Податок на землю і оренда землі

Розділ XII ПКУ
zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1404
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 843 рази
Подякували: 586 разів

Повідомлення zoltan »

ОленаОлега писав:
07 лютого 2023, 12:46
Доброго дня! Підкажіть, хто стикався!
Минулого року заключили договір на оренду землі, де сума оренди за перший рік 3%, з наступного - 12%.
Заповнюю деку на 2023р. Як мені показати що з січня по липень це 4474 грн, а з серпня по грудень 17895грн? Мені дека автоматом річну суму півномірно розкидає по місяцям по 10100грн???
Вручну виправте

ОленаОлега
ПрофиПрофи
Повідомлень: 37
З нами з: 06 червня 2022, 23:56
Дякував (ла): 22 рази

Повідомлення ОленаОлега »

Медок не дає :oops: чи треба щось десь відключити?

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1404
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 843 рази
Подякували: 586 разів

Повідомлення zoltan »

ОленаОлега писав:
07 лютого 2023, 13:54
Медок не дає :oops: чи треба щось десь відключити?
Автозаповнення відключіть

ОленаОлега
ПрофиПрофи
Повідомлень: 37
З нами з: 06 червня 2022, 23:56
Дякував (ла): 22 рази

Повідомлення ОленаОлега »

zoltan писав:
07 лютого 2023, 14:03
ОленаОлега писав:
07 лютого 2023, 13:54
Медок не дає :oops: чи треба щось десь відключити?
Автозаповнення відключіть
Дякую за допомогу, пошукала, відключила і все зробила!

tomunoleh
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 15
З нами з: 10 березня 2022, 09:28
Дякував (ла): 17 разів

Повідомлення tomunoleh »

O'Rybka писав:
06 лютого 2023, 17:39
Із досвіду подання Декларації з плати за землю (річна) на 2023р.

1. Всупереч минулому досвіду, цього року НГО, розрахована шляхом множення минулорічної НГО на коефіцієнт індексації 1,15, та НГО, отримана у Витязі з Держгеокадастру 31.01.2023р., різниться в межах 100грн. за ділянку (у мене орендна плата за ділянку в межах міста). Якщо множити, 1кв.м - 660,12грн., згідно Держгеокадастру - 660,15 грн.

2. Моя ділянка у обласному центрі (місто обласного підпорядкування), яке має свої райони. У гр.7 - вказувала код тер.громади (до якої входить місто, а не саме місто), у гр.11 - код района міста. У такій комбінації за другої спроби прийнято Декларацію.
Можливо комусь стане при нагоді.
Добрий ранок! В мене вийшло що минулого року НГО була більша ніж цього року. Минулого року витяг про НГО не робив, вже цього року у лютому є витяг про НГО. Виходить що минулого року я помилився. То тепер ставити НГО з витягу і не потрібно множити на кеофіцієнт????

Яся
Гуру
Гуру
Повідомлень: 85
З нами з: 10 листопада 2011, 03:48
Дякував (ла): 35 разів
Подякували: 24 рази

Повідомлення Яся »

tomunoleh писав:
15 лютого 2023, 09:21
Добрий ранок! В мене вийшло що минулого року НГО була більша ніж цього року. Минулого року витяг про НГО не робив, вже цього року у лютому є витяг про НГО. Виходить що минулого року я помилився. То тепер ставити НГО з витягу і не потрібно множити на кеофіцієнт????
Я у минулому році робила витяг НГО, згідно з витягом заповнила декларацію, та подала. Влітку мені зателефонували з податкової й сказали, что різниця, якщо брати по річним коефіцієнтам та по витягу на 15 копійок за рік у мене меньше вийшло.
Попросили надіслати сам витяг, через кабінет їм скинула і все.

На мою думку, якщо у вас є витяг НГО то потрібно заповнювати так, як вказано у ньому.

