коды УКТ ВЭД.

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
ZELENEC
Оракул
Оракул
Повідомлень: 280
З нами з: 21 жовтня 2011, 03:43
Дякував (ла): 387 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення ZELENEC »

коды УКТ ВЭД.

нужно заполнять в обновленной Налоговой накладной. подскажите, кто что слышал, или может быть имеет класификацию.
поделитесь информацией.

Lina_soft
Оракул
Оракул
Повідомлень: 286
З нами з: 24 листопада 2010, 00:41
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 32 рази

Повідомлення Lina_soft »

ZELENEC писав:коды УКТ ВЭД.

нужно заполнять в обновленной Налоговой накладной. подскажите, кто что слышал, или может быть имеет класификацию.
поделитесь информацией.
На каждый товар должен быть сертификат соответствия (відповіності) или Висновок державної санітарної-епідеміологічної експертизи, в котором указывается Производитель продукции, проще сказать Сертификат качества, т.е. сопроводительная документация - это и в Законе описано. И уже в сертификате Вы будете видеть, ввезен ли на Украину товар и есть ли у него код УКТ ЗЕД.

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2170 разів
Подякували: 4361 раз

Повідомлення Бюгюльмэ »

Эти коды присваивает импортному товару таможня, и они должны фигурировать во всех НН по всей цепочке реализации. Если вы сами поставите код УКТ в НН, а входящие налоговые будут без оного, то вы останетесь без налогового кредита. Впрочем, как и ваш покупатель впоследствии.

Sykyr
Мастер
Мастер
Повідомлень: 65
З нами з: 11 травня 2011, 08:13
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Sykyr »

Скажіть будь-ласка в нас приходять компакт-диски з Москви, і ПН нам не видають, так як дають товар без ПДВ, ПДВ ми платим на митниці і вона нгадає нам ВМД в якій не одне найменування а декілька і стоїть один код товару на всі позиції, то при продажу товару, що я маю вказувати в графі "коди згідно УКТ ЗЕД"?з серпня місяця в мене покупці вимагали ПН з цим коду, а я вписувала штрих код який зазначається біля кожної позиції,то я так розумію мені треба переробити всі ПН покупцям?

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2170 разів
Подякували: 4361 раз

Повідомлення Бюгюльмэ »

Я не импортер, это скорее к Eveline вопрос. Но один код на разный однотипный товар может быть. Он состоит из 10 цифр. Классификатор здесь, проверьте http://ares.org.ua/uk/codesearch
А налоговые с 06.08.11 можете переделать тем покупателям, которые попросят.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18775
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2042 рази
Подякували: 10333 рази

Повідомлення Popen »

Sykyr писав:Скажіть будь-ласка в нас приходять компакт-диски з Москви, і ПН нам не видають, так як дають товар без ПДВ, ПДВ ми платим на митниці і вона нгадає нам ВМД в якій не одне найменування а декілька і стоїть один код товару на всі позиції, то при продажу товару, що я маю вказувати в графі "коди згідно УКТ ЗЕД"?з серпня місяця в мене покупці вимагали ПН з цим коду, а я вписувала штрих код який зазначається біля кожної позиції,то я так розумію мені треба переробити всі ПН покупцям?
Вот какие коды указаны в ГТД, те коды и пишите.

Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1291 раз
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

popen писав:
Sykyr писав:Скажіть будь-ласка в нас приходять компакт-диски з Москви, і ПН нам не видають, так як дають товар без ПДВ, ПДВ ми платим на митниці і вона нгадає нам ВМД в якій не одне найменування а декілька і стоїть один код товару на всі позиції, то при продажу товару, що я маю вказувати в графі "коди згідно УКТ ЗЕД"?з серпня місяця в мене покупці вимагали ПН з цим коду, а я вписувала штрих код який зазначається біля кожної позиції,то я так розумію мені треба переробити всі ПН покупцям?
Вот какие коды указаны в ГТД, те коды и пишите.
при чем, если завтра точно на такой же товар у Вас в ГТД будут стоять другие коды, Вы будете писать новую партию с новыми кодами, а старую со старыми #g_crazy#

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”