дата изменения юридического адреса

реєстрація, анулювання
Людмила49
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 15 травня 2013, 04:31
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Людмила49 »

В выписке из реестра плательщика НДС после изменения юр.адреса стоит дата выдачи 18.03.2014. Можно ли эту дату считать датой изменения юр.адреса?

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Людмила49 писав:В выписке из реестра плательщика НДС после изменения юр.адреса стоит дата выдачи 18.03.2014. Можно ли эту дату считать датой изменения юр.адреса?
дата изменения юр. адреса-в выписке от регитсратора. А это дата дата нового свидетельства НДС.Это разные вещи.

Людмила49
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 15 травня 2013, 04:31
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Людмила49 »

А в налоговой накладной указывать новый юр.адрес с 18.03.2014?

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Людмила49 писав:А в налоговой накладной указывать новый юр.адрес с 18.03.2014?
да

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Дорбий день! Зіткнулася на новій фірмі із проблемою. У свідоцтві платника ПДВ стоїть юридична адреса без вказання корпусу, а у випмсці із державного реєстру, довідці 4-ОПП, в усіх інших документах із вказанням корпусу. "вул. Шевченка, 1 корп. 2" і "вул. Шевченка 1"
На скільки я знаю, адреса повинна співпадати. Питала про цю ситуацію у попереднього гол. бухгалтера. Вона сказала, що колись була адреса без корпусу, потім помінялась, усі документи змінили, а свідоцтво платника ПДВ дозволила податкова не міняти. Ніяких документів із дозволом, звичайно, нема. У податкових накладних її періоду у половині написана одна адреса, а іншій - друга.
Зараз свідоцтва відмінили, є єдиний реєстр платників ПДВ, але, підозрюю, що у ньому стоїть стара адреса (запитів я ще не подавала). Підкажіть, що в цій ситуації робити?Може, я переживаю через дурницю?
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Natalenna писав:Дорбий день! Зіткнулася на новій фірмі із проблемою. У свідоцтві платника ПДВ стоїть юридична адреса без вказання корпусу, а у випмсці із державного реєстру, довідці 4-ОПП, в усіх інших документах із вказанням корпусу. "вул. Шевченка, 1 корп. 2" і "вул. Шевченка 1"
На скільки я знаю, адреса повинна співпадати. Питала про цю ситуацію у попереднього гол. бухгалтера. Вона сказала, що колись була адреса без корпусу, потім помінялась, усі документи змінили, а свідоцтво платника ПДВ дозволила податкова не міняти. Ніяких документів із дозволом, звичайно, нема. У податкових накладних її періоду у половині написана одна адреса, а іншій - друга.
Зараз свідоцтва відмінили, є єдиний реєстр платників ПДВ, але, підозрюю, що у ньому стоїть стара адреса (запитів я ще не подавала). Підкажіть, що в цій ситуації робити?Може, я переживаю через дурницю?
Невже ніхто не знає, що можна у цій ситуації зробити? Чи грозять яісь штрафи, якщо я зараз буду міняти свідоцтво?
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Viktori
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 857
З нами з: 05 травня 2011, 08:49
Дякував (ла): 225 разів
Подякували: 394 рази

Повідомлення Viktori »

Natalenna писав:
Natalenna писав:Дорбий день! Зіткнулася на новій фірмі із проблемою. У свідоцтві платника ПДВ стоїть юридична адреса без вказання корпусу, а у випмсці із державного реєстру, довідці 4-ОПП, в усіх інших документах із вказанням корпусу. "вул. Шевченка, 1 корп. 2" і "вул. Шевченка 1"
На скільки я знаю, адреса повинна співпадати. Питала про цю ситуацію у попереднього гол. бухгалтера. Вона сказала, що колись була адреса без корпусу, потім помінялась, усі документи змінили, а свідоцтво платника ПДВ дозволила податкова не міняти. Ніяких документів із дозволом, звичайно, нема. У податкових накладних її періоду у половині написана одна адреса, а іншій - друга.
Зараз свідоцтва відмінили, є єдиний реєстр платників ПДВ, але, підозрюю, що у ньому стоїть стара адреса (запитів я ще не подавала). Підкажіть, що в цій ситуації робити?Може, я переживаю через дурницю?
Невже ніхто не знає, що можна у цій ситуації зробити? Чи грозять яісь штрафи, якщо я зараз буду міняти свідоцтво?
В податкових повинна бути адреса зазначена у свідоцтві. Свідоцтво платника ПДВ дійсне до внесення знін.
Я на вашому місці поросила би постачальників видати виправлені податкові накладні із адресою зазначеною у свідоцтві та паралельно внесла би зміни в ДПА.

Вероніка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4345
З нами з: 02 червня 2012, 09:16
Дякував (ла): 8079 разів
Подякували: 6387 разів

Повідомлення Вероніка »

А как узнать какого именно числа налоговая поменяла адрес в данных плательщика НДС (т.е. с какого числа в налоговых накладных ставить новый адрес), если заявку 1-ПДВ змини подали в электронном виде в прошлый понедельник, виписку заказали сегодня, получим через несколько дней, а выписать надо налоговую сегодня?

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

Natalenna писав:Дорбий день! Зіткнулася на новій фірмі із проблемою. У свідоцтві платника ПДВ стоїть юридична адреса без вказання корпусу, а у випмсці із державного реєстру, довідці 4-ОПП, в усіх інших документах із вказанням корпусу. "вул. Шевченка, 1 корп. 2" і "вул. Шевченка 1"
На скільки я знаю, адреса повинна співпадати. Питала про цю ситуацію у попереднього гол. бухгалтера. Вона сказала, що колись була адреса без корпусу, потім помінялась, усі документи змінили, а свідоцтво платника ПДВ дозволила податкова не міняти. Ніяких документів із дозволом, звичайно, нема. У податкових накладних її періоду у половині написана одна адреса, а іншій - друга.
Зараз свідоцтва відмінили, є єдиний реєстр платників ПДВ, але, підозрюю, що у ньому стоїть стара адреса (запитів я ще не подавала). Підкажіть, що в цій ситуації робити?Може, я переживаю через дурницю?
Как будет - не знаю...
Но у нас в районе не признали налоговый кредит по ОС из-за того, что в адресе в НН не указали букву "а" для дома. Суд поддержал налоговиков...

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

Любознательная писав: Но у нас в районе не признали налоговый кредит по ОС из-за того, что в адресе в НН не указали букву "а" для дома. Суд поддержал налоговиков...
а витяге\выписке была буква "а"?
п.с. так адрес покупателя не обязательный реквизит, неужели суд на этот пункт не обращал внимание?

Відповісти

Повернутись до “Свідоцтво платника ПДВ”