как остаться плательщиком ндс ?

реєстрація, анулювання
aduvan4ik
Оракул
Оракул
Повідомлень: 216
З нами з: 08 січня 2012, 02:30
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 7 разів

Повідомлення aduvan4ik »

дорогие колеги, ситуацыя у меня хоть плачь...ребенок маленький ничего не успеваю..наделала ошибок исправить не могу..законы меняются не успеваю за ними.. теперь это заявление...мы занимаемся грузовыми перевозками, с 2002 года были на едином налоге + ндс, в 2011 были на общей системе..но доход у нас не перевисил 300 тыс. Вот не пойму в какую групу мы входим. Мы хотим остаться плательщикамы ндс если у нас шанс. Хотели быть не на общей системе а ндс+ 3%

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

aduvan4ik писав:дорогие колеги, ситуацыя у меня хоть плачь...ребенок маленький ничего не успеваю..наделала ошибок исправить не могу..законы меняются не успеваю за ними.. теперь это заявление...мы занимаемся грузовыми перевозками, с 2002 года были на едином налоге + ндс, в 2011 были на общей системе..но доход у нас не перевисил 300 тыс. Вот не пойму в какую групу мы входим. Мы хотим остаться плательщикамы ндс если у нас шанс. Хотели быть не на общей системе а ндс+ 3%
якщо ви не здали свідоцтво у мин. році, то просто подайте заяву на єдиний податок на 3 % + ПДВ і немає проблем. Сума 300 тис. існує для тих, хто в мин. році не був платником ПДВ або для новостворених

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

aduvan4ik писав:дорогие колеги, ситуацыя у меня хоть плачь...ребенок маленький ничего не успеваю..наделала ошибок исправить не могу..законы меняются не успеваю за ними.. теперь это заявление...мы занимаемся грузовыми перевозками, с 2002 года были на едином налоге + ндс, в 2011 были на общей системе..но доход у нас не перевисил 300 тыс. Вот не пойму в какую групу мы входим. Мы хотим остаться плательщикамы ндс если у нас шанс. Хотели быть не на общей системе а ндс+ 3%
Если Вы плательщики НДС на 31.12.11г. то Вы выбираете себе 3гр. с НДС, но :
Послушайте 3% (+с НДС ) от выручки - это немалые суммы и Вам нужно советоваться сосвоим работодателем на счет выбора :
3% + НДС+ ЕСВ по фиксир.ставке или общая система с НДС + ЕСВ от чистого дохода

Валюша с
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2708
З нами з: 24 липня 2011, 00:23
Дякував (ла): 1530 разів
Подякували: 1615 разів

Повідомлення Валюша с »

Лилия-НИКА писав:
aduvan4ik писав:дорогие колеги, ситуацыя у меня хоть плачь...ребенок маленький ничего не успеваю..наделала ошибок исправить не могу..законы меняются не успеваю за ними.. теперь это заявление...мы занимаемся грузовыми перевозками, с 2002 года были на едином налоге + ндс, в 2011 были на общей системе..но доход у нас не перевисил 300 тыс. Вот не пойму в какую групу мы входим. Мы хотим остаться плательщикамы ндс если у нас шанс. Хотели быть не на общей системе а ндс+ 3%
Если Вы плательщики НДС на 31.12.11г. то Вы выбираете себе 3гр. с НДС, но :
Послушайте 3% (+с НДС ) от выручки - это немалые суммы и Вам нужно советоваться сосвоим работодателем на счет выбора :
3% + НДС+ ЕСВ по фиксир.ставке или общая система с НДС + ЕСВ от чистого дохода
Согластна на 100%. Для Вас как для буха выгодней единый, но для работодателя намного выгодней может оказатся общая система!

aduvan4ik
Оракул
Оракул
Повідомлень: 216
З нами з: 08 січня 2012, 02:30
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 7 разів

Повідомлення aduvan4ik »