"Нормативна грошова оцінка земельних ділянок проводиться:
- розташованих у межах населених пунктів незалежно від їх цільового призначення - не рідше ніж один раз на 5-7 років;
- розташованих за межами населених пунктів земельних ділянок сільськогосподарського призначення - не рідше ніж один раз на 5-7 років, а несільськогосподарського призначення - не рідше ніж один раз на 7-10 років.
05 січня 2021 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 6 "Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 р. № 1051 і від 7 лютого 2018 р. № 105", відповідно до якої власнику або землекористувачу надано можливість замовляти проведення нормативної грошової оцінки окремої земельної ділянки до спливу строку, визначеного частиною другою статті 18 Закону України «Про оцінку земель», тобто раніше ніж завершиться 5-ти або 7-ми річний термін."

mr.SV
Гуру
Гуру
Повідомлень: 72
З нами з: 17 грудня 2016, 12:00
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення mr.SV »

tomunoleh писав:
15 лютого 2023, 09:21
O'Rybka писав:
06 лютого 2023, 17:39
Із досвіду подання Декларації з плати за землю (річна) на 2023р.

1. Всупереч минулому досвіду, цього року НГО, розрахована шляхом множення минулорічної НГО на коефіцієнт індексації 1,15, та НГО, отримана у Витязі з Держгеокадастру 31.01.2023р., різниться в межах 100грн. за ділянку (у мене орендна плата за ділянку в межах міста). Якщо множити, 1кв.м - 660,12грн., згідно Держгеокадастру - 660,15 грн.

2. Моя ділянка у обласному центрі (місто обласного підпорядкування), яке має свої райони. У гр.7 - вказувала код тер.громади (до якої входить місто, а не саме місто), у гр.11 - код района міста. У такій комбінації за другої спроби прийнято Декларацію.
Можливо комусь стане при нагоді.
Добрий ранок! В мене вийшло що минулого року НГО була більша ніж цього року. Минулого року витяг про НГО не робив, вже цього року у лютому є витяг про НГО. Виходить що минулого року я помилився. То тепер ставити НГО з витягу і не потрібно множити на кеофіцієнт????
Доброго дня!
Подайте уточнюючу на минулий рік, а на цей рік здайте по витягу.

mr.SV
Гуру
Гуру
Повідомлень: 72
З нами з: 17 грудня 2016, 12:00
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення mr.SV »

Скажіть будь-ласка, якщо не подати декларації по оренді землі та на нерухоме майно на 2023р. по територіям на яких ведуться (велися) бойові дії, посилаючись на п.п. 69.14 та п.п.69.22 підрозд. 10 розд. ХХ ПКУ, чи потрібно подати пусті декларації з вказанням цих норм ПКУ ?

rusja
Мастер
Мастер
Повідомлень: 56
З нами з: 12 лютого 2014, 13:24
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення rusja »

Може хтось був у подібній ситуації, виявилося, що в Держгеокадастрі на наш кадастровий номер зареєстрована інша фірма. Останній витяг брали в 2018р. Зараз взяла витяг і за сумою НГО зрозуміла, що ті мільйони за зем ділянку явно не наші. Фірма зареєстрована в нашому Подільському районі, але за іншою адресою. Навіть уявити не могла, що таке може бути.
Як тепер дізнатися СВІЙ кадастр номер??

Svetikbuh
Мастер
Мастер
Повідомлень: 62
З нами з: 19 липня 2017, 14:52
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Svetikbuh »

mr.SV писав:
15 лютого 2023, 17:06
Скажіть будь-ласка, якщо не подати декларації по оренді землі та на нерухоме майно на 2023р. по територіям на яких ведуться (велися) бойові дії, посилаючись на п.п. 69.14 та п.п.69.22 підрозд. 10 розд. ХХ ПКУ, чи потрібно подати пусті декларації з вказанням цих норм ПКУ ?
Подала з нульовими показниками, ссилаючись на ці норми. За не подачу, скоріше всього , оштрафують.

Відповісти

Повернутись до “Податок на майно”