Заполнение реестра НН

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

народ,напевно, десь вже піднімалося це питання, не можу знайти, тому прошу допомогти: отримуємо послуги від неплатника ПДВ і банку без ПДВ. Це показуємо в реєстрі? якщо так, то яким чином. І якщо нам надходять банківські відсотки, їх теж в реєстр. Якщо так, то знову ж таки, якимчином? ДЯкую1

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18770
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

оляля писав:народ,напевно, десь вже піднімалося це питання, не можу знайти, тому прошу допомогти: отримуємо послуги від неплатника ПДВ і банку без ПДВ. Це показуємо в реєстрі? якщо так, то яким чином. І якщо нам надходять банківські відсотки, їх теж в реєстр. Якщо так, то знову ж таки, якимчином? ДЯкую1
Товар/услуги от неплатника ИНН=400000000000, Документ = НП, НДС=0. РКО банка вообще не показую

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

popen писав:
оляля писав:народ,напевно, десь вже піднімалося це питання, не можу знайти, тому прошу допомогти: отримуємо послуги від неплатника ПДВ і банку без ПДВ. Це показуємо в реєстрі? якщо так, то яким чином. І якщо нам надходять банківські відсотки, їх теж в реєстр. Якщо так, то знову ж таки, якимчином? ДЯкую1
Товар/услуги от неплатника ИНН=400000000000, Документ = НП, НДС=0. РКО банка вообще не показую
тобто оренда від неплатника - в частині "отримані" .РКО - мається на увазі те, що ми платимо за банківське обслуговування? А якщо банк нам нараховує відсотки за залишок на рахунку - то теж не показувати взагалі?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18770
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

оляля писав: тобто оренда від неплатника - в частині "отримані" .РКО - мається на увазі те, що ми платимо за банківське обслуговування? А якщо банк нам нараховує відсотки за залишок на рахунку - то теж не показувати взагалі?
Я не показываю. Было уже 3 плановые - замечаний нет.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

Отже, Ви не показуєте ні те, що сплачено банку, ні те, що банк сплатив Вам, а тільки те, що отримали від неплатника ПДВ?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18770
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

оляля писав:Отже, Ви не показуєте ні те, що сплачено банку, ні те, що банк сплатив Вам, а тільки те, що отримали від неплатника ПДВ?
Саме так!

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

Дуже дякую!!!

/*Svetlana*/
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 01 червня 2011, 04:13

Повідомлення /*Svetlana*/ »

Подскажите, пожалуйста, а если в разделе II "Отримані податкові накладні" исходя из его названия я и показываю только полученные налоговые накладные, а не все первичные документы на покупку услуг/товара полученных за месяц у ФЛП-не плательщиков НДС, ждет ли меня штраф или нет? Спасибо заранее за ответ.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18770
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

/*Svetlana*/ писав:Подскажите, пожалуйста, а если в разделе II "Отримані податкові накладні" исходя из его названия я и показываю только полученные налоговые накладные, а не все первичные документы на покупку услуг/товара полученных за месяц у ФЛП-не плательщиков НДС, ждет ли меня штраф или нет? Спасибо заранее за ответ.
http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/ ... g=z1402-10

/*Svetlana*/
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 01 червня 2011, 04:13

Повідомлення /*Svetlana*/ »

Получается, что нужно показывать налоговые накладные, транспортные билеты, кассовые чеки и др. документы в которых есть НДС (в ст. 201.10 и ст.201.11 четко прописаны документы,в которых указан НДС) почему же возникают вопросы по поводу отражения товарных чеков, накладных от ФЛП- не плательщиков НДС??? Вот этого я никак не пойму.

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”