Налоговая накладная и выравнивание по правому краю

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2170 разів
Подякували: 4361 раз

Повідомлення Бюгюльмэ »

popen писав:Очередной шедевр в виде письмеца: http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=16828
Особенно умилил этот абзац:
Таким чином, при реалізації придбаних імпортованих чи підакцизних товарів, платники податку - продавці, які не є безпосередніми імпортерами чи виробниками вказаних товарів, у випадку коли податкова накладна, на підставі якої такі товари були придбані, не містить коду згідно з УКТ ЗЕД по таких товарах, самостійно визначають код товару згідно з УКТ ЗЕД відповідно до Основних правил інтерпретації УКТ ЗЕД, передбачених Законом України "Про Митний тариф України", з урахуванням пояснень і методичних рекомендацій Держмитслужби та зазначають його в податковій накладній.
Обратите внимание: здесь нет оговорки "були придбані до 06.08.2011", т.е. в любую НН продавец может написать самостоятельно коды, а потом вся цепочка покупателей, включая самого продавца, останутся без налогового кредита по причине отсутствия этих самых кодов в НН у самого первого продавца. Мне кажется, не стоит вестись на такое заманчивое предложение "самостiйно" проставлять коды по товару, приобретенному после 06.08.2011.

Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1291 раз
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

Бюгюльмэ писав: Мне кажется, не стоит вестись на такое заманчивое предложение "самостiйно" проставлять коды по товару, приобретенному после 06.08.2011.
Согласна...это очередной подвох #dirol#

Ninok
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1592
З нами з: 11 жовтня 2011, 06:21
Дякував (ла): 879 разів
Подякували: 191 раз

Повідомлення Ninok »

Подскажите,выписываю нн по итогу каждого дня,за главный магазин и остальные наши точки,в строке продавец нужно указывать название гл.предприятие,и через / название структурного подразделения??????

lile
УченикУченик
Повідомлень: 0
З нами з: 23 серпня 2011, 01:40
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення lile »

taha-173 писав:В один 1с можно самим выровнять через конфигуратор. Открыть конфигуратор - Значек из 3х листиков Открыть конфигурацию - Документы - Налоговая накладная - Если на нее кликнуть 2а раза открывается окно в нем внизу нажимаем Форма - потом находим в низу в закладках последнюю закладку с новой формой налоговой. В ней стать на нужное поле - клик правой кнопки мыши - там свойства - В свойствах 2я закладка - в ней выравнивание и выбрать "вправо"
Величезне ДЯКУЮ!!!! Ви спасли багатьох бухгалтерів!#kiss#

Наталья__1982
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3715
З нами з: 15 листопада 2010, 06:46
Дякував (ла): 997 разів
Подякували: 1247 разів

Повідомлення Наталья__1982 »

Ребятки, у меня такая ситуация, контрагент выписал НН, но не по первому событию, а в конце месяца- на мой вопрос с какой радости он это сделал-ответили, что не успевали вовремя зарегистрировать в ЕРНН, вот и выписали в конце месяца. Я вот теперь думаю что делать, они ведь неправильные эти НН. Что посоветуете?

Валюша с
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2708
З нами з: 24 липня 2011, 00:23
Дякував (ла): 1530 разів
Подякували: 1615 разів

Повідомлення Валюша с »

Наталья__1982 писав:Ребятки, у меня такая ситуация, контрагент выписал НН, но не по первому событию, а в конце месяца- на мой вопрос с какой радости он это сделал-ответили, что не успевали вовремя зарегистрировать в ЕРНН, вот и выписали в конце месяца. Я вот теперь думаю что делать, они ведь неправильные эти НН. Что посоветуете?
Киевстар так делает - последним днем месяца, а там где номенклатура в графе "дата виникнення..." пишут дату первого события!

Maryna
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 31 травня 2011, 01:21

Повідомлення Maryna »

Ми вирівнюємо по правому краю форму оплати, вид договору, номер телефону, № свідоцтва та ІПН, адресу, тобто все починаючи від форми оплати та закінчуючи назвою покупця включно. Це зайва морока, оскільки програма у нас ще не підтримує такого формату (мушу робити це при експорті в звичайний "Ворд". Але куди діватись, покупці телефонують постійно за переробки, тому краще один раз зробити те, що вони хочуть, ніж потім знову сидіти та все переробляти.

Maryna
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 31 травня 2011, 01:21

Повідомлення Maryna »

Валюша с писав:
Наталья__1982 писав:Ребятки, у меня такая ситуация, контрагент выписал НН, но не по первому событию, а в конце месяца- на мой вопрос с какой радости он это сделал-ответили, что не успевали вовремя зарегистрировать в ЕРНН, вот и выписали в конце месяца. Я вот теперь думаю что делать, они ведь неправильные эти НН. Что посоветуете?
Киевстар так делает - последним днем месяца, а там где номенклатура в графе "дата виникнення..." пишут дату первого события!
Ми також виписуємо всі податкові останнім днем місяця для всіх покупців, навіть, якщо була лише одна поставка. У нас зведені податкові накладні з доданими реєстрами поставок. Попросіть у них реєстр.

buhgalter Tanya
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 934
З нами з: 07 вересня 2011, 11:08
Дякував (ла): 1255 разів
Подякували: 515 разів

Повідомлення buhgalter Tanya »

taha-173 писав:В один 1с можно самим выровнять через конфигуратор. Открыть конфигуратор - Значек из 3х листиков Открыть конфигурацию - Документы - Налоговая накладная - Если на нее кликнуть 2а раза открывается окно в нем внизу нажимаем Форма - потом находим в низу в закладках последнюю закладку с новой формой налоговой. В ней стать на нужное поле - клик правой кнопки мыши - там свойства - В свойствах 2я закладка - в ней выравнивание и выбрать "вправо"

Я все делала как написано-не получается. В чем причина не пойму-открываю в конфигурации по правому, (форма НДС 2012) Открываю НН -по левому краю.#g_cray2# #g_cray2# Помогите, пожалуйста!!!

Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1291 раз
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

buhgalter Tanya писав:
taha-173 писав:В один 1с можно самим выровнять через конфигуратор. Открыть конфигуратор - Значек из 3х листиков Открыть конфигурацию - Документы - Налоговая накладная - Если на нее кликнуть 2а раза открывается окно в нем внизу нажимаем Форма - потом находим в низу в закладках последнюю закладку с новой формой налоговой. В ней стать на нужное поле - клик правой кнопки мыши - там свойства - В свойствах 2я закладка - в ней выравнивание и выбрать "вправо"

Я все делала как написано-не получается. В чем причина не пойму-открываю в конфигурации по правому, (форма НДС 2012) Открываю НН -по левому краю.#g_cray2# #g_cray2# Помогите, пожалуйста!!!
там еще могут быть варианты рус/укр форма...может Вы не ту исправили?

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”