Налог на недвижимое имущество, отличное от земельного участка

Розділ XII ПКУ
Gost
Мастер
Мастер
Повідомлень: 52
З нами з: 24 березня 2016, 23:24
Дякував (ла): 58 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення Gost »

Яков писав:По тем ФОПам, которые выразили согласие я иду "сдаваться" сам:
Пишу заявление от имени физлица, чтобы взяли на учёт, указываю в нём адрес и площадь, прилагаю копию паспорта и кода, свидоцтва про право власності.

Но есть и такие, которым не горит "видеть" сумму к уплате#smile3#


А какие последствия если по налогу на недвижимость будет налоговый долг? единого налога через два квартала лишат? или долги физ.лица (не предпринимателя) к фопу отношения не имеют?

Katrusya88
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 29 вересня 2011, 03:18

Повідомлення Katrusya88 »

Добрый день! Может кто сталкивался, за 2015 и 2016 забыли подать декларацию на недвижимость. Хотим подать сейчас. Не знаю как, уточненку или обычной декларацией и какой штраф там указать 3 или 5%?

LenchikSin
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 18 серпня 2015, 20:11
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення LenchikSin »

Снежана писав:У меня не было никакого штрафа, я налог заплатила вовремя, а коригування сдала в таком виде, как было описано в ВоБУ №41-42 от 04.05.16., могу выслать статью, если надо.

Пришлите, пожалуйста, а то что-то мне не вериться как говорит мой инспектор, нужно делать две уточненки. Зачем я не пойму?? sinevir0404@ukr.net
Буду Вам очень признательна))

LiK@
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 189
З нами з: 04 травня 2016, 11:30
Дякував (ла): 169 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення LiK@ »

Gost писав:
Яков писав:По тем ФОПам, которые выразили согласие я иду "сдаваться" сам:
Пишу заявление от имени физлица, чтобы взяли на учёт, указываю в нём адрес и площадь, прилагаю копию паспорта и кода, свидоцтва про право власності.
Но есть и такие, которым не горит "видеть" сумму к уплате#smile3#
А какие последствия если по налогу на недвижимость будет налоговый долг? единого налога через два квартала лишат? или долги физ.лица (не предпринимателя) к фопу отношения не имеют?
с единого налога не уберут, долг физлица к ФОПу отношения не имеет. Но штраф будет.

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Katrusya88 писав:Добрый день! Может кто сталкивался, за 2015 и 2016 забыли подать декларацию на недвижимость. Хотим подать сейчас. Не знаю как, уточненку или обычной декларацией и какой штраф там указать 3 или 5%?
Вам потрібно подавати декларацію в звичайному порядку, не уточнюючу. Штраф по статті 50 ПК (3 і 5%) не платиться.

buh_vika
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 858
З нами з: 02 вересня 2010, 01:19
Дякував (ла): 555 разів
Подякували: 30 разів

Повідомлення buh_vika »

Добрый день! Подскажите: гаражный кооператив в стадии строительства. Получили тех.паспорт. Здание не введено в эксплуатацию. Когда наступает обязанность платит налог на недвиж.имущ.? После получения тех.паспорта или после ввода объекта в эксплуатацию?

Sofa
Гуру
Гуру
Повідомлень: 76
З нами з: 23 лютого 2012, 05:14
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Sofa »

buh_vika писав:Добрый день! Подскажите: гаражный кооператив в стадии строительства. Получили тех.паспорт. Здание не введено в эксплуатацию. Когда наступает обязанность платит налог на недвиж.имущ.? После получения тех.паспорта или после ввода объекта в эксплуатацию?
После оформления права собственности

Vikylina
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 11 лютого 2013, 07:08
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Vikylina »

Доброго дня,
Marlboro писав:
Katrusya88 писав:Добрый день! Может кто сталкивался, за 2015 и 2016 забыли подать декларацию на недвижимость. Хотим подать сейчас. Не знаю как, уточненку или обычной декларацией и какой штраф там указать 3 или 5%?
Вам потрібно подавати декларацію в звичайному порядку, не уточнюючу. Штраф по статті 50 ПК (3 і 5%) не платиться.
Marlboro, а за 2015 у звичайному порядку вийде?звітний період минув, чи це мається на увазі, що все відобразити в одній декларації за 2016 рік, так?
і з приводу штрафів чому ні? самостійно виявлені помилки через уточнюючу3% у складі поточної 5%


Vikylina
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 11 лютого 2013, 07:08
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Vikylina »

Vikylina писав: Доброго дня,
Marlboro писав:
Katrusya88 писав:Добрый день! Может кто сталкивался, за 2015 и 2016 забыли подать декларацию на недвижимость. Хотим подать сейчас. Не знаю как, уточненку или обычной декларацией и какой штраф там указать 3 или 5%?
Вам потрібно подавати декларацію в звичайному порядку, не уточнюючу. Штраф по статті 50 ПК (3 і 5%) не платиться.
Marlboro, а за 2015 у звичайному порядку вийде?звітний період минув, чи це мається на увазі, що все відобразити в одній декларації за 2016 рік, так?
і з приводу штрафів чому ні? самостійно виявлені помилки через уточнюючу3% у складі поточної 5%
Доброго дня, порадьте як краще вийти із даної ситуації. (Бо уточнювала раніше тільки ПДВ, а так щоб взагалі неподані у практиці не доводилось та хочеться врегулювати це питання не чекаючи перевірок)
1. Донараховуємо і 29.07 сплачуємо тільки податок без ш/с? за 2015 і І-ІІ кв 2016 (в податковій запевняють, що 5% все ж треба нарахувати)
2. Після зарахування коштів подаю декларації за 2016 з звичайному порядку хоч і з запізненням, (це 170грн? нарахує податкова за несвоєчасне подання)
3. а 2015 як? уточнювати немає що бо неподана, а звичайна після закінчення періоду пройде? ( і це вже 1020 чи 170?)
з приводу ш/с у Перехідних Положеннях ПКУ п.10 п.35 є про скасування нарахованих ш/с за податковим ПР, а про звільнення від нарахування при самостійному виявленні нічого не знаходжу, #wall#
#[-o<

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Просто подаєте звітну декларацію так, як подавали б її в 2015 році - абсолютно таким же заповненням. Так само за 2016 рік - якби подавали в січні 2016 року.
5% нараховуються виключно при подачі УР звіту - там в декларації навіть графа така заповнюється тільки в разі заповнення звіту як уточнюючого з відповідним заповненням граф (дані старої деки - уточнені дані - сума перевищення - штраф). Заповнити звітну декларацію із штрафом 5% - методологічно не вийде.

Відповісти

Повернутись до “Податок на майно”