Возврат передплаты

benetonn
Ученик
Повідомлень: 6
З нами з: 11 листопада 2015, 21:34

Повідомлення benetonn »

Уважаемы форумчане! Если, кто сталкивался подскажите выход из ниже изложенной ситуации. Я ликвидатор иностранной компании представляющей на территории Украины свои услуги. После прохождения внеплановой проверни инспектором налоговой за три последних года обнаружена перед плата на немалую суму. В ходе проведения переговоров с камеральщиками налоговой, с их слов они не могут перечислить на другой счет , только на тот от куда деньги поступали для оплаты налога. Тот счет с какого уплачивались налоги закрыт . Что делать, как вернуть перед плату ? У меня есть на руках , протокол о создании ликвид комиссии, акт сверки , о выявлении передплаты, доверенность от материнской компании на уплату , и получения средств от их на меня в случае выявлении такой . Ситуация смешная обычно ликвидатор платит штрафы и прочее а тут на оборот.

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14213
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22123 рази
Подякували: 40654 рази

Повідомлення ar4ik »

Налоговики нагло врут! Пишите письмо в котором обоснуйте требование вернуть на другой счёт.

Aj
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1816
З нами з: 11 вересня 2012, 05:25
Дякував (ла): 1368 разів
Подякували: 765 разів

Повідомлення Aj »

ar4ik писав:Налоговики нагло врут! Пишите письмо в котором обоснуйте требование вернуть на другой счёт.
Согласна!! Напишите письмо и подайте через канцелярию и пусть отвечают почему не могут перечислить, если найдут законный предлог! Не возьмут в канцелярии - отправляйте по почте заказным с уведомлением

benetonn
Ученик
Повідомлень: 6
З нами з: 11 листопада 2015, 21:34

Повідомлення benetonn »

ar4ik писав:Налоговики нагло врут! Пишите письмо в котором обоснуйте требование вернуть на другой счёт.
получил письмо , тоже самое ликвидатору выплатить по доверенности не могут противо законно мол ))

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14213
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22123 рази
Подякували: 40654 рази

Повідомлення ar4ik »

На что ссылаются? Где это указано, что- противозаконно?

benetonn
Ученик
Повідомлень: 6
З нами з: 11 листопада 2015, 21:34

Повідомлення benetonn »

ссылаются на пункт 4 порядка 450 от 09 09 2013 г. на счет физ лица выплатить не могут. Штрафы все от меня за фирму принимали )))))))

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1992 рази

Повідомлення Nadiy »

benetonn писав:ссылаются на пункт 4 порядка 450 от 09 09 2013 г. на счет физ лица выплатить не могут. Штрафы все от меня за фирму принимали )))))))
пунк 5 цього ж порядку
У заяві обов'язково зазначаються: найменування платника (суб’єкта господарювання); код ЄДРПОУ (для юридичної особи) або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи; реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер), або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через релігійні переконання в установленому порядку відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та мають відмітку у паспорті); місцезнаходження та номер контактного телефону; причини повернення коштів; сума коштів, що підлягає поверненню; напрям перерахування коштів із зазначенням реквізитів рахунка одержувача коштів.

пункт 8
Повернення коштів здійснюється на рахунки платників єдиного внеску, відкриті в банках або органах Казначейства, зазначені в заяві платника. Платникам, які сплатили кошти готівкою, повернення коштів здійснюється на рахунки, вказані у заяві платника.

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z1601-13

benetonn
Ученик
Повідомлень: 6
З нами з: 11 листопада 2015, 21:34

Повідомлення benetonn »

и какой вывод -писать жалобу в казначейство ?

Marina@
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 119
З нами з: 31 липня 2014, 16:29
Дякував (ла): 84 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Marina@ »

Добрий день! У мене склалась теж така ситуація, зробили перевірку на під-ві і виявилась переплата по ПДВ і не маленька сума, тепер в податковій мені кажуть, що не можуть цю суму переплати перекинети на інші податки, а тільки на ел.рахунок по ПДВ в казначейство. Я знаю, що з цього рахунку не можна зняти кошти, а тільки використовувати на виплату ПДВ, чи я помиляюсь ? І що краще мені зробити в цій ситуації, підскажіть!

Kenzi
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 177
З нами з: 27 червня 2012, 00:19
Дякував (ла): 59 разів
Подякували: 19 разів

Повідомлення Kenzi »

Marina@ писав:Добрий день! У мене склалась теж така ситуація, зробили перевірку на під-ві і виявилась переплата по ПДВ і не маленька сума, тепер в податковій мені кажуть, що не можуть цю суму переплати перекинети на інші податки, а тільки на ел.рахунок по ПДВ в казначейство. Я знаю, що з цього рахунку не можна зняти кошти, а тільки використовувати на виплату ПДВ, чи я помиляюсь ? І що краще мені зробити в цій ситуації, підскажіть!
У нас была ошибочно перечисленная сумма по НДС на казначейский счет. Подали декларацию с приложением Д4. После предельного срока подачи декларации (20е число) , в налоговой сделали сверку и подтвердили нам эту сумму на возмещение в казначейство. 30го казначейство вернуло нам на расчетный счет.

Відповісти

Повернутись до “Відшкодування ПДВ”