Можно ли при перерегистрации подать 1-ПДВ электронкой?

реєстрація, анулювання
Меланна
Гений
Гений
Повідомлень: 385
З нами з: 23 березня 2012, 04:25
Дякував (ла): 206 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення Меланна »

Подскажите, пожалуйста, при смене адреса предприятия (перерегистрация НДС) можно ли подать заявление 1-ПДВ электронкой?
Нужно ли в моем случае заполнять в 1-ПДВ раздел 7 с такими вопросами: "Загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів (послуг), що підлягають оподаткуванню згідно з розділом V Кодексу, у тому числі з використанням локальної або глобальної комп’ютерної мережі, нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 календарних місяців, сукупно становить __________________ гривень.
Дата досягнення загальної суми оподатковуваних операцій, визначеної пунктом 181.1 статті 181 розділу V Кодексу, “___”_______________ 20___ року.
Дата початку здійснення операцій, визначених у підпунктах 3 – 8 пункту 180.1 статті 180 розділу V Кодексу, “___”_______________ 20___ року."

Буду благодарна за ответы.

Foks
Гений
Гений
Повідомлень: 324
З нами з: 14 квітня 2011, 07:49
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 36 разів

Повідомлення Foks »

Меланна писав:Подскажите, пожалуйста, при смене адреса предприятия (перерегистрация НДС) можно ли подать заявление 1-ПДВ электронкой?
Нужно ли в моем случае заполнять в 1-ПДВ раздел 7 с такими вопросами: "Загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів (послуг), що підлягають оподаткуванню згідно з розділом V Кодексу, у тому числі з використанням локальної або глобальної комп’ютерної мережі, нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 календарних місяців, сукупно становить __________________ гривень.
Дата досягнення загальної суми оподатковуваних операцій, визначеної пунктом 181.1 статті 181 розділу V Кодексу, “___”_______________ 20___ року.
Дата початку здійснення операцій, визначених у підпунктах 3 – 8 пункту 180.1 статті 180 розділу V Кодексу, “___”_______________ 20___ року."

Буду благодарна за ответы.
Я подавала электронкой. Эти поля не заполняла, посчитала, что они для первичной регистрации. Не забудьте только в заголовке пометить, что перерегистрация

Відповісти

Повернутись до “Свідоцтво платника ПДВ”