Налог на недвижимое имущество, отличное от земельного участка

Розділ XII ПКУ
rusja
Мастер
Мастер
Повідомлень: 56
З нами з: 12 лютого 2014, 13:24
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення rusja »

Прошу пояснити, хто стикався, що може означати ця помилка у звіті?
'NaN' не є припустимим значенням 'integer'. Значення 'NaN' поля 'R03G2' внесено некоректно.

@Лиса
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1238
З нами з: 28 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 413 разів
Подякували: 346 разів

Повідомлення @Лиса »

rusja писав:
30 січня 2023, 08:38
Прошу пояснити, хто стикався, що може означати ця помилка у звіті?
'NaN' не є припустимим значенням 'integer'. Значення 'NaN' поля 'R03G2' внесено некоректно.
а яке поле підсвічує? я через Медок зробила все ОК

rusja
Мастер
Мастер
Повідомлень: 56
З нами з: 12 лютого 2014, 13:24
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення rusja »

@Лиса писав:
30 січня 2023, 10:13
rusja писав:
30 січня 2023, 08:38
Прошу пояснити, хто стикався, що може означати ця помилка у звіті?
'NaN' не є припустимим значенням 'integer'. Значення 'NaN' поля 'R03G2' внесено некоректно.
а яке поле підсвічує? я через Медок зробила все ОК
3 рядок, там, де треба перенести річну цифру, в яких би клітинках не ставила весь час вибиває червоним.
Можливо глюк Кабінету, бо в ньому роблю..

Ole4k@Buh
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 25 січня 2019, 13:19
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Ole4k@Buh »

Доброго дня колеги.
Маю питання. Прошу Вашої допомоги, адже в податкову не можливо додзвонитись
Підприємство у липні 2021 року придбало приміщення площєю 761 м кв
У 2022 році в листопаді приміщення було збільшене і зареєстровано як площєю 1012 м кв.
Декларація про майно за 2021 - 2022 роки не подавалась..то ковід то війна, одним словом забули
Збираюсь подавати зараз і за 2021 і 2022 також, якщо з 2021 все зрозуміло, то як заповнити Додаток 2 за 2022 рік?
В додатку розбити на дві строчки перша вказувати що 1,2,3, квартал і 1 місяці 4го розраховується податок на площю 761 м кв, а другу строчку по цьому самому об"єкту але вже площєю 1012 м кв і за 2 місяці розраховую?
А як бути з штрафами за не подання і несплату за ці роки? Я його маю сама десь обрахувати і вказати чи вони потім надсилають повідомлення?
дуже потребую допомоги

O'Rybka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 219
З нами з: 13 березня 2014, 14:09
Дякував (ла): 85 разів
Подякували: 99 разів

Повідомлення O'Rybka »

Ole4k@Buh писав:
17 лютого 2023, 10:21
Доброго дня колеги.
Маю питання. Прошу Вашої допомоги, адже в податкову не можливо додзвонитись
Підприємство у липні 2021 року придбало приміщення площєю 761 м кв
У 2022 році в листопаді приміщення було збільшене і зареєстровано як площєю 1012 м кв.
Декларація про майно за 2021 - 2022 роки не подавалась..то ковід то війна, одним словом забули
Збираюсь подавати зараз і за 2021 і 2022 також, якщо з 2021 все зрозуміло, то як заповнити Додаток 2 за 2022 рік?
В додатку розбити на дві строчки перша вказувати що 1,2,3, квартал і 1 місяці 4го розраховується податок на площю 761 м кв, а другу строчку по цьому самому об"єкту але вже площєю 1012 м кв і за 2 місяці розраховую?
А як бути з штрафами за не подання і несплату за ці роки? Я його маю сама десь обрахувати і вказати чи вони потім надсилають повідомлення?
дуже потребую допомоги
Збільшення площі оформлюєте другим рядком. Так, як Ви описали. Перевірте реєстраційний номер об'єкта після оформлення збільшення площі. Якщо він різний, то, мабуть, плюсувати площі в 4-му кварталі буде не правильно, а подавати їх окремо. Ще я інспектору надавала копії цих реєстраційних документів. Це Вам треба буде всеодно зі своїм інспектором з'ясовувати, коли спаде на них ажіотаж.
Щодо неподання декларацій. Мала такий досвід. Для початку треба перерахувати податок, який би мали сплатити, подавши вчасно декларації, а потім, на наступний день, подати самі декларації, щоб уникнути недоїмки, бо термін сплати теж минув. Штрафи (суму їх за кожну невчасно подану декларацію) я сплачувала на той же рахунок, що і сам податок. Рішення по них прийшли десь місяців через 3-4. Тоді знялася і переплата, яка була на суми цих штрафів (тоді у мене було 170грн. за декларацію). Такий порядок виходу з ситуації неподання подала сама інспектор з цього податку. Тож я спочатку сплатила податок (річну суму), на наступний день подала декларацію і перерахувала штраф. А потім вже жила праведним :) життям.

