Відшкодування ПДВ

Ольга24
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 715
З нами з: 05 квітня 2012, 03:23
Дякував (ла): 270 разів
Подякували: 349 разів

Повідомлення Ольга24 »

Spok писав:
Ольга24 писав:Скажите, пожалуйста, кто будет в декларации за 07.2019 ставить в Дод 4 уже новый р/с.
Я пока решила буду указывать старый, а уже за 08.2019 покажу новый р/с.
Они пока возместят, уже новые счета будут #smile3#
Нам регулярно возмещают уже получили возмещение за 05.2019, ждем за 06
Сейчас с возмещением проще чем было до 2016 года
Если Вы регулярно показываете до 1 млн. грн. проверка не приходит все камералкой (ну у меня так). Ранее была каждый месяц документалка.
Конечно поначалу будут приходить, а потом уже только если выше 1 млн.
Взяток не носим , откатов нет.
В 2014-2016 судились, крови попили много, как будет при новой власти не знаю .

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1628
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 817 разів
Подякували: 683 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

Город на город не приходится. Мы уже год не можем получить возмещение: каждый месяц акт: то порядок отображения отрицательного значения в додатке 3 не в той хронологии, то поставщик поставщика поставщика где-то там вроде имеет признаки ризиковости. Короче, только заноси, иначе никак.
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

Ольга24
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 715
З нами з: 05 квітня 2012, 03:23
Дякував (ла): 270 разів
Подякували: 349 разів

Повідомлення Ольга24 »

Asia Svetlova писав:Город на город не приходится. Мы уже год не можем получить возмещение: каждый месяц акт: то порядок отображения отрицательного значения в додатке 3 не в той хронологии, то поставщик поставщика поставщика где-то там вроде имеет признаки ризиковости. Короче, только заноси, иначе никак.
Да, признаки "ризиковості" они любят .
Мы ооочень много писали в разные инстанции (даже омбуцмену), судов прошли немеряно по возмещению НДС, потом по документалке (подавали в суд на налоговиков).

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

До речі, відправила Деку з Д4 і вказала старий номер рахунку і отримала таке :Рахунки платника,зазаначені у податковій декларації з ПДВ (Д4) для перерахування не існують або закриті.

Ольга24
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 715
З нами з: 05 квітня 2012, 03:23
Дякував (ла): 270 разів
Подякували: 349 разів

Повідомлення Ольга24 »

ANKO писав:До речі, відправила Деку з Д4 і вказала старий номер рахунку і отримала таке :Рахунки платника,зазаначені у податковій декларації з ПДВ (Д4) для перерахування не існують або закриті.
Выходит теперь нужно перездавать деку или как ....
А в Д4 когда пишем новый р/с МФО не заполняем так ?

Ольга24
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 715
З нами з: 05 квітня 2012, 03:23
Дякував (ла): 270 разів
Подякували: 349 разів

Повідомлення Ольга24 »

ANKO писав:До речі, відправила Деку з Д4 і вказала старий номер рахунку і отримала таке :Рахунки платника,зазаначені у податковій декларації з ПДВ (Д4) для перерахування не існують або закриті.
Я телефонувала на гар. лінію, мені сказали , що треба подивитись в електронному кабінеті який там зазначено рахунок старий чи новий , якщо старий то вказуємо старий, новий тоді новий . Електронний кабінет - облікові дані платника - дані про банківські рахунки .
В мене змінився рахунок тільки в EUR, по грн. поки старий .

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

Ольга24 писав:
ANKO писав:До речі, відправила Деку з Д4 і вказала старий номер рахунку і отримала таке :Рахунки платника,зазаначені у податковій декларації з ПДВ (Д4) для перерахування не існують або закриті.
Я телефонувала на гар. лінію, мені сказали , що треба подивитись в електронному кабінеті який там зазначено рахунок старий чи новий , якщо старий то вказуємо старий, новий тоді новий . Електронний кабінет - облікові дані платника - дані про банківські рахунки .
В мене змінився рахунок тільки в EUR, по грн. поки старий .
Дякую в ел. кабінеті вказані старі номери рахунків#smile3#

Ольга24
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 715
З нами з: 05 квітня 2012, 03:23
Дякував (ла): 270 разів
Подякували: 349 разів

Повідомлення Ольга24 »

ANKO писав:
Ольга24 писав:
ANKO писав:До речі, відправила Деку з Д4 і вказала старий номер рахунку і отримала таке :Рахунки платника,зазаначені у податковій декларації з ПДВ (Д4) для перерахування не існують або закриті.
Я телефонувала на гар. лінію, мені сказали , що треба подивитись в електронному кабінеті який там зазначено рахунок старий чи новий , якщо старий то вказуємо старий, новий тоді новий . Електронний кабінет - облікові дані платника - дані про банківські рахунки .
В мене змінився рахунок тільки в EUR, по грн. поки старий .
Дякую в ел. кабінеті вказані старі номери рахунків#smile3#
Кинула , чекаю ,що мені напише.

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Ольга24 писав:
ANKO писав:
Ольга24 писав: Я телефонувала на гар. лінію, мені сказали , що треба подивитись в електронному кабінеті який там зазначено рахунок старий чи новий , якщо старий то вказуємо старий, новий тоді новий . Електронний кабінет - облікові дані платника - дані про банківські рахунки .
В мене змінився рахунок тільки в EUR, по грн. поки старий .
Дякую в ел. кабінеті вказані старі номери рахунків#smile3#
Кинула , чекаю ,що мені напише.
намагалась ввести в Медку новий рахунок - недопустиме значення. Программа оновлена до останньої версії. Може потрібен новий бланк декларації, а її ще не зробили?

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

до речі, здавала декларацію 13.08 - немає допису, що рахунок не існує. А сьогодні подала нову звітну і він з"явився.

Відповісти

Повернутись до “Відшкодування ПДВ”