код УКТ ЗЕД/ДКПП в налоговой накладной

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
alicaalena
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 635
З нами з: 02 жовтня 2009, 04:04
Дякував (ла): 137 разів
Подякували: 195 разів

Повідомлення alicaalena »

Добрый день.
Делюсь своими действиями: Есть товар у которого изменился код. Это комплектация, импортного производства, которую покупаю. Бухгалтер Поставщика зарег. НН по этим позициям 14.07 со старыми кодами, которые у нее были в ГТД. Я эту комплектацию добавляю еще с одним товаром который уже давно на складе лежит и получаю комплект с новой номенклатурой, но по справочнику УКТ ЗЕД он имеет такой же код как и импортные составляющие для него.
Вообщем после долгих размышлений я зарегистрировала свою НН с таким же Старым кодом, НН прошла вчера.
Далее думаю подать таблицу с новым кодом.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Ну, з товаром що лежить на складі ще можна якось із старими кодами проскочить. А що робить з предоплаченим товаром, який ще не завезений,а ПН потрібно реєструвать? на складі він не числиться. :dash:

Kseniya123
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 17 червня 2019, 16:50
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Kseniya123 »

Добрый день! Подскажите, пожалуйста. Заполнила НН, делаю проверку, а Арт Звит говорит что - "внесенный код УКТ ЗЕД отсутствует в справочнике"
Хотя во входящей НН этот код есть. Хм.
Это делать? :o

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Kseniya123 писав:
26 липня 2020, 10:59
Добрый день! Подскажите, пожалуйста. Заполнила НН, делаю проверку, а Арт Звит говорит что - "внесенный код УКТ ЗЕД отсутствует в справочнике"
Хотя во входящей НН этот код есть. Хм.
Это делать? :o
Попробувати з цим старим кодом відправити на реєстрацію.

Strichka_OK
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 27 липня 2020, 11:11

Повідомлення Strichka_OK »

Жах в тому що в новому довіднику УКТ ЗЕД коди є і вісім знаків і десять, а податкова пропускає тільки 10!! як бути в такій ситуації!!? Нулі доставляти не можна! Телефонувала на гарячу лінію в податкову і них інформації немає(((

Strichka_OK
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 27 липня 2020, 11:11

Повідомлення Strichka_OK »

Elena VSP писав:
15 вересня 2011, 05:40
Код товара имеет 10 цифр и указывается в таможенной декларации в графе 33. Этот код для каждого товара не меняется, поэтому если новой ГТД еще нет, и если этот же товар импортировался ранее, возьмите код из старой декларации.
у мене на руках митна декларація в якій 8 знаків з нового довідника, а в ПН їх має бути 10!!!

Strichka_OK
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 27 липня 2020, 11:11

Повідомлення Strichka_OK »

Зі старим не проймають бо немає в реєстрі, з новим теж не приймають бо він містить 8 символів замість 10!!! Що робити!? :dash:

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Strichka_OK писав:
27 липня 2020, 11:36
Зі старим не проймають бо немає в реєстрі, з новим теж не приймають бо він містить 8 символів замість 10!!! Що робити!? :dash:
Так ще час є до 31-го, може, дождемось роз’яснень ....Як варіант, хоч трохи і неправильний. Якщо імпортний, попробуйте без заповнення графи3.2 . Все-одно на ПК покупцю це не вплине (графа не обов’язкова ), а от зареєструвати, може , і пропустить...
А як так може бути - імпорт і 8 цифр? :unknown:

Прайд ЧН
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 21 липня 2020, 10:52
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Прайд ЧН »

22 июля отправила таблицы с новыми кодами на всякий случай, не приняли, трактовка "виявлена невідповідність визначених платником податку в таблиці даних видів діяності наявним у платника податку основним засобам"
в таблице указала вид деятельности 46.90 и новій код укт зед оливи моторной синтетичной
как думаете, не правильно заполнила таблицу?
Я сейчас регистрирую со старыми кодами. как в принципе и поставщики мои для меня... другого выхода не вижу, блокировка податковых не нужна.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Прайд ЧН писав:
28 липня 2020, 12:26
22 июля отправила таблицы с новыми кодами на всякий случай, не приняли, трактовка "виявлена невідповідність визначених платником податку в таблиці даних видів діяності наявним у платника податку основним засобам"
в таблице указала вид деятельности 46.90 и новій код укт зед оливи моторной синтетичной
как думаете, не правильно заполнила таблицу?
Я сейчас регистрирую со старыми кодами. как в принципе и поставщики мои для меня... другого выхода не вижу, блокировка податковых не нужна.
Та ні. Коди тут ні до чого. 20-опп здана? Причина ж основні засоби. Здавала таблицю з 4-знаками . Прийнята. Ні один новий код УКТ Зед не змінив ці 4 перші цифри. А Ви як подаєте? Всі 10знаків?

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”