код УКТ ЗЕД/ДКПП в налоговой накладной

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Cipollino писав:
29 вересня 2020, 19:22
Nelli-Nelli писав:
29 вересня 2020, 19:02
Перекупи. виставлений рахунок на респіратори FFP2 з ПДВ (є у мене такий умник, причому, п-во мед.засобами не займається
Лично у меня по такому случаю следующая логика:
- «FFP2» - это всего лишь класс защиты респиратора,
- респираторы применяются не только в медицинских целях, но и на производствах где в атмосфере имеются какие-то загрязняющие окружающую среду вещества.
Исходя из этого они не обязательно являются мед-средствами и соответственно могут облагаться НДС по ставке 20%.
Не помешало бы посмотреть к ним техдокументацию, и исходя из этого делать уже какие-то выводы.
Дякую, дякую, Cipollino, за Ваше повідомлення. :g_in_love:
"Не помешало бы посмотреть к ним техдокументацию, и исходя из этого делать уже какие-то выводы." - Не помішало б, але, уви! і АХ! ...
питання коду укт зед на ці довбані респіратори залишається відкритим.
Хоч в Епіцентр іди та купуй будівельний респіратор

Аватар користувача
Cipollino
Гений
Гений
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2019, 16:56
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 176 разів

Повідомлення Cipollino »

Nelli-Nelli писав:
29 вересня 2020, 19:49
питання коду укт зед на ці довбані респіратори залишається відкритим.
Посмотрите ссылку в «личных сообщениях», возможно это чем-то поможет.

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Nelli-Nelli писав:
29 вересня 2020, 19:02
Будьласочка, допоможіть. у мене, здається, проблема з кодом укт зед на респіратори! та і взагалі :cry:
ситуація така. Перекупи. виставлений рахунок на респіратори FFP2 з ПДВ (є у мене такий умник, причому, п-во мед.засобами не займається :o ). Закупівля у фоп не пдв-шника :swoon: Повернути кошти і забути вже не можу, в один день не вклалась.
:unknown: що мені робити ?
Якщо я правильно розумію, то ці респіратори входять у перелік мед.засобів які постачаються без ПДВ. який код не візьму - входить в пільговий перелік. Я вже думала FFP2 видалити із оригіналу документів, але який код на респіратор чи маску захисну не візьму - постанова 224
Отже,
1. допоможіть із кодом на респіратор чи маску захисну.
2.допоможіть порадою що мені робити чи буде помилкою підібрати якийсь код укт зед (щоб не медичний) з 20% пдв? чи вписувати код, що входить в перелік постанови 224 та продавати з 0% пдв?
якщо чесно, мене 0% якось лякає, п-во і близько не стоіть до постачання мед.засобів. Чи не буде у податківців питань?
Колись купували собі для проведення ремонтних робіт Респіратор, то будмагазин виставив нам ПН з кодом 9020 00 00 00. Це був листопад 2017. З ПДВ.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

marina11 писав:
30 вересня 2020, 13:41
Спойлер
Nelli-Nelli писав:
29 вересня 2020, 19:02
Будьласочка, допоможіть. у мене, здається, проблема з кодом укт зед на респіратори! та і взагалі :cry:
ситуація така. Перекупи. виставлений рахунок на респіратори FFP2 з ПДВ (є у мене такий умник, причому, п-во мед.засобами не займається :o ). Закупівля у фоп не пдв-шника :swoon: Повернути кошти і забути вже не можу, в один день не вклалась.
:unknown: що мені робити ?
Якщо я правильно розумію, то ці респіратори входять у перелік мед.засобів які постачаються без ПДВ. який код не візьму - входить в пільговий перелік. Я вже думала FFP2 видалити із оригіналу документів, але який код на респіратор чи маску захисну не візьму - постанова 224
Отже,
1. допоможіть із кодом на респіратор чи маску захисну.
2.допоможіть порадою що мені робити чи буде помилкою підібрати якийсь код укт зед (щоб не медичний) з 20% пдв? чи вписувати код, що входить в перелік постанови 224 та продавати з 0% пдв?
якщо чесно, мене 0% якось лякає, п-во і близько не стоіть до постачання мед.засобів. Чи не буде у податківців питань?
Колись купували собі для проведення ремонтних робіт Респіратор, то будмагазин виставив нам ПН з кодом 9020 00 00 00. Це був листопад 2017. З ПДВ.
Мені теж пощастило їх продати, і не раз ) Ці самі респіратори з рівнем захисту FFP
Але в мене вхідна податкова від постачальника є, з 0%... Гралася теж (((
А звичайні респіратори, як написала marina11 - 9020

Андреа
ПрофиПрофи
Повідомлень: 39
З нами з: 27 січня 2012, 00:19
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Андреа »

Добрый день. Подскажите,пожалуйста, код для "простоя автомобиля". Читала , что нужно ставить так же как и транспортная услуга 49.41. Кто как пишет?

