Свидетельство НДС с 01.01.2014

реєстрація, анулювання
тишина08
Оракул
Оракул
Повідомлень: 248
З нами з: 20 квітня 2011, 02:04
Дякував (ла): 163 рази
Подякували: 55 разів

Повідомлення тишина08 »

Добрый день. Поменяли свидетельство НДС с 08.01.2014.А теперь не могу добится где взять подтверждение НДС.Налоговая говорит в Реестрац.палате.А те наоборот.Может кто то сталкивался?.

VaVa911
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 170
З нами з: 21 серпня 2012, 06:23
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 121 раз

Повідомлення VaVa911 »

в ОПЗ есть запит по реестру плательшщиков ндс х130040210....
по себе вчера отправляла -получила вытяг с моими цифрами и данными по НДС х14004021

тишина08
Оракул
Оракул
Повідомлень: 248
З нами з: 20 квітня 2011, 02:04
Дякував (ла): 163 рази
Подякували: 55 разів

Повідомлення тишина08 »

VaVa911 писав: в ОПЗ есть запит по реестру плательшщиков ндс х130040210....
по себе вчера отправляла -получила вытяг с моими цифрами и данными по НДС х14004021[/

Только что налоговая разрадилась-нужно подать запит и в течении 2-х дней дадут витяг с печатью.

тишина08
Оракул
Оракул
Повідомлень: 248
З нами з: 20 квітня 2011, 02:04
Дякував (ла): 163 рази
Подякували: 55 разів

Повідомлення тишина08 »

А в медке можно конечно проверять всех,но это без печати .

VaVa911
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 170
З нами з: 21 серпня 2012, 06:23
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 121 раз

Повідомлення VaVa911 »

тишина08 писав:
Только что налоговая разрадилась-нужно подать запит и в течении 2-х дней дадут витяг с печатью.
это наверное для особонедоверчивых и ленивых клиентов#rtfm#


тишина08
Оракул
Оракул
Повідомлень: 248
З нами з: 20 квітня 2011, 02:04
Дякував (ла): 163 рази
Подякували: 55 разів

Повідомлення тишина08 »

Спасибо за .........тема закрыта.

Елена___1983
Ученик
Повідомлень: 2
З нами з: 06 листопада 2013, 17:46

Повідомлення Елена___1983 »

Добрый день!Я тоже поменяла свидетельство пл. НДС в 2014. Я направила в налоговую запрос на видачу вытяга- Додаток 11
до Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість (підпункт 7.4.1 пункту 7.4)
(если нужно могу выслать в почту форму). Мне выдачи этот витяг в течение 2 дней.. НО! В нём нет ни слова о номере свидетельства пл. НДС, а ГНИ оказывается присвоила мне новый номер, это я увидела когда через медок отправила запит. Новый номер свидетельства плательщика НДС которого не существует-маразм полный. Документ о присвоении этого номера мне никто дать не может-нет порядка, зачем присваивали непонятно. В общем бред полный. И настаивают чтобы я в налоговых накладных указывала новый номер. Хотела у вас узнать вам тоже новый номер присвоили?

VaVa911
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 170
З нами з: 21 серпня 2012, 06:23
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 121 раз

Повідомлення VaVa911 »

З 1 січня 2014 року замість свідоцтва ПДВ – витяг з реєстру

Головне управління Міндоходів у м. Києві інформує про зміни до пункту 183.11 статті 183 Податкового кодексу України, а саме: з 1 січня 2014 року платники податку на додану вартість мають право за запитом до органу Міндходів замість Свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ отримувати, безоплатно протягом 2 робочих днів, витяг з реєстру платників ПДВ.

Платники, які внесені до реєстру платників ПДВ до 01.01.2014, не підлягають обов’язковій перереєстрації, а отримання витягів з реєстру платників ПДВ не є обов’язковим для платників ПДВ.

Тобто, Свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість та свідоцтва про реєстрацію сільськогосподарського підприємства як суб’єкта спеціального режиму оподаткування ПДВ є дійсні станом на 01.01.2014 та можуть застосовуватись як витяги із реєстру платників ПДВ до внесення змін до такого реєстру чи отримання витягу із такого реєстру, а також виникнення змін у даних про платників ПДВ.

При першому зверненні платника податку на додану вартість за отриманням витягу із реєстру платників ПДВ, Свідоцтво про реєстрацію платника ПДВ та свідоцтво про реєстрацію сільськогосподарського підприємства як суб’єкта спеціального режиму оподаткування ПДВ, та їх засвідчені копії, підлягають поверненню до органів Міндоходів.

Зауважимо, що для новостворених юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців передбачена можливість подання реєстраційної заяви за ф. № 1-ПДВ державному реєстратору під час реєстрації бізнесу або в електронному вигляді до органу Міндоходів (зміни до пункту 183.7 статті 183 Податкового кодексу України).

Процедури та строки реєстрації платників податку на додану вартість у 2014 році не відрізняються від процедур та строків, що діяли у 2013 році. Зокрема, реєстрація платників ПДВ здійснюється протягом 5 робочих днів від дати надходження реєстраційної заяви до органу Міндоходів.

Форми Запиту про отримання витягу з реєстру платників податку на додану вартість та Витягу з реєстру платників податку на додану вартість розміщено на офіційному веб-порталі Міндоходів України за посиланням: http://minrd.gov.ua/

http://chp.com.ua/all-news/item/26475-z ... -z-reestru

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4110 разів

Повідомлення Marlboro »

Интересно, а они будут принимать заявления по не вступившему в силу приказу?
Кто-то пробовал?

В ОВУ от 21.01 на очереди нет, а это значит что формы новой НН и этот приказ будут опубликованы не ранее конца следующей недели - в лучшем случае.

Кукурузница
Профи
Повідомлень: 34
З нами з: 11 грудня 2013, 18:12
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Кукурузница »

Тоесть пока не возникло никаких изменений в данных плателщика НДС - свидетельство действует?

Відповісти

Повернутись до “Свідоцтво платника ПДВ”