Валюша с писав:
Лилия-НИКА писав:
aduvan4ik писав:дорогие колеги, ситуацыя у меня хоть плачь...ребенок маленький ничего не успеваю..наделала ошибок исправить не могу..законы меняются не успеваю за ними.. теперь это заявление...мы занимаемся грузовыми перевозками, с 2002 года были на едином налоге + ндс, в 2011 были на общей системе..но доход у нас не перевисил 300 тыс. Вот не пойму в какую групу мы входим. Мы хотим остаться плательщикамы ндс если у нас шанс. Хотели быть не на общей системе а ндс+ 3%
Если Вы плательщики НДС на 31.12.11г. то Вы выбираете себе 3гр. с НДС, но :
Послушайте 3% (+с НДС ) от выручки - это немалые суммы и Вам нужно советоваться сосвоим работодателем на счет выбора :
3% + НДС+ ЕСВ по фиксир.ставке или общая система с НДС + ЕСВ от чистого дохода
Согластна на 100%. Для Вас как для буха выгодней единый, но для работодателя намного выгодней может оказатся общая система!
Всем ОГРОМНОЕ ПРИ ОГРОМНОЕ СПАСИБО!!! И за советы отдельное СПАСИБО еще раз с ним переговорю...он сам выбрал такую систему, но может не в курсе всех тонкостей дела!!!

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18769
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

Валюша с писав: Согластна на 100%. Для Вас как для буха выгодней единый, но для работодателя намного выгодней может оказатся общая система!
Для сравнения приведу свой пример: ФЛП на ОСН + НДС.
1. Неутешительные итоги 2011: НДФЛ = 73 700, ЕСВ = 57 300
2. Что было бы, если бы в 2011 был ЕН 3%: ЕН = 40 100, ЕСВ = 4 000
Чувствуется разница ??? :-({|=

DVI5
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 10 січня 2012, 07:14

Повідомлення DVI5 »

Inna Medvetska писав:
aduvan4ik писав:дорогие колеги, ситуацыя у меня хоть плачь...ребенок маленький ничего не успеваю..наделала ошибок исправить не могу..законы меняются не успеваю за ними.. теперь это заявление...мы занимаемся грузовыми перевозками, с 2002 года были на едином налоге + ндс, в 2011 были на общей системе..но доход у нас не перевисил 300 тыс. Вот не пойму в какую групу мы входим. Мы хотим остаться плательщикамы ндс если у нас шанс. Хотели быть не на общей системе а ндс+ 3%
якщо ви не здали свідоцтво у мин. році, то просто подайте заяву на єдиний податок на 3 % + ПДВ і немає проблем. Сума 300 тис. існує для тих, хто в мин. році не був платником ПДВ або для новостворених
Підкажіть, будь ласка, якщо подібна ситуація: загальна система оподаткування, платник ПДВ, тільки діяльність оптова торгівля будматеріалами. В нашій податковій кажуть, якщо ти здійснюєш постачання послуг (робіт) то можеш бути на 3% + ПДВ, а якщо постачання товарів, то вибирай іншу систему оподаткування з ПДВ, тобто залишатися на загальній і зсилаються на підпункт 14.1.139:
фізична особа (громадянин України, іноземець та особа без громадянства), яка здійснює діяльність, що належить згідно із законодавством до підприємницької (крім фізичних осіб - підприємців, визначених у пп.1 і пп.2 п.291.4 ст.291 ПКУ, та фізичних осіб - підприємців, визначених у пп.3 п.291.4 ст.291 ПКУ, якими застосовується ставка єдиного податку у розмірі 5 відсотків, за винятком фізичних осіб - підприємців, визначених у пп.3 п.291.4 ст.291 ПКУ, які здійснюють постачання послуг (робіт) платникам податку на додану вартість і обсяг такого постачання за останні 12 календарних місяців сукупно перевищує обсяг, визначений п.181.1 ст.181 ПКУ), та/або ввозить товари на митну територію України.
Чи хтось зустрічався з такою ситуацією і чи можу я працювати на ЄП 3% + ПДВ???#search#

Відповісти

Повернутись до “Свідоцтво платника ПДВ”