Ole4k@Buh
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 25 січня 2019, 13:19
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Ole4k@Buh »

O'Rybka писав:
17 лютого 2023, 13:54
Ole4k@Buh писав:
17 лютого 2023, 10:21
Доброго дня колеги.
Маю питання. Прошу Вашої допомоги, адже в податкову не можливо додзвонитись
Підприємство у липні 2021 року придбало приміщення площєю 761 м кв
У 2022 році в листопаді приміщення було збільшене і зареєстровано як площєю 1012 м кв.
Декларація про майно за 2021 - 2022 роки не подавалась..то ковід то війна, одним словом забули
Збираюсь подавати зараз і за 2021 і 2022 також, якщо з 2021 все зрозуміло, то як заповнити Додаток 2 за 2022 рік?
В додатку розбити на дві строчки перша вказувати що 1,2,3, квартал і 1 місяці 4го розраховується податок на площю 761 м кв, а другу строчку по цьому самому об"єкту але вже площєю 1012 м кв і за 2 місяці розраховую?
А як бути з штрафами за не подання і несплату за ці роки? Я його маю сама десь обрахувати і вказати чи вони потім надсилають повідомлення?
дуже потребую допомоги
Збільшення площі оформлюєте другим рядком. Так, як Ви описали. Перевірте реєстраційний номер об'єкта після оформлення збільшення площі. Якщо він різний, то, мабуть, плюсувати площі в 4-му кварталі буде не правильно, а подавати їх окремо. Ще я інспектору надавала копії цих реєстраційних документів. Це Вам треба буде всеодно зі своїм інспектором з'ясовувати, коли спаде на них ажіотаж.
Щодо неподання декларацій. Мала такий досвід. Для початку треба перерахувати податок, який би мали сплатити, подавши вчасно декларації, а потім, на наступний день, подати самі декларації, щоб уникнути недоїмки, бо термін сплати теж минув. Штрафи (суму їх за кожну невчасно подану декларацію) я сплачувала на той же рахунок, що і сам податок. Рішення по них прийшли десь місяців через 3-4. Тоді знялася і переплата, яка була на суми цих штрафів (тоді у мене було 170грн. за декларацію). Такий порядок виходу з ситуації неподання подала сама інспектор з цього податку. Тож я спочатку сплатила податок (річну суму), на наступний день подала декларацію і перерахувала штраф. А потім вже жила праведним :) життям.
Дякую за роз"яснення :)
а штраф за несвоєчасну сплату нараховується же теж? Ми ж мали задекларувати і сплатити ого коли.. А платим за 2021, 2022 тільки зараз
Чи штраф буде тільки за не своєчасне подання?

O'Rybka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 219
З нами з: 13 березня 2014, 14:09
Дякував (ла): 85 разів
Подякували: 99 разів

Повідомлення O'Rybka »

Ole4k@Buh писав:
17 лютого 2023, 14:06
Дякую за роз"яснення :)
а штраф за несвоєчасну сплату нараховується же теж? Ми ж мали задекларувати і сплатити ого коли.. А платим за 2021, 2022 тільки зараз
Чи штраф буде тільки за не своєчасне подання?
Штраф за несвоєчасну сплату має назву пеня. Якщо у вас спочатку прийдуть кошти (наприклад, п'ятницею) на особовий рахунок, а декларація прийнята буде понеділком (буде нарахування), то недоїмка у Вас не виникає, бо нарахування закриваються переплатою. Це як з уточнюючим розрахунком. А якщо Ви спочатку подасте декларацію, а потім заплатите, то буде ще й недоїмка і все таке (тобто пеня).
Тож якщо спочатку кошти, а потім декларація, то буде тільки штраф за неподання декларації.

ОленаОлега
ПрофиПрофи
Повідомлень: 37
З нами з: 06 червня 2022, 23:56
Дякував (ла): 22 рази

Повідомлення ОленаОлега »

Доброго дня! трохи не в тему, але не знаю де ще спитати :oops:
Збираємося будувати склад (без фундаменту) - придбаваємо розібраний склад (чи матеріали від розборки цьогьо складу) у одного підприємства і будемо встановлювати у себе на підготовленому бетонному майданчику, фундаменту не буде. Тепер питання - це нерухомість чи ТС? Може хто знає де і як про це дізнатися?

Шеймус
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 199
З нами з: 13 лютого 2019, 17:55
Подякували: 94 рази

Повідомлення Шеймус »

ОленаОлега писав:
01 березня 2023, 15:51
Доброго дня! трохи не в тему, але не знаю де ще спитати :oops:
Збираємося будувати склад (без фундаменту) - придбаваємо розібраний склад (чи матеріали від розборки цьогьо складу) у одного підприємства і будемо встановлювати у себе на підготовленому бетонному майданчику, фундаменту не буде. Тепер питання - це нерухомість чи ТС? Може хто знає де і як про це дізнатися?
Якщо плануєте будувати це буде нерухомість,
якщо встановлювати то це буде ТС.

ОленаОлега
ПрофиПрофи
Повідомлень: 37
З нами з: 06 червня 2022, 23:56
Дякував (ла): 22 рази

Повідомлення ОленаОлега »

Шеймус писав:
01 березня 2023, 17:06
ОленаОлега писав:
01 березня 2023, 15:51
Доброго дня! трохи не в тему, але не знаю де ще спитати :oops:
Збираємося будувати склад (без фундаменту) - придбаваємо розібраний склад (чи матеріали від розборки цьогьо складу) у одного підприємства і будемо встановлювати у себе на підготовленому бетонному майданчику, фундаменту не буде. Тепер питання - це нерухомість чи ТС? Може хто знає де і як про це дізнатися?
Якщо плануєте будувати це буде нерухомість,
якщо встановлювати то це буде ТС.
Це жарт типу "якщо побіг - то заєць, а якщо побігла - зайчиха"?
Чи ви серйозно? :?

Відповісти

Повернутись до “Податок на майно”