Veselov
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 19
З нами з: 21 серпня 2017, 16:11
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Veselov »

Доброго времени суток!
Может кто-нибудь подсказать, как быть в такой ситуации. Предприятие продает грузовой автомобиль, купленный еще в 2009 году. В то время в налоговых накладных еще не указывали коды УКТ ВЭД. Сохранился договор на куплю этого авто, а под ним есть копия ГТД с кодом этого автомобиля:
8704 22 91 00 Моторні транспортні засоби для перевезення вантажів:
- інші з двигуном внутрішнього згоряння із запалюванням від стиснення (дизелем або напівдизелем):
- - з повною масою транспортного засобу понад 5 т, але не більш як 20 т:
- - - інші:
- - - - нові
Какой код УКТ ВЭД нужно указывать в налоговой накладной при продаже этого авто в 2020 году? Ведь в 2020 году это уже не новый автомобиль, может, лучше указать следующий код:
8704 22 99 00 Моторні транспортні засоби для перевезення вантажів:
- інші з двигуном внутрішнього згоряння із запалюванням від стиснення (дизелем або напівдизелем):
- - з повною масою транспортного засобу понад 5 т, але не більш як 20 т:
- - - інші:
- - - - що використовувалися.
Буду благодарен за ответы!

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Veselov писав:
23 жовтня 2020, 15:21
Доброго времени суток!
Может кто-нибудь подсказать, как быть в такой ситуации. Предприятие продает грузовой автомобиль, купленный еще в 2009 году.
Какой код УКТ ВЭД нужно указывать в налоговой накладной при продаже этого авто в 2020 году? Ведь в 2020 году это уже не новый автомобиль, может, лучше указать следующий код:
8704 22 99 00 Моторні транспортні засоби для перевезення
Буду благодарен за ответы!
Моя порада Пишіть той, який вказаний в митній декларації. Матюкнеться програма при перевірці, але пропустить. Тим більше , Вам є чим підтвердити , в разі чого...

Veselov
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 19
З нами з: 21 серпня 2017, 16:11
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Veselov »

[/quote]
Моя порада Пишіть той, який вказаний в митній декларації. Матюкнеться програма при перевірці, але пропустить. Тим більше , Вам є чим підтвердити , в разі чого...
[/quote]
Спасибо за ответ! Я тоже больше склоняюсь к такому варианту. Тем более, что на iFactor есть такая статья, с выводами, аналогичными вашему: https://i.factor.ua/ukr/journals/bn/201 ... 17655.html. И если бы мы покупали наш автомобиль в то время, когда уже регистрировались коды УКТ ВЭД, то вопросов у меня вообще бы не возникало. А так получается, что на входе у меня нет ни того, ни другого кода, стоимость продажи автомобиля сейчас реально маленькая, и при этом проводить его по коду нового автомобиля немного стремно...

meg
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 163
З нами з: 28 квітня 2016, 11:49
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 16 разів

Повідомлення meg »

Добрый день.
История такая. В 2018 г. мы купили товар у пл.НДС(сами же были неплательщиками НДС). Соответственно, не получали нн от поставщика.
Сейчас этот товар продаем и являемся плательщиками НДС.Выписываем налоговую накладную.
1.Где взять УКТ ЗЭД(самим найти в справочнике)?Ведь входящей нн у нас нет.
2. Указывать ли в п.3.2 Х-импорт?
3.Какая вероятность, что эту нн заблокируют?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

meg писав:
26 жовтня 2020, 16:08
Добрый день.
История такая. В 2018 г. мы купили товар у пл.НДС(сами же были неплательщиками НДС). Соответственно, не получали нн от поставщика.
Сейчас этот товар продаем и являемся плательщиками НДС.Выписываем налоговую накладную.
1.Где взять УКТ ЗЭД(самим найти в справочнике)?Ведь входящей нн у нас нет.
2. Указывать ли в п.3.2 Х-импорт?
3.Какая вероятность, что эту нн заблокируют?
Можна зателефонувати постачальнику, він точно знає.
1- можна і так.
2- якщо знаєте, що імпортний товар, то ставте; можна зателефонувати постачальнику.
3 50х50

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”