПРОДАННЫЕ - ПОДРОБНО.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

А можна докладніше з посиланням на документ? Чим аргументує? Тим більше, що в попередньому пості є коиментар ДПА з ЄБПЗ. ми в день продаємо до сто одиниць по одному магазину. Уявляєте ПН?, так ще й в 2х екземплярах.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

Ау, Вікторія, озовіться! Звідки така інфа? Ну скажіть будь ласка, це ж принципові питання1

Виктория 80
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7199
З нами з: 22 червня 2011, 05:34
Дякував (ла): 1215 разів
Подякували: 1826 разів

Повідомлення Виктория 80 »

оляля писав:Ау, Вікторія, озовіться! Звідки така інфа? Ну скажіть будь ласка, це ж принципові питання1


ВООБЩЕ КАК Я ПОМНЮ - ЭДИНА БАЗА ПОД. ЗНАТЬ НЕ ИМЕЕТ ЮРИДИЧЕСКОЙ СИЛИ Я НИКОГДА НЕ ПОЛЬЗУЮСЬ ЕЮ, ПО ПОВОДУ НОМЕНКЛАТУРЫ - ТО ВСЁ ПРОСТО ТОВАРЫ В АССОРТИМЕНТЕ - НЕ СУЩЕСТВУЕТ ТАКОГО ТМЦ ВОТ И ВСЁ, КУПИЛИ "РУЧКУ СИНЮЮ ДФЫЛВРТАВ" ВОТ ЕЁ И НАДО ПРОДАТЬ - ЕСЛИ СЛУЧАЙНО ВЫПИСАЛИ НЕ ТУ РУЧКУ ТО ДЕЛАТЬ КОРРЕКТИРОВКУ

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18785
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2048 разів
Подякували: 10339 разів

Повідомлення Popen »

оляля писав:Ау, Вікторія, озовіться! Звідки така інфа? Ну скажіть будь ласка, це ж принципові питання1
Потому что графа 3 НН гласит" Номенклатура...". У вас есть товар под названием "Ассортимент"? Нет.
Хотя, по большому счету, можно писать и "ассортимент". История Украины еще не знает случаев аннулирования "расходной" НН (и уменьшения НО) из-за её неправильного заполнения...

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”