Відшкодування ПДВ

muravei
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 27 червня 2014, 15:42
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення muravei »

Добрий день! Хочу подати на відшкодування ПДВ перший раз, але досвідченный бухгалтер, яка працює з відшкодуванням сказала, що відшкодовують тільки платникам які здійснюють експортні операції. І я можу показати тільки у 21 рядку декларації. Ніде не можу знайти, де це написано! Допоможіть будь ласка розібратись, дякую!!!

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

muravei писав:
25 червня 2021, 13:56
Добрий день! Хочу подати на відшкодування ПДВ перший раз, але досвідченный бухгалтер, яка працює з відшкодуванням сказала, що відшкодовують тільки платникам які здійснюють експортні операції. І я можу показати тільки у 21 рядку декларації. Ніде не можу знайти, де це написано! Допоможіть будь ласка розібратись, дякую!!!
немає такого в кодексі. Перечитайте уважно п.200 ПКУ. я такого твердження там не знайшла. І в консультаціях теж не наголошують, що це мають бути лише експортери https://news.dtkt.ua/taxation/pdv/59940

muravei
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 27 червня 2014, 15:42
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення muravei »

Ребекка писав:
29 червня 2021, 09:30
muravei писав:
25 червня 2021, 13:56
Добрий день! Хочу подати на відшкодування ПДВ перший раз, але досвідченный бухгалтер, яка працює з відшкодуванням сказала, що відшкодовують тільки платникам які здійснюють експортні операції. І я можу показати тільки у 21 рядку декларації. Ніде не можу знайти, де це написано! Допоможіть будь ласка розібратись, дякую!!!
немає такого в кодексі. Перечитайте уважно п.200 ПКУ. я такого твердження там не знайшла. І в консультаціях теж не наголошують, що це мають бути лише експортери https://news.dtkt.ua/taxation/pdv/59940
Добрий день! В тому то і справа, що я цю статтю вже перечитала вздовж і впоперек, я перечитала всі консультації які знайшла в інтернеті, але нічого подібного не знайшла!!! Мабудь проконсультувала мене "дуже досвідченний бухгалтер" в цьому питанні, і я почала сумніватися в собі))) Дякую Вам!!!

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1626
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 816 разів
Подякували: 682 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

muravei писав:
25 червня 2021, 13:56
Добрий день! Хочу подати на відшкодування ПДВ перший раз, але досвідченный бухгалтер, яка працює з відшкодуванням сказала, що відшкодовують тільки платникам які здійснюють експортні операції. І я можу показати тільки у 21 рядку декларації. Ніде не можу знайти, де це написано! Допоможіть будь ласка розібратись, дякую!!!
24.06 Законопроект № 5600, розроблений Міністерством фінансів, пропонує внести зміни до ПКУ та деяких законодавчих актів України, зокрема:
в частині податку на додану вартість:

- встановлення обмеження бюджетного відшкодування ПДВ для платників-посередників, у разі придбання та/або імпорту товарів, що у подальшому постачаються на митній території України;
Возможно, фактически такая практика уже сложилась и сейчас ее хотят закрепить законодательно, и именно об этом вам говорила бухгалтер
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18769
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

muravei писав:
25 червня 2021, 13:56
Добрий день! Хочу подати на відшкодування ПДВ перший раз, але досвідченный бухгалтер, яка працює з відшкодуванням сказала, що відшкодовують тільки платникам які здійснюють експортні операції. І я можу показати тільки у 21 рядку декларації. Ніде не можу знайти, де це написано! Допоможіть будь ласка розібратись, дякую!!!
Дійсно, такого ніде не було та й зараз нема. Але треба брати до уваги наші рєалії, тобто наше "битіє", яке, як відомо, "опрєдєляєт сознаніе"...
Відшкодування - це зайвий клопіт, можливі перевірки, головний біль, зіпсовані нерви і не факт, що ви його таки отримаєте. :cry:
Висновок: якщо є хоч мізерна можливість не зазіхати на відшкодування, то й не зазіхайте...

muravei
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 27 червня 2014, 15:42
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення muravei »

Popen писав:
30 червня 2021, 19:58
muravei писав:
25 червня 2021, 13:56
Добрий день! Хочу подати на відшкодування ПДВ перший раз, але досвідченный бухгалтер, яка працює з відшкодуванням сказала, що відшкодовують тільки платникам які здійснюють експортні операції. І я можу показати тільки у 21 рядку декларації. Ніде не можу знайти, де це написано! Допоможіть будь ласка розібратись, дякую!!!
Дійсно, такого ніде не було та й зараз нема. Але треба брати до уваги наші рєалії, тобто наше "битіє", яке, як відомо, "опрєдєляєт сознаніе"...
Відшкодування - це зайвий клопіт, можливі перевірки, головний біль, зіпсовані нерви і не факт, що ви його таки отримаєте. :cry:
Висновок: якщо є хоч мізерна можливість не зазіхати на відшкодування, то й не зазіхайте...
Я їм так і сказала, описавши всі реалії нашої дійсності. Це не моя основна робота, просто по дружньому допомогаю, на основній я навіть не намагаюся цього робити, бо весь описаний Вами головний біль мені не потрібен. Просто мені було важливо розібратися, моя знайома наполягала на тому, що це описано в 200 статті кодекса! Там такого нема, взагалі ніде такого нема! І ця "порада" загнала мене в ступор, і вже тиждень ця тема не покидає мій мозок :? Дякую :)

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18769
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

muravei писав:
01 липня 2021, 10:10
Я їм так і сказала, описавши всі реалії нашої дійсності. Це не моя основна робота, просто по дружньому допомогаю, на основній я навіть не намагаюся цього робити, бо весь описаний Вами головний біль мені не потрібен. Просто мені було важливо розібратися, моя знайома наполягала на тому, що це описано в 200 статті кодекса! Там такого нема, взагалі ніде такого нема! І ця "порада" загнала мене в ступор, і вже тиждень ця тема не покидає мій мозок :? Дякую :)
А хоч про яку суму зазіхання йде мова? :?

muravei
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 27 червня 2014, 15:42
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення muravei »

Popen писав:
01 липня 2021, 11:41
muravei писав:
01 липня 2021, 10:10
Я їм так і сказала, описавши всі реалії нашої дійсності. Це не моя основна робота, просто по дружньому допомогаю, на основній я навіть не намагаюся цього робити, бо весь описаний Вами головний біль мені не потрібен. Просто мені було важливо розібратися, моя знайома наполягала на тому, що це описано в 200 статті кодекса! Там такого нема, взагалі ніде такого нема! І ця "порада" загнала мене в ступор, і вже тиждень ця тема не покидає мій мозок :? Дякую :)
А хоч про яку суму зазіхання йде мова? :?
Як на мене там не реально хоть щось отримати. Вони хочуть на нову ТОВку 700 тис. відшкодування.

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1626
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 816 разів
Подякували: 682 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

Добрий день всім! Хто подавав на відшкодування за періоди лютий-квітень- чи не телефонували вам з податкоової з проханням прибрати відшкодування?
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

Kas
Гений
Гений
Повідомлень: 364
З нами з: 30 квітня 2015, 14:24
Дякував (ла): 80 разів
Подякували: 39 разів

Повідомлення Kas »

В мене за лютий було відємне значення, і чогось в березневу декларацію не перенеслось в р. 16.1.

Відповісти

Повернутись до “Відшкодування ПДВ”