Відшкодування ПДВ

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

Як ви заповнюєте табл.2 додатка Д3, ставите всю суму фактично сплаченого ПДВ, чи тільки ту суму.яку ставитете до бюджетного відшкодування ? Тобто р.2=р.3 табл.1 чи р.2 більше р.3. Наприклад р.2 табл. 1 = 25000,00 а р.3 табл.1 =20000,00 при цьому р.1 табл.1 = 50000,00 грн. А р.6 табл.2 = р.2 табл.1 = 25000,00. Так буде вірно чи ні???

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

ANKO писав:Як ви заповнюєте табл.2 додатка Д3, ставите всю суму фактично сплаченого ПДВ, чи тільки ту суму.яку ставитете до бюджетного відшкодування ? Тобто р.2=р.3 табл.1 чи р.2 більше р.3. Наприклад р.2 табл. 1 = 25000,00 а р.3 табл.1 =20000,00 при цьому р.1 табл.1 = 50000,00 грн. А р.6 табл.2 = р.2 табл.1 = 25000,00. Так буде вірно чи ні???
також "рожаю" дод 3
в п'ятницю розмовляла з аудиторами - якщо мінус оплачений , то ви повинні заявляти до відшкодування. на ваш вибір - рахунок чи в сплату податків
я теж маю старий мінус , який не подаю до відшкодування
хоча в попередньому дод 2 показувала, що він оплачений - все одно перетягувала в р.21 деки

ваш приклад - виглядає вірно. я одного разу ставила р.2 більший р.3 табл 1 дод 3 - то щось мені плюнулося - зараз не пригадаю - чи Медок чи що інше...

Helen_Marlen
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2200
З нами з: 01 липня 2011, 02:45
Дякував (ла): 406 разів
Подякували: 260 разів

Повідомлення Helen_Marlen »

svitlass писав:
ANKO писав:Як ви заповнюєте табл.2 додатка Д3, ставите всю суму фактично сплаченого ПДВ, чи тільки ту суму.яку ставитете до бюджетного відшкодування ? Тобто р.2=р.3 табл.1 чи р.2 більше р.3. Наприклад р.2 табл. 1 = 25000,00 а р.3 табл.1 =20000,00 при цьому р.1 табл.1 = 50000,00 грн. А р.6 табл.2 = р.2 табл.1 = 25000,00. Так буде вірно чи ні???
також "рожаю" дод 3
в п'ятницю розмовляла з аудиторами - якщо мінус оплачений , то ви повинні заявляти до відшкодування. на ваш вибір - рахунок чи в сплату податків
я теж маю старий мінус , який не подаю до відшкодування
хоча в попередньому дод 2 показувала, що він оплачений - все одно перетягувала в р.21 деки

ваш приклад - виглядає вірно. я одного разу ставила р.2 більший р.3 табл 1 дод 3 - то щось мені плюнулося - зараз не пригадаю - чи Медок чи що інше...
На какие статьи Налогового кодекса ссылались аудиторы, когда утверждали, что Вы ПОВИННІ заявлять к возмещению, подскажите, пожалуйста. Они не обновляют знания свои уже несколько лет?

200.4. При від’ємному значенні суми, розрахованої згідно з пунктом 200.1 цієї статті, така сума:

а) враховується у зменшення суми податкового боргу з податку, що виник за попередні звітні (податкові) періоди (у тому числі розстроченого або відстроченого відповідно до цього Кодексу) в частині, що не перевищує суму, обчислену відповідно до пункту 200-1.3 статті 200-1 цього Кодексу на момент отримання контролюючим органом податкової декларації, а в разі відсутності податкового боргу -

б) або підлягає бюджетному відшкодуванню за заявою платника у сумі податку, фактично сплаченій отримувачем товарів/послуг у попередніх та звітному податкових періодах постачальникам таких товарів/послуг або до Державного бюджету України, в частині, що не перевищує суму, обчислену відповідно до пункту 200-1.3 статті 200-1 цього Кодексу на момент отримання контролюючим органом податкової декларації, на поточний рахунок платника податку та/або у рахунок сплати грошових зобов’язань або погашення податкового боргу такого платника податку з інших платежів, що сплачуються до державного бюджету;

{Підпункт "б" пункту 200.4 статті 200 із змінами, внесеними згідно із Законами № 909-VIII від 24.12.2015}

в) та/або зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду.


Очень надеюсь на ответ, какие статьи утверждают что надо обязательно подавать на возмещение, а не просто переносить минус на следующий период, чтобы не связываться с органами!!! Особенно, если через месяц-два все-равно платить НДС при продажи товара, ранее импортированного (отсюда и минус).

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

Helen_Marlen писав:
svitlass писав:
ANKO писав:Як ви заповнюєте табл.2 додатка Д3, ставите всю суму фактично сплаченого ПДВ, чи тільки ту суму.яку ставитете до бюджетного відшкодування ? Тобто р.2=р.3 табл.1 чи р.2 більше р.3. Наприклад р.2 табл. 1 = 25000,00 а р.3 табл.1 =20000,00 при цьому р.1 табл.1 = 50000,00 грн. А р.6 табл.2 = р.2 табл.1 = 25000,00. Так буде вірно чи ні???
також "рожаю" дод 3
в п'ятницю розмовляла з аудиторами - якщо мінус оплачений , то ви повинні заявляти до відшкодування. на ваш вибір - рахунок чи в сплату податків
я теж маю старий мінус , який не подаю до відшкодування
хоча в попередньому дод 2 показувала, що він оплачений - все одно перетягувала в р.21 деки

ваш приклад - виглядає вірно. я одного разу ставила р.2 більший р.3 табл 1 дод 3 - то щось мені плюнулося - зараз не пригадаю - чи Медок чи що інше...
На какие статьи Налогового кодекса ссылались аудиторы, когда утверждали, что Вы ПОВИННІ заявлять к возмещению, подскажите, пожалуйста. Они не обновляют знания свои уже несколько лет?

200.4. При від’ємному значенні суми, розрахованої згідно з пунктом 200.1 цієї статті, така сума:

а) враховується у зменшення суми податкового боргу з податку, що виник за попередні звітні (податкові) періоди (у тому числі розстроченого або відстроченого відповідно до цього Кодексу) в частині, що не перевищує суму, обчислену відповідно до пункту 200-1.3 статті 200-1 цього Кодексу на момент отримання контролюючим органом податкової декларації, а в разі відсутності податкового боргу -

б) або підлягає бюджетному відшкодуванню за заявою платника у сумі податку, фактично сплаченій отримувачем товарів/послуг у попередніх та звітному податкових періодах постачальникам таких товарів/послуг або до Державного бюджету України, в частині, що не перевищує суму, обчислену відповідно до пункту 200-1.3 статті 200-1 цього Кодексу на момент отримання контролюючим органом податкової декларації, на поточний рахунок платника податку та/або у рахунок сплати грошових зобов’язань або погашення податкового боргу такого платника податку з інших платежів, що сплачуються до державного бюджету;

{Підпункт "б" пункту 200.4 статті 200 із змінами, внесеними згідно із Законами № 909-VIII від 24.12.2015}

в) та/або зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду.


Очень надеюсь на ответ, какие статьи утверждают что надо обязательно подавать на возмещение, а не просто переносить минус на следующий период, чтобы не связываться с органами!!! Особенно, если через месяц-два все-равно платить НДС при продажи товара, ранее импортированного (отсюда и минус).
Я думаю, що svitlass мала на увазі про оплачену частину ПДВ,тобто подавати на відшкодування всю оплачену частину. А так ваше право або подавати на відшкодування або ні.

Helen_Marlen
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2200
З нами з: 01 липня 2011, 02:45
Дякував (ла): 406 разів
Подякували: 260 разів

Повідомлення Helen_Marlen »

ANKO писав: Я думаю, що svitlass мала на увазі про оплачену частину ПДВ,тобто подавати на відшкодування всю оплачену частину. А так ваше право або подавати на відшкодування або ні.
Если так, что где прописаны такие ограничения, если оплаченный минус (импорт, на таможню оплачено), разве указано, что 100% такого минуса, если подаешь на возмещение, то надо ОБЯЗАТЕЛЬНО все100% и заявлять?
Я просто реально не понимаю, откуда аудиторы берут такие идеи.
Может есть какие-то еще прописанные правила подачи на возмещение, кроме НКУ?
ПРосто хочется как-то расширить свой кругозор.
Может подсоветуйте почитать про подводные камни подаче на возмещение, какие-нибудь статьи в каких-нибудь журналах толковые.
Буду благодарна!

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

нарешті наважилася подати на відшкодування. Підскажіть, будь ласка, якщо я за попередні періоди суму від"ємного значення переносила в р.21, то можу я в декларації за вересень всю суму накопиченого "-" зазначити в р.20.2.1?

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

Ребекка писав:нарешті наважилася подати на відшкодування. Підскажіть, будь ласка, якщо я за попередні періоди суму від"ємного значення переносила в р.21, то можу я в декларації за вересень всю суму накопиченого "-" зазначити в р.20.2.1?
Суми ці сплачені у вересні 2016??

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

ANKO писав:
Ребекка писав:нарешті наважилася подати на відшкодування. Підскажіть, будь ласка, якщо я за попередні періоди суму від"ємного значення переносила в р.21, то можу я в декларації за вересень всю суму накопиченого "-" зазначити в р.20.2.1?
Суми ці сплачені у вересні 2016??
ті що за вересень частково сплачені на початку жовтня (я так розумію, що їх до відшкодування я подать не можу поки що), а решта сплачені раніше.

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

Ребекка писав:
ANKO писав:
Ребекка писав:нарешті наважилася подати на відшкодування. Підскажіть, будь ласка, якщо я за попередні періоди суму від"ємного значення переносила в р.21, то можу я в декларації за вересень всю суму накопиченого "-" зазначити в р.20.2.1?
Суми ці сплачені у вересні 2016??
ті що за вересень частково сплачені на початку жовтня (я так розумію, що їх до відшкодування я подать не можу поки що), а решта сплачені раніше.
Сплата у жовтні не підходить. Я б брала тільки вересень.,хоча в
п.200.4 б) або підлягає бюджетному відшкодуванню за заявою платника у сумі податку, фактично сплаченій отримувачем товарів/послуг у попередніх та звітному податкових періодах постачальникам таких товарів/послуг або до Державного бюджету України
Не бачу заборони.

helga.a
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 08 листопада 2016, 11:24

Повідомлення helga.a »

Коллеги, сколько сейчас, по времени, проходит возмещение, уже деньгами на свет. Сумма не большая, 80 тыс.

Відповісти

Повернутись до “Відшкодування ПДВ”