Рентная плата за специальное использование воды

Розділ IX ПКУ
Інна123
ПрофиПрофи
Повідомлень: 35
З нами з: 14 квітня 2021, 10:10
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Інна123 »

Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, у декларації з рентної плати невірно вказали код КОАТУУ : як виправити? Дякую.

Аватар користувача
Al Shurshun
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1169
З нами з: 19 серпня 2011, 12:21
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 614 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Al Shurshun »

Інна123 писав:
18 серпня 2022, 15:14
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, у декларації з рентної плати невірно вказали код КОАТУУ : як виправити? Дякую.
по логике подать:

1) "уточнение" с нулевыми обязательствами по "ошибочному" КОАТУУ

2) "отчетную" с фактическими обязательствами по "правильному" КОАТУУ

Aвангард
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 17 жовтня 2023, 11:38

Повідомлення Aвангард »

З власної свердловини використовується води до 5ти кубів за добу.
Вода не продається а використовується для нужд кафе.
Те що в мене до 5ти кубів в день звільняє мене від обов'язку перейти на загальну систему оподаткування чи ні?
(Якщо до 5ти кубів в день то дозвіл на спецводокористування не потрібен)

Аватар користувача
Al Shurshun
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1169
З нами з: 19 серпня 2011, 12:21
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 614 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Al Shurshun »

Aвангард писав:
17 жовтня 2023, 15:21
З власної свердловини використовується води до 5ти кубів за добу.
Вода не продається а використовується для нужд кафе.
Те що в мене до 5ти кубів в день звільняє мене від обов'язку перейти на загальну систему оподаткування чи ні?
(Якщо до 5ти кубів в день то дозвіл на спецводокористування не потрібен)
ключевых моментов 2:

артезианскую скважину необходимо внести в госреестр ГеоНедр

обустроить скважину соответствующим счетчиком

в дополнение
З власної свердловини використовується води до 5ти кубів за добу.
Вода не продається а використовується для нужд кафе.
при этом
Стаття 48. Спеціальне водокористування

Спеціальне водокористування - це забір води з водних об'єктів із застосуванням споруд або технічних пристроїв, використання води та скидання забруднюючих речовин у водні об'єкти, включаючи забір води та скидання забруднюючих речовин із зворотними водами із застосуванням каналів.

Спеціальне водокористування здійснюється юридичними і фізичними особами насамперед для задоволення питних потреб населення, а також для господарсько-побутових, лікувальних, оздоровчих, сільськогосподарських, промислових, транспортних, енергетичних, рибогосподарських (у тому числі для цілей аквакультури) та інших державних і громадських потреб.

Не належать до спеціального водокористування:
...
забір та/або використання води в об’ємі до 5 кубічних метрів на добу, крім тієї, що використовується для виробництва (входить до складу) напоїв та фасованої питної води;

інші роботи, які виконуються без забору води та скидання зворотних вод.
боюсь, что ваш КОФЕ - НАПИТОК :oops:

Zolotoy-dyb
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 29 червня 2015, 15:54

Повідомлення Zolotoy-dyb »

Якщо я в день добуваю води з свердловини менш ніж 5 кубів то не потрібно брати дозвіл на спецводокориствування.
А чи є це приводом не переходити на загальну систему оподаткування? Те що в день менше ніж 5 кубів води.

Аватар користувача
Al Shurshun
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1169
З нами з: 19 серпня 2011, 12:21
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 614 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Al Shurshun »

Zolotoy-dyb писав:
24 жовтня 2023, 15:53
Якщо я в день добуваю води з свердловини менш ніж 5 кубів то не потрібно брати дозвіл на спецводокориствування.
А чи є це приводом не переходити на загальну систему оподаткування? Те що в день менше ніж 5 кубів води.
Колега,

во-первых, "я в день добуваю води з свердловини менш ніж 5 кубів", т.е. без наличия соответствующей регистрации скважины и счетчика - решение Водного агентства

во-вторых, вы не обратили внимание на содержание статьи 48 Водного кодекса, где "в об’ємі до 5 кубічних метрів на добу, крім тієї, що використовується для виробництва (входить до складу) напоїв" - решение Водного агентства :oops:

в вашем сообщении вода для изготовления кофе (напитка), т.е. норма об объеме до 5 кубометров в вашем случае " що використовується для виробництва (входить до складу) напоїв" :oops:

после регистрации скважины и счетчика, и решения Водного агенства, вы самостоятельно определитесь с избранной вами системой налогообложения

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13675
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14127 разів
Подякували: 27913 разів

Повідомлення Яков »

Зображення

Аватар користувача
Al Shurshun
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1169
З нами з: 19 серпня 2011, 12:21
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 614 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Al Shurshun »

Яков писав:
27 жовтня 2023, 10:47
Головне управління ДПС у Закарпатській області:

Чи може ФОП бути платником єдиного податку при видобутку та реалізації корисних копалин?
При реалізації корисних копалин місцевого значення ФОП мають право перебувати на спрощеній системі оподаткування.
ключевое слово ответа - реалізації :oops:

DenOtchet
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 28 липня 2020, 15:25
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення DenOtchet »

Для точного ответа на ваше питання рекомендую проконсультуватися з фахівцем з податкового обліку або бухгалтером. Проте, якщо в договорі з Водоканалом вказано, що ліміт на холодну воду та ліміт на стокові води розраховуються окремо, ймовірно, що для розрахунку рентних платежів вам потрібно враховувати обидва ці ліміти окремо.

Однак, зверніть увагу, що рентні платежі можуть бути регульовані місцевими законодавчими актами або правилами, тому важливо перевірити конкретні правила і вимоги, що стосуються вашої місцевості та вашого виду діяльності.

Крім того, врахуйте, що для правильного розрахунку рентних платежів може бути корисно отримати консультацію з фахівцями з податкового обліку або бухгалтерів, які мають досвід у цій сфері і можуть допомогти вам зрозуміти всі нюанси та правила.

Відповісти

Повернутись до “Рентна